Šta je novo?

iPhone 13

Da li je neko probao peel maske? Uzeo sam ringke neku providnu tanku i super naleže ali je nekako previše plastična i klizava, pa sam mislio da probam peel super thin case
 
Evo malo jace posle mesec dana desio mi se prvi purple screen, i reset telefona, na viber aplikaciji, videcemo da li je 1time thing ili mi je zapao defektan....
13 pro 256 mts
 
Evo malo jace posle mesec dana desio mi se prvi purple screen, i reset telefona, na viber aplikaciji, videcemo da li je 1time thing ili mi je zapao defektan....
13 pro 256 mts
Uh, ajmo okriviti viber ovaj put, jer je aplikacija stvarno smece na ios-u, svasta i ocekivati od njih. Da se ne ponovi. 😅
 
Evo da se pohvalim da sam postao vlasnik 13pm 256gb. Oduševljen sam telefonom, posle N10+ Po meni razlike su ogromne. Kamere, fluidnosti, mnogo pristupačnije neke stvari, 120hz… a baterija nije normalna koliko drži posle kompletne instalacije i još maltretiranja telefona ceo dan.
 
429$ za SE3... LOLčina Kod nas nema teorije da bude ispod 450€.

Žao mi je što ova alpine green nema na 13 mini.
 

"Warriors, come out to play-ay." 😀





u1lyFD0.jpg



Verujem da ce uzivo biti lepsa 😃

Rece onaj koji oduvek kupuje uvek identicnu osnovnu boju od pocetka 😄
 
Poslednja izmena:
429$ za SE3... LOLčina Kod nas nema teorije da bude ispod 450€.

Žao mi je što ova alpine green nema na 13 mini.
Odlično će se prodavati u inostranstvu a sa odlaskom Mini-a krenuće još bolje. Definitivno dobro pozicioniran proizvod za one koji prvi put uzimaju.
 
Sta rekose za bateriju na novom SE, hoce li moci, ako ustajes u 8 da traje do 13h umesto do 12h na starom SE
 
rekose: better battery life
 
Zasto nije dizajn kao X na primer, nego sa praistorijskim button-om... :unsure:
 
Pa ovako uvavljuju brzi iphone 6 za 450e.
 
Cek cek cek, oni ce stvarno izbaciti stari iphone sa novim cipom? Sa sve onim kusim ekranom??
 
Ova zelena boja obecava….samo kasno za nas sto smo vec uzeli telefone 😢
 
Da li je neko probao peel maske? Uzeo sam ringke neku providnu tanku i super naleže ali je nekako previše plastična i klizava, pa sam mislio da probam peel super thin case
Jesam ja vec dve i zadovoljan sam. Po meni je lepsa mnogo neka u boji nego providna, ne ruzi skoro nista telefon. Prvi ozbiljan pad, maskica je pukla sva, na telefonu ni tacka nije ostala, sto je ok jer je apsorbovala svu energiju udarca i nije nista prenela na telefon., samo sto mora nova da se kupi.
 
Зна ли се када ће пустити preorder зеленог код нас (код оператера)?
 
Sestra je imala Iphone XS, sad je kupila Iphone 13. Kad uđe u Icolud piše da viber zauzima 3.8 GB(slike, poruke, video...), jel postoji mogućnost da se to sa Iclouda "učita" u viber na ovom novom telefonu pošto nije napravila rezervnu kopiju pre prodaje starog telefona?
 
Naravno. Ako je na rom istom nalogu, kad aktivira viber, sam ce joj ponuditi bekap , ako postoji.
 
Nema ovu opciju restore?
 

Prilozi

  • CD003A24-35BC-401B-BF09-C737B3ABB996.png
    CD003A24-35BC-401B-BF09-C737B3ABB996.png
    157.4 KB · Pregleda: 48
Ima, a pre toga je izgleda sacuvala prazan viber(cim je instalirala)
I kad ide na opciju restore kao veličina je 4 GB međutim nema ništa
 
Nazad
Vrh Dno