Šta je novo?

Ponuda Hipernet paketa, promocije i korisnička podrška

Neprijatno me iznenadio aprilski pregled stanja u android aplikaciji za Hipenet servis

Pogledajte prilog 339982

Ja NIKAD nisam ukljucio Speed Booster paket, nego ste mi vi to dali kao promociju i da izvucete fleke sto sam morao triput da prolazim kroz instalaciju zbog vase greske u sistemu.
Ja JESAM ukljucio DRUGI STB i red je da platim samo 351 RSD mesecno.
Voleo bih da verujem da je ovo greska u aplikaciji, a ne vasa marketiska navlakusa, sto bi zbilja bilo bedno.
Hvala unapred!
Zdravo,

Zamoliću te da nam proslediš u privatnoj poruci adresu na kojoj koristiš Hipernet usluge i poslednje tri cifre JMBGa vlasnika ugovora, kako bih mogla sve da proverim.

~Mila
 
Pozdrav, dokle se stiglo sa pravljenjem "box" paketa u Hipernet-u? Ili je i dalje odvojeno od mobilnih post paid ugovora..
 
I dalje je sve kao sto je bilo. Sve nekako sporo ide sto se tice novih stvari kao da su povukli ili im je neko drugi povukao rucnu.
 
@Yettel Srbija
Neprijatno me iznenadio aprilski pregled stanja u android aplikaciji za Hipenet servis

Pogledajte prilog 339982

Ja NIKAD nisam ukljucio Speed Booster paket, nego ste mi vi to dali kao promociju i da izvucete fleke sto sam morao triput da prolazim kroz instalaciju zbog vase greske u sistemu.
Ja JESAM ukljucio DRUGI STB i red je da platim samo 351 RSD mesecno.
Voleo bih da verujem da je ovo greska u aplikaciji, a ne vasa marketiska navlakusa, sto bi zbilja bilo bedno.
Hvala unapred!
meni ovo izgleda kao sugerisana opcija za aktivaciju dodataka.
 
Pitanje za nekog od članova Yettel podrške ili bolje upućene forumaše. Da li nakon prelaska sa mts-ovog box 3 paketa na Yettel hipernet zadržavam broj svog fiksnog telefona? Kroz koji dan mi ističe ugovorna obaveza, a nisam zadovoljan ponudom za obnovu ugovora (3 meseca u pola cene), s druge strane 12 meseci za dinar zvuči krajnje primamljivo, pa bih ukoliko je moguće zadržati taj broj vrlo verovatno promenio provajdera.
 
Pitanje za nekog od članova Yettel podrške ili bolje upućene forumaše. Da li nakon prelaska sa mts-ovog box 3 paketa na Yettel hipernet zadržavam broj svog fiksnog telefona? Kroz koji dan mi ističe ugovorna obaveza, a nisam zadovoljan ponudom za obnovu ugovora (3 meseca u pola cene), s druge strane 12 meseci za dinar zvuči krajnje primamljivo, pa bih ukoliko je moguće zadržati taj broj vrlo verovatno promenio provajdera.
Zdravo,

Verujem da je najbolje da na ovo pitanje odgovore naše kolege koje su zadužene upravo za prenos i instalaciju usluga, pa bih predložila da nam u privatnoj poruci proslediš adresu na kojoj bi koristio usluge i neki kontakt telefon, kako bih mogla da ih zamolim da te pozovu i upute u sve potrebne info 🙂

~Mila
 
Zdravo svima,

Iznenađenjima nikad kraja, ovaj put smo vam spremili super promociju.
Pored paketa koji sadrže fantastično brzi net, kao i šarenoliku ponudu TV kanala, pripremili smo fantastične benefite
ukoliko se odlučite i za Hipernet usluge i kupovinu novog telefona. Naime, radi se o tri nove promocije:
1. 9000 rsd popusta prilikom kupovine novog uređaja
2. Popust na pretplatu 6m 1rsd uz Hipernet
3. 40% popusta na pretplatu na 24 meseca uz hipernet
Sve informacije vezane za ovu ponudu, možete dobiti u najbližoj Yettel prodavnici ili pozivom
ka našem Call centru na broj 0639000, a svakako nam možete i pisati putem društvenih mreža!
Umetnica mora biti zdrava, a ponuda mora biti sjajna! :cool:

~Nemanja A.
 
Zdravo svima,

Iznenađenjima nikad kraja, ovaj put smo vam spremili super promociju.
Pored paketa koji sadrže fantastično brzi net, kao i šarenoliku ponudu TV kanala, pripremili smo fantastične benefite
ukoliko se odlučite i za Hipernet usluge i kupovinu novog telefona. Naime, radi se o tri nove promocije:
1. 9000 rsd popusta prilikom kupovine novog uređaja
2. Popust na pretplatu 6m 1rsd uz Hipernet
3. 40% popusta na pretplatu na 24 meseca uz hipernet
Sve informacije vezane za ovu ponudu, možete dobiti u najbližoj Yettel prodavnici ili pozivom
ka našem Call centru na broj 0639000, a svakako nam možete i pisati putem društvenih mreža!
Umetnica mora biti zdrava, a ponuda mora biti sjajna! :cool:

~Nemanja A.
Da li se u ovom slucaju obracunava puna cena Hipernet paketa npr. Za trio L od 5300 ili je promotivna od 4300?
 
Da li se u ovom slucaju obracunava puna cena Hipernet paketa npr. Za trio L od 5300 ili je promotivna od 4300?
Ćao,

Promotivna Hipernet cena svakako važi za korisnike mobilne telefonije koji imaju paket čija je puna cena inače veća od 1.500 din, bez obzira na popust koji se dobija u okviru ove akcije 🙂

~Mila
 
pojavila se reklama za hipernet kod mene u zgradi
zainteresovan za hipernet+postpejd
pošto ne koristim nijednu uslugu koje bi sve pogodnosti dobio za prebacivanje broja i hipernet trio?
na koliko televizora se može gledati program?
 
i koja je tarifa za fiksni tel kada se potroše 150min
 
pojavila se reklama za hipernet kod mene u zgradi
zainteresovan za hipernet+postpejd
pošto ne koristim nijednu uslugu koje bi sve pogodnosti dobio za prebacivanje broja i hipernet trio?
na koliko televizora se može gledati program?
Zdravo,

Ukoliko si zainteresovan, najbolje bi bilo u privatnoj poruci da nam proslediš adresu na kojoj bi koristio usluge, pa ako su one dostupne, obavestiću kolege da te kontaktiraju kako bi ti predstavili ponudu i sve ostale detalje 🙂

~Mila
 
Koji je način autentifikacije vaših ZTE rutera?
Jel PPPoE, MAC?

Imam svoj uređaj koji bih rado upotrebio umesto ZTE-a.
 
Postovljanje,hteo sam da pitam da li ima opcija za vracanje televeizije unazad,ako nisam odgledao nesto. Hvala unapred
 
Zdravo svima,

Iznenađenjima nikad kraja, ovaj put smo vam spremili super promociju.
Pored paketa koji sadrže fantastično brzi net, kao i šarenoliku ponudu TV kanala, pripremili smo fantastične benefite
ukoliko se odlučite i za Hipernet usluge i kupovinu novog telefona. Naime, radi se o tri nove promocije:
1. 9000 rsd popusta prilikom kupovine novog uređaja
2. Popust na pretplatu 6m 1rsd uz Hipernet
3. 40% popusta na pretplatu na 24 meseca uz hipernet
Sve informacije vezane za ovu ponudu, možete dobiti u najbližoj Yettel prodavnici ili pozivom
ka našem Call centru na broj 0639000, a svakako nam možete i pisati putem društvenih mreža!
Umetnica mora biti zdrava, a ponuda mora biti sjajna! :cool:

~Nemanja A.
Postovani,
Vidim da je vec bilo pitanje na ovu temu ali, po mom misljenju, nije adekvatno odgovoreno. Direktno pitanje: U slucaju paketa Total 25, da li se 40% popusta obracunava na cenu od 3849 ili cenu od 28
99 din.
 
Vidim da je vec bilo pitanje na ovu temu ali, po mom misljenju, nije adekvatno odgovoreno. Direktno pitanje: U slucaju paketa Total 25, da li se 40% popusta obracunava na cenu od 3849 ili cenu od 28
99 din.
Zdravo, 40% se odnosi na punu cenu paketa, odnosno 3849 dinara ;) ~Nemanja A.
 
Pa jeftinije je uzeti odvojeno.l gde je tu akcija promocija? LOL
12 meseci 1 dinar pretplata za hipernet i 50% za postpaid gde je tu akcija?
6 meseci i 40% je manje od 12 meseci i 50%.
 
Krecu staticke IP adrese koga zanima
480rsd
 
Ironija ali jedina ali jako velika yettel pednost spram mts je sto radi eon, svaka vam cast na tome😘 Cekamo sbb 5G da vidimo konkurenciju na delu 2023ce.
 
@Yettel Srbija Poštovani, zanima me da li se u slučaju odustanka od ugovora u roku od 14 dana plaća samo usluga za dane korišćenja paketa, ili se plaća i priključna taksa?
 
Nazad
Vrh Dno