Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svakako interesantno, no treba iskoristiti priliku, stepenasto kako i savetuju eminentni clanovi foruma :)
Nikako prodavati!
 
Neko rece 46k nema sanse 😊 Mozda moze i 39,500 da takne.

Lose je sto ETH jos uvek ne kapitulira pred ovakvim BTCom...

Decembar, nadam se, ce biti zelena sveca
 
Poslednja izmena:
Samo da primetim da BTC nije ništa više od mešetarske robe.
Kakva rezervna valuta kurci palci, bilo šta što pretenduje da u sebi sadrži atribut "svetsko" ne može da rokne za četvrinu za nekoliko sati.
krastavac, strahovito precenjujemo kripto.
 
Kao sto sam reko, uspeli su da nateraju stampedo, neki ce ovo nazvati i pravom korekcijom, ali su uspeli u nameri da kupe sto jeftinije od novih jadnika koji su usli . Sad da vidimo dokle ce ovo da traje i dal ce se pojaviti i GOX novcici. To vam je kripto, sve moze i sve ne moze, i da vam bude jasno ovo je mogao da napravi samo jedan kit sa svojom manipulacijom jer za njega neznaci nista par hiljada BTC.
 
Dobro jutro Vjetnam
Nikad ne reci mikad.
Masakr
Vra4am se u krevet
 
52k je bio neki support kako se pricalo, ako to popusti kaze ulazimo u bear. Znamo da nosta nije zacementirano u kriptu, al bas me zanima sta misle sada. Cryptofreedom daj neku analizu. Odo da skinem krmelje pa da trazim sta kaze, dal je popust ili propast.

A znao sam, ja sam baksuz, kada krenem da pravim salatu od altova odmah krece ponor. Tako sam se zeznuo i 2018. Srecom sada nisam usao sa previse kesa, petina otprilike.

Eno planB kaci slike da su korekcije od 38% normalne u bulu i uporedjuje sa 2017. kada su bile 5-6 takve korekcije. Svako tera svoju pricu. Tako su trpali crypto savy-ja kada se ispalio kod ovog poslednjeg skoka pa je siroma crtao sta sve i evo docekao. Sada planB crta pa videcemo.
 
Poslednja izmena:
Batalio bih ytube i razne 'dzombe' kojekude... altovi se oporavljaju prema btc-u, jos nije kasno za prekazak u btc ako ste debelo u altovima (bolje izgubite sada 5%, nego 35+%).

Nije ovo dno ove "korekcije" - neadekvatan naziv.

Samo btc cuva vrednost i bull i bear marketu (manje verovatan).
 
Poslednja izmena:
Evo jedna projekcija
So if the first wig hit the 41k the second wig could even hit the 38k prepare after this for a crazy bullrun
 
eth se drzi iznenadjujuce dobro. mozda se desi promena na vrhu uskoro?
 
Ma brate, neka je otresao na bilo koju stranu, samo ono mrcvarenje da se pomeri..Dobro, ne bas na bilo koju, bolje da je u kontra smeru, al nema veze, pazarice se..
 
Ljudi ako kupujete evrima.... Kupite BTC sada ili stavite ordere stepenasto do npr. 39k. Ovo je zaista poslednja sansa za tako nesto.

Posle kupujte lune i ostale glupostim tim btc-om...

Nije zaista tesko to procesuirati 😏

Vise necu da ponavljam, svako iz i u svoj dzep.. 🍻
 
"Ko misli da je ovo kraj nek proda slobodno i prestane da kmeci"

Onda bolje da zatvorimo temu,jer ce ostati 3 coveka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno