Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Glupo pitanje, Yettel (Telenor) daje 10gb za HBO, ako se ne trosi mobilni saobracaj (fon na wi-fi npr) ili koristi isti nalog preko kompjutera to je onda sve besplatno?
 
Glupo pitanje, Yettel (Telenor) daje 10gb za HBO, ako se ne trosi mobilni saobracaj (fon na wi-fi npr) ili koristi isti nalog preko kompjutera to je onda sve besplatno?
Pristup HBO MAX ti je besplatan na bilo kojoj platformi, ali tih 10 GB se skida sa kvote samo preko moba i to kada net koristiš preko mobilne mreže. Ako si na wi fi, ne skida se sa te kvote. Gledanje preko kompa nema veze sa tih 10 gb saobraćaja.
 
Nisu još ubacili stranu sa tv programom, a stara više ne postoji. Pretpostavljam da će naknadno.
 
Pristup HBO MAX ti je besplatan na bilo kojoj platformi, ali tih 10 GB se skida sa kvote samo preko moba i to kada net koristiš preko mobilne mreže. Ako si na wi fi, ne skida se sa te kvote. Gledanje preko kompa nema veze sa tih 10 gb saobraćaja.
To sam i mislio, hvala. Imam i preko SBB-a tu istu uslugu, i full otkljucan video klub ne znam ni dal ima uopste nesto na HBO max sto vec nemam..
 
Na chrome 99.0.4844.51 rade prevodi.
 
Zasto ne moze na firetv da se skine preko amazon store-a,
izbacuje You are not eligible to purchase this app due to geographical restrictions.
A na firetv ne nalazi aplikaciju kod pretrage.
Zar ne bi trebalo da je sada dostupno i kod nas?
 
ako netko ne želi čekati da srede titlove u app na androidu, preko kodi addona rade
 
Ne znam kako al evo sad pogledah opet na play storu i bez problema se instaliralo...ludilo 😇🙌
Google play kesira stvari, pa samo izadjes pa opet udjes. Ako i tad nece onda obrises kes za google play i radice. I meni se nije prvi put pojavila, isto kao kod tebe, i morao sam da obrisem kes.
 
ko baš ne može da čeka rešenje za srpske titlove za mi box s jedino da se pusti sa telefona kroz chromecast na tv...na telefonu rade srpski titlovi, ali kad se puste kroz chromecast na tv postanu neprirodno veliki i odu previše na sredinu ekrana...bar ja ne vidim način kako da ih spustim niže?
 
ko baš ne može da čeka rešenje za srpske titlove za mi box s jedino da se pusti sa telefona kroz chromecast na tv...na telefonu rade srpski titlovi, ali kad se puste kroz chromecast na tv postanu neprirodno veliki i odu previše na sredinu ekrana...bar ja ne vidim način kako da ih spustim niže?
Kazu da preko kompa moze da se podesi visina titlova.
 
Kazu da preko kompa moze da se podesi visina titlova.
možda nije najjasnije...na telefonu je sve ok, na normalnoj su poziciji i normalne visine, ali kad puštam sa telefona na mi box onda postanu preveliki i odu previše na sredinu ekrana...

i oni titlovi koji rade na android tv su na normalnoj poziciji....jedino preko chromecasta to nije baš najbolje...a tu ne vidim način da je nešto promenim...
 
Poslednja izmena:
Sony android TV, sve ok, logovanje user i pass od hbo go...
Samsung 40 NU7192 pise: go to hbomax/tvsingin and enter this code: .......
kada otkucam taj link, kaze da nema te strane....
 
Sve u svemu katastrofičan premijerni dan. Srb i hrv titlovi na tv ne rade. HboGo ugašen, a pola sadržaja na Max ili ne radi ili ne radi titl koji je juce radio.

Na telefonu apk radi kao traktor, ima titlova, ali nema opcija za njihovo podešavanje.

Na kompu, na jednom browseru radi na drugom ne.

Smejurija opšta.
 
Samsung Smart 43" iz 2016. godine radi sve savršeno, istina Netflix app je malo uglađenija i brža, ali sasvim ok sve, mnogo bolje od HBO GO koji je, osim što je bio prespor, zadnjih par meseci imao problem sa titlovima bar na mom TV-u. Ne bih rekao da je toliko katastrofičan dan, HBO GO je još aktivan ko ima instaliran. Titlovi se mogu podešavati, mada fonovi su mi čudni. Sadržaj će se dopunjavati narednih dana.
 
Nazad
Vrh Dno