Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Usao u sol na 194$ . E to je hrabrost :)
Ako verujes da nam predstoji bull, to je odličan potez. Nije to hrabrost već realan potez. SOL ispred sebe ima sjajnu buducnost. Obrati paznju samo na ove činjenice, SOL ima market cap od 55 milijardi, a ADA 90 milijardi. Pri tome, Solana je sistem koji već odlicno funkcionise! A za Cardano mi tek treba da vidimo kako će u praksi da se pokazu ti smart contracti. A ETH market cap čak 460 milijardi, a pri tome skuplja i sporija mreza. Solana je top stvar, a mnogi ju nisu primetili jer prate nahajpovane coine. Zato je SOL i skocio 10x, jer nije bio u hajpu pa je imao mali market cap. Ko bi ga znao, možda u buducnosti SOL nadmaši ETH, možda SOL ode i na 2.000$. Nekad je i Nokia bila apsolutni gospodar kao sada ETH, pa došli bolji igraci. Navijam za Solanu. Ubaci to na stejk, dobra je kamata i uživaj. Za dugoročno ulaganje, SOL je bolji od ETHa.
 
Probaj da ne budes moonboy, vec realan, mnogo mreza je imalo na papiru bolju pricu od Ethereum mreze, pa gde su sad oni?

Kad krene staking na ETH mrezi, tek tad ce se videti pravi potencijal.

Nikako nije dobar potez uci na ATH u SOL, to je klasican FOMO strpite se, doci ce korekcija, bice sta da se kupi, sad treba gledati da se pokupi profit iz onoga sto vec imate u portfoliju.
 
Nesto mi se javlja 24k u Okt 🤔🤔🤔

Malo vas trolujem... mada 😉
 
Greska je ne uci u voz koji ima buducnost. Ovde je greska bila i eth na 2500 i btc na 37k. Samo se nesto cekalo i cekalo... Ja iskreno ne vidim neku buducnost eth za gore dole prodaju. Dok ob uhvati x2, solana, arweave, hex idu x5. Ako se sve i srusi, ok , cekao novi rast.
 
Ja ne kazem da je greska uci u SOL, vec da je sada pogresan trenutak. Ako znas bar osnovna pravila trgovanja, napravices profit na 90% altova. Al na nacin na koji ti radis, sam sebi sigurno umanjujes profit a mozda ga neces ni imati.
 
Evo neki hladan (crveni) talas nas zapljuskuje.
Ali SOL se drži, svaka joj čast. Žao mi je što je nisam nikada imao.
Zapljuskuje talas i dalje. Meni živci popustili i bežim u $ dok sam u plusu.
Ionako sam ulazio špekulativno u neke koine.
 
Greska je ne uci u voz koji ima buducnost. Ovde je greska bila i eth na 2500 i btc na 37k. Samo se nesto cekalo i cekalo... Ja iskreno ne vidim neku buducnost eth za gore dole prodaju. Dok ob uhvati x2, solana, arweave, hex idu x5. Ako se sve i srusi, ok , cekao novi rast.
Upravo to, o tome sam ranije ovde pisao, dok ljudi čekaju 2x na ETH, 2x na BTC, Solana ode 10x, Arweave 6x, Avax 5x. Lepo se sada naplatiš, i dok i u sledecem bullu cekamo da konačno dodje 3x na ETH, ti ideš u novi 5+x.
 
Ove cene mi deluju na neku vecu korekciju, pogledajte samo koliko je eth pao poslednjih sati...
 
Evo ga na 177 :) al to ne znaci da prekosutra nece biti 217. Ne mozes spavati pored racunara ili ubacivati ordere po 50e na svakih 1$ gore dole. Msm mozes ali se isto tako probudis ujutru i vidis da ti nista nije proslo jer Solana ne raste nego leti. Ako i padne , dicice se.
 
Upravo to, o tome sam ranije ovde pisao, dok ljudi čekaju 2x na ETH, 2x na BTC, Solana ode 10x, Arweave 6x, Avax 5x. Lepo se sada naplatiš, i dok i u sledecem bullu cekamo da konačno dodje 3x na ETH, ti ideš u novi 5+x.

Brt, ja sam te pitao u koje coine da se ulozi, ti si rekao da ne znas trenutno nego da ces reci kada dodje bear .. Svi znamo da ce altovi da skoce vise nego BTC, ali ne znamo koji tacno imaju taj potencijal 10x itd..
 
Kolege samo lagano.
Ne panicite i nemojte lako da prodajete.
Kada neki coin skoci on ne skoci na pola sata vec skace danima. Kada neki coin pada on pada danima i danima drži neku vrednost.
Nikada nisam kupio coin po najboljoj ceni niti sam ga prodao po najboljoj ceni.
Uvek padne vise ili skoci vise :)
 
sve ovo deluje zdravo, bićemo ovde verovatno do sutra i nastavljamo dalje, samo strpljivo društvo
 
Ići će to još dole, neko vreme. Dan, dva pa onda ko zna gde će.
Ja sa ovom sićom predviđenom za špekulaciju čekam gde da uđem.
Navijam da što pre padne što više.
 
Nikakvu grešku on nije napravio kupovinom Solane (ako već smatrate da je bull pred nama). Ako krene bear, neka samo nastavlja da kupuje. Do sledeceg bulla će značajno smanjiti prosecnu ulaznu cenu, a u sledecem bullu će pokidati. Skupljaj pare i čekaj drastičan pad cene, tipa ispod 100$. Tada ćeš dosta oboriti prosecnu ulaznu cenu. Ako cena Solane padne na manje od 40$, sve sto imas ulaži u Solanu. Bitno je da si ušao u pravi projekat. Nećeš nikako biti u minusu. Pa zar stvarno mislite da je samo 200$ vrh za Solanu? Solana u buducnosti ima da predje 100 milijardi market cap kao plitak potok, a to je već skoro 400$.

Brt, ja sam te pitao u koje coine da se ulozi, ti si rekao da ne znas trenutno nego da ces reci kada dodje bear .. Svi znamo da ce altovi da skoce vise nego BTC, ali ne znamo koji tacno imaju taj potencijal 10x itd..
Pa ne znam ni ja koji coini će imati potencijal da skoče 10x u sledecem bullu, dok ne vidim koliko će da padnu u bearu. Kad bude vreme za kupovinu, pogledacu cene i naravno da ću znati gde treba da se udje. A ako ti se bas zuri sa kupovinom, predlazem ti da xDAI uzmes u razmatranje. To je bas kvalitetan coin, imaj ga u vidu.
 
Da cryptovalute neko može da razume kada ce biti skok ili pad one nebi ni postojale.
Ovo je cista kocka... kao u kockarnicama kada se aparat nasteluje da 70% ide gazdi a 30% gubitnicima.
Sta smo mi u ovoj crypto prici ?
Ja gazda nisam :)
 
Sve je dobro dok BTC ne padne ispod 47k $.
Po meni tek na ispod 42-43k je zabrinjavajuće. I dalje su ovo sve jake cene da bi se neki zdraviji market održao. Sa druge strane, mislim da će se sve odigrati velikom brzinom u narednim mesecima zbog straha od kraha berze i celokupnog marketa.
 
Ma kakav strah, pa to sto znamo mi znaju i drugi. Ne moze samo da raste, mora malo i da padne, zategne uzde, izvuce keru kosku :)
 
Ako padne na 42-43 i zadrzi su tu neko vreme onda stavljam manji deo portfolija u levarage -> long.
 
Sta mislite o Vechain? Da li to vredi kupovati kada se cena otopi? Nekako mi se cini da bi u buducnosti (4-5 godina) mogao da ode na $1 jer je sve oko njega raslo, a on nesto bojazljivo. Ima dobru primenu kazu i saradnju sa BMW i ostalim projektima ..
 
Biće interesantno videti gde će naći support sada. 10% korekcije nije strano u kriptu svakako.
 
Krenuo ozbiljan dump.
Zivo me interesuje da li je onaj vestac Crypto Savy uspeo da pogodi bukvalno sve pocev od Marta ove godine .. Prvo skok na 64K koji se dogodio, pa pad na 30K pa onda fakeout na ovih 52K i sada predvidja pad na 20K .. Bas sam pre neki dan pitao da li je neko otvorio short na 52K jer je najavio pocetak pada odatle ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno