Šta je novo?

Samsung Galaxy Watch/Active

Ja kad sam sa Nokie 3310 prešao na prvi Android nisam mogao da verujem koliko baterija kraće traje.
 
Biće Watch5 Pro dobra kupovina sa baterijom koju najavljuju. Nadam se da neće uticati na cenu isto tako.
 
Nema šanse da ture 560mah osim ako ne naprave sat 50+mm a to će onda biti pointless.

Btw izgleda mi posle jučerašnje nadogradnje sat konačno proradio kako valja, odnosno ne gasi ekran random 1-5sec kad stisnem neko dugme nego posle 15 kako bi i trebalo po podešavanjima!
 
Pa mislim da je red da se pomere sa ispod 400mAh granice. Videćemo, ali raduje me što se bar i priča o tome.
 
Da li je neko uspio da rijesi problem facer skinova koji ne pokazuju tacno info o koracima kalorijama itd. I da li samsung planira da doda svojih jos skinova na galaxy watch 4.
 
Ne verujem da moze da se reši .Prvi mesec sam se bio pretplatitio na Facer ,stvarno ima vrhunskih skinova ,ali džaba kad je taj problem sa sinhronizacijom veći od lepote svakog skina.Odustao sam od facera za sad ...

Nego jel radio neko prelaz sa Samsung modela (gw3 ,gw4,nebitno) na Amazfit gtr2,GTr3 ,interesuje me jel vam fali sta ? :) Vidoh prije neki dan uživo Amazfit gtr2 ,i moram rec da vizuelno uospte nije los .Takodje i display a i brzina beše dobra ..
 
Ja nikako GPS da uhvatim na GW4 46mm. Upalim Location, povezem na net i samo stoji searching.
 
Poslednja verzija Galaxy Wear ubi mi konekciju sa satom, GW 46mm u pitanju. BT radi i mobilni vidi sat ali nema komunikacije. Svi poznati i nepoznati metodi reseta, instalacije, deinstalacija, reseta i sta oces ne daju rezultate...
 
Da li može nekako da se podesi da donje dugme bude Start/Stop kad se pokrene štoperica? Mnogo mi je praktičnije nego stalno ekran da nabadam.
 
Kako da skinem i instaliram pos.firmware za GW 4 46mm classic...software je FVD4.
Kad idem na update preko galaxy wear,nema nista.
Ima li sanse da skine i manuelno instalira ?
 
Poslednja verzija Galaxy Wear ubi mi konekciju sa satom, GW 46mm u pitanju. BT radi i mobilni vidi sat ali nema komunikacije. Svi poznati i nepoznati metodi reseta, instalacije, deinstalacija, reseta i sta oces ne daju rezultate...
Samsongov telefon? Meni posle ovog poslednjeg azuriranja bolje radi
 
Huawei P30Pro ali vidim po netu da nisam jedini, zali se dosta korisnika koji nemaju Samsungov mobilni.
 
Evo i ja da se upišem u temu :) Uzeo sam skoro watch 3 i polako se upoznajem sa satom, ranije nisam koristio ništa slično. Hvala za linkove za omogućavanje merenja pritiska, sve savršeno radi. Pokušavam da podesim notifikacije za mail. Ako sam dobro skontao, ne postoji gmail aplikacija za sat, već mora preko Samsung mail-a (Note 10+ je u pitanju). Ne znam kako da podesim notifikacije za mail, tako da mi stižu samo na sat, ali ne i na telefon. Na telefon mi treba samo gmail notifikacija, ne i od Samsung maila-a. Ako ugasim notifikacije na telefonu, ne stiže ni na sat. Da li neko zna kako podesiti da za Samsung mail bude na satu, ali ne i na telefonu?
Ako može pomoć koji sat da kupim i kako da podesim EKG , krvni pritisak i alarm otkucaja ,težak sam srčani bolesnik .
Ostalo osim zdravlja ništa mi nije bitno .
 
morao sam...gw 4, 44mm, baterija posle 6 dana sa aod, bt, par notifikacija dnevno, dan i 4h...
nije lose, kada idem da se istusiram, nadjem pola sata i dopunim...moze bolje ali nije toliki proliv kakav ste pricali :D
 
Pozdrav drugari imam problem sa svojim galaxy watch active 2, malopre stavljen na punjac i samo je odjednom touch poceo da brljavi da sam klikce svuda a zatim da uopste ne regauje. Bio mi je na ruci u toku treninga i posle kada sam prao ruke a pre punjenja ga obrisao onim sredstvom za brisanje ekrana i krpom. Sumnjam da moze biti neki water damage jer koliko sam upucen ima IP rating, a i dugmici normalno rade i na punjacu se lepo napunio do 100%, da li neko ima predlog sta da radim, probao onaj eject water nije bilo rezultata.
 
Društvo, imam problem sa Galaxy Watch 42mm.

Počeo je da "brljavi" u smislu da ne broji korake, ne pali ekran na pokret zgloba, notifikacije stižu ali sat samo zavibrira i ne upali ekran, kada pokrenem neki workout (tipa šetnja ili bicikl) krene da radi normalno i onda u nekom trenutku prestane da beleži podatke dok vreme i dalje ide...

Probao sam da ga raskačim od telefona, pa ponovo spojim, ništa. Probao sam i factory reset, ništa.

Ima li neko neki predlog?! :)
 
Ne prihvatam crkavanje kao opciju :ROFLMAO:

EDIT: Hvala na predlogu, interesantan mi je GW4 Classic 42mm, taman da iskoristim silne narukvice...
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi da su iste, 20mm širine...? :geek:
 
Ja sam se iznenadio da je uopšte moguće da sat meri krvni pritisak. Bio sam rešen da kupim Gw4, ali dealbracker mi je trajanje baterije. Ako sam dobro razumeo jedan dan upotrebe i mora da punjač. Valjda će da poprave se narednom serijom. Inače kada se očekuje naslednik?
 
Ne bih ja, ali @Proday me naterao :ROFLMAO:

gw4.jpg
 
Za sada sam zadovoljan, isti kao i GW u smislu veličine i samog osećaja nošenja i korišćenja, sve radi fluidno i kako treba, videćemo za bateriju, ako izdrži sa istim podešavanjima kao i kod prethodnika dva dana, ja sam zadovoljan... (s tim što ja sat skidam kada dođem kući sa posla, tako da je uvek izdržavao dva dana, čak i sa vežbama)

Jedino što mi se "ne sviđa" je što većinu watchface-ova koje sam imao ne mogu da koristim, jer su pravljeni za Tizen, tako da sad sledi ponovo potraga; i što su obrnuli tastere, evo dva dana nikako da se naviknem, sve stiskam pogrešno :ROFLMAO:
 
Je l' bi rekao da vredi upgrade?
Ja i dalje koristim Gear S3 Frontier i razmisljam se da pazarim GW4 Classic sad na ovom otvaranju store-a u Delta City-u, bice prihvatljiva cena...
 
Iskreno, po mom mišljenju mislim da ne vredi.

OK, ja sam morao da uzmem novi jer je stari crkao, realno ne bih ga menjao još uvek.

Sa druge strane, Frontier je star 5-6 generacija (tako nekako?), možda je vreme za zamenu 😇

EDIT: dvojica kolega koriste i dalje Frontier, osim malo slabije baterije i izlizanog bezela, rade i dalje bez problema 😉
 
Ima podosta iskreno, uzeo sam ga 2018e ako me secanje dobro sluzi :D

Iskreno jedino sto je lepsi i manje dzombast bih ga uzeo :D

Ovaj stari i dalje radi posao, plus sam jedan od onih sto gase sat kad dodju kuci - a vec 2g radim od kuce 😂
 
Nazad
Vrh Dno