Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sajt je već prebačen na mts domen. Nema više mojasupernova.rs, sad je mojasupernova.mts.rs
 
Pozdrav. Imam sledecu situaciju posto hocu da prikljucim 4 televizor koji bi radio preko aplikacije pa me zanima da li aplikaciju podrzavaju samo lg televizori ili i neki drugi?
Hvala.
Sem LG i Samsung smart TVa ne postoji podrška za modele drugih proizvođača. Ali ukoliko je jedan od ta 4 televizora Smart Android, možeš na njemu instalirati aplikaciju ili kupiš neki TV Box pa preko njega
 
Ne postoji SN aplikacija za android televizore.
 
Ne postoji SN aplikacija za android televizore.
Da se ne ponavljamo po milioniti put:
Ne postoji aplikacija za smart televizore ali može da se instalira aplikacija koja je pravljena za mobilne telefone u smart tv......(skineš sa interneta apk fajl supernova)...
A kako funkcioniše na smart tv-u to je već diskutabilna tema kojoj nema kraja
 
Nije mi jasno zbog čega si mene citirao kada sam ja to isto napisao?
 
Da se ne ponavljamo po milioniti put:
Ne postoji aplikacija za smart televizore ali može da se instalira aplikacija koja je pravljena za mobilne telefone u smart tv......(skineš sa interneta apk fajl supernova)...
A kako funkcioniše na smart tv-u to je već diskutabilna tema kojoj nema kraja
To sam i kazao! ;)
 
Ima,u paralelnom univerzumu

@Milan trazio sam da zamenim move za ci karticu-imao bih 3 ci kartice
Ovaj iz korisnickog kaze da ne moze-move paket mora imati 1 move
To tacno ili ga ovaj tako tumaci
 
Pozz da li ovi što imaju move uredjaje da li imaju problema danas sa gledanjem tv
 
To tacno ili ga ovaj tako tumaci
Mislim da nije, u smislu da možeš da insistiraš da ti se dodeli druga oprema dokle god nije "skuplja" od one koja ti sleduje. Ako ti ne daju, svaki dan prijavljuj reklamacije na Move uređaj, da ti koči, da se restartuje, da ne znaš da koristiš, piši im pismeno zahteve da ti kažu kako se menja kanal, itd., i navodi da hoćeš CA modul sa karticom jer si nezadovoljan sa Move uređajem. I verovatno će im dosaditi pa će ti zameniti.
 
Jel ima neko neki predlog zeza me net , dosao malopre kuci na kompu pise da radi lan a kad sam bilo sta kliknuo nije radio, A wifi pise connected but without internet i ne radi. Druga 2 lana ne rade a konektovani su. Sad mi radi lan gde mi je desktop a wifi + 2 lan kabla direktna ne rade. Svetle lampice na modemu(ruteru) a samo 1 treperi valjda ove ostale svetle konstantno. Restartovano je sve moguce. Ne bih bas da zovem ove sad nemam snage da slusam kako treba da proverim kablove i da restartujem modem/ruter...
Edit: Davno mi je riknuo tako jednom lan 2 3 i 4 pa su zamenili uredjaj...
 
Mislim da nije kod tebe riknulo ništa, nego zeza njihov DNS server, ili tako nešto. I kod mene je bilo isto. Neki sajtovi su radili, neki ne. Viber radio, acestream radio...
 
Pa kod mene je isto bilo sad od 9 do 11. Telefon prijavljuje da Wi Fi nema konekciju, a ja gledam utakmicu na kompu preko neta. I onda posle 11 se sve normalizovalo. Teško da je i kod mene i kod tebe crkao ruter u isto vreme na isti način i popravio se sam od sebe.
Bio je neki problem do Supernove, sad se normalizovalo.
 
Ima 100%, ne za sve ali ima
Uh mnogo si rekao. Nema IPv6 za korisnike mobilne telefonije fizička lica, a to što nekome nude VPN tunele na SIM kartici i MPLS ne spada pod opsegom naše diskusije. Nude IPv6 i "korisnicima" u njihovom data centru pa nikom ništa.

CGNAT i eventualno na 3G uz APN valjda "net" dobiješ javnu dinamičku IP adresu sa blokiranom gomilom portova.
 
Screenshot_1.jpg






Da li još neko ima ovaj problem, naime u Mozili a i u Guglu mi se na Supernova OTT prepliću dugmići
Ovde gde je strelica treba da se šalta dalje iz šeme sadržaj koji želim da vratim 7 dana unazad
a prvo kad hoću da vratim npr na 26ti tj subotu ne dozvoljava, nešto koči kursor
a drugo kad odem na tu strelicu vodi me na profil korisnika i nikako nece da mrdne dalje od ove 4 kockice za dalje
 
Definitivno ću da odlepim od ovih ludaka iz SN!
Juče sam zvao ponovo za kredencijale za Apollon, lik uredno popunio zahtev, kad danas mućak, umesto toga resetovali mi Supernova nalog, a nisu mi poslali novu lozinku. I to sam mu izričito skrenuo pažnju da su mi to 2 puta uradili kad sam tražio aktivaciju HBO GO aplikacije.

SN1.jpg

Zovem sad ponovo, ovaj lik još manje upućen, kao da radi u komunalnom preduzeću. Kaže, Vama su poslati novi podaci na mail, vi Apollon možete da pratite isključivo preko Move uređaja, proslediću kolegama ponovo zahtev pa će Vas neko kontaktirati u vezi sa problrmom.... UGRHHHH😡🤬🤬
 
Poslednja izmena:
Ja sam zvao 100 puta od juce supernovu imam dva move uredjaja jedan radi drugi ne radi od juce. Oni kazu da u celoj srbiji je problem al mi nije logicno da mi jedan radi a drugi ne radi
 
zavisi kako gledas, mozda ne moras da uzmes taj move, ali verovatno ne mozes da dobijes 3 kartice.
mislim da je isto kod sbb-a, vidi slucajnosti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno