Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sigurno je bilo reci o ovome ali ko ce da izlista opet sve postove
Ne razume m se uopste o android boxu i iptv , jedino sto me zanima je da kupim pristojan android bo x i da mi instaliraju kodi da mogu gledati eon i ex yu kanale
Imam toshiba smart 43 os mu je linux , pa mi treba preporuka za dobar A box kojih ima brdo na KP
Predlog mozete dati i na pv
Hvala i izviniote zbog ponavljanja u temi
Pozzz
pronjuškaj ovde
 
Definitivno najjaca lista je ova Client Portal i hvala puno jos jednom Saletu sto mi je poslao. Fantastican izbor kanala, odlican kvalitet slike na mnoooogo kanala. Uzivam u gledanju EP-a sa stranim komentatorima bez da se cimam da jurim streamove koje malo malo pa secnu i ruse kompletan dozivljaj.
 
Ima li ta Client Portal m3u?Ako ima,jel moze link na pm da se pretplatim na tu listu.
 
Definitivno najjaca lista je ova Client Portal i hvala puno jos jednom Saletu sto mi je poslao. Fantastican izbor kanala, odlican kvalitet slike na mnoooogo kanala. Uzivam u gledanju EP-a sa stranim komentatorima bez da se cimam da jurim streamove koje malo malo pa secnu i ruse kompletan dozivljaj.
ClientPortal, Nordic i KingBox, sjajno se dopunjuju i jedini kanal koji nedostaje povremeno je ABC na kome ponekad bude neka NBA utakmica (TNT, ESPN i NBA TV su tu ). :)
 
Znam za gledanje IPTV, liste, plaćanje mesečno, godišnje već dugo (drug već godinama tako gleda TV).
Lično nemam preteranog znanja po pitanju IPTV, Kodi sam koristio..
Isčitao sam ovu temu od početka, pomogla mi je da na Hisense TV i SS IPTV unesem neku listu, tj. da neku listu koju imam smanjim i unesem (lista ima preko 30k items)
Moje pitanje bi bilo, na koliko ITEM je ograničen SS IPTV?
Tj. da li mogu da za svaku grupu koju imam u originalno listi napravim novu listu, koliko lista može da se učita u SS IPTV?
 
Koja je najbolja app za gledanje iptv na LG tv? Smart IPTV je loša ukoliko lista ima puno serija, a i nema pretragu.
Duplex Play je dobra, ali preko Google Play se ne mogu trenutno pretplatiti.
 
Зар је тешко направити од једне листе неколико њих? Једну само за канале, другу за филмове и трећу за серије. И учитаваш ону која ти треба. Додуше, треба сести за рачунар и издојити десетак минута да се одради у ноутпеду.
 
Зар је тешко направити од једне листе неколико њих? Једну само за канале, другу за филмове и трећу за серије. И учитаваш ону која ти треба. Додуше, треба сести за рачунар и издојити десетак минута да се одради у ноутпеду.
Nije veliki problem, ali kako onda riješiti ubacivanje novih serija/filmova? Ovako mi se automatski lista osvježava.
 
Koja je najbolja app za gledanje iptv na LG tv? Smart IPTV je loša ukoliko lista ima puno serija, a i nema pretragu.
Duplex Play je dobra, ali preko Google Play se ne mogu trenutno pretplatiti.
Имаш овде две варијанте



Mkiptv је трајал верзија, али мени још увек ради нормално. Обе апликације траже м3у листу. Раде одлично са Клијент порталом. Имају и серије и филмове. Једино нисам тестирао убацивање превода у току пуштања филма или серије. Ја једино користим за пуштање 4к канала ове листе. За филмове и серије користим LG smart share са мог рачунара, где сам већ скинуо неки ухд филм и убацио превод.

Дао сам @страле пар м3у листи од Клијент портала. Њему се обратите ако испуњавате услове 😉
 
Зар је тешко направити од једне листе неколико њих? Једну само за канале, другу за филмове и трећу за серије. И учитаваш ону која ти треба. Додуше, треба сести за рачунар и издојити десетак минута да се одради у ноутпеду.

E vidiš to je nešto što je "provajder" trebalo da omogući tj onaj ko mu je prodao "panel API" / Xtream Codes API. Da putem argumenata dodatnih u playlist link radiš filtriranje šta želiš da ti server vrati.
Pa sa bude include/exclude VOD i filtriranje Tv kanala po kategoriji/group-title.

I da onda može svako sa 2 grama mozga može da sastavi link (izmeni dobijeni /get.php link) koji prevodu znači "ne zanima me VOD & ne zanimaju me arapski, japaski, finski kanali".

Ali dobar deo "provajdera" (naročito ex-YU "trule kobile", "zet od tetke"... fazon) ne koristi kako treba ni stvari koje XC APi nudi sto godina nego tipa rokaju serije/filmove u "live" kategoriju a ne da će da rade "extended" implementaciju i dodaju tako neke stvari tipa include/exclude grupa.
 
Za pravljenje više lista od jedne ogromne
bilo je pitanje, da li može
Pa naravno da ću uraditi, tj. već sam uradio nešto.
Smanjio listu izbacivši foldere(grupe) za filmove i serije.
Kažem opet, to je bilo pitanje, kao i koliko items može u jednu listu da se upload na SS IPTV na TV.
A pitao sam i koliko se listi može sačuvati u SS IPTV, ali je izgleda jedna, jer je @salacue napisao "upload koja ti treba".
Hvala na posrednim odgovorima.
 
Možda njegova lista nema te kanale, nisu ni sve iste liste od clientportala ( kao i kod drugih). Inače ima u clientportalu nekih 10-tak ABC kanala (NY, LA, Dalas, Chicago... verzije).
 
To su lokalne verzije, NBA se prenosi na ABC koji je za celu USA.
 
Za pravljenje više lista od jedne ogromne
bilo je pitanje, da li može
Pa naravno da ću uraditi, tj. već sam uradio nešto.
Smanjio listu izbacivši foldere(grupe) za filmove i serije.
Kažem opet, to je bilo pitanje, kao i koliko items može u jednu listu da se upload na SS IPTV na TV.
A pitao sam i koliko se listi može sačuvati u SS IPTV, ali je izgleda jedna, jer je @salacue napisao "upload koja ti treba".
Hvala na posrednim odgovorima.
Не. СИПТВ ти омогућава до 10 листи са уређаја и, чини ми се, исто толико са линка.
Тако да можеш комбиновати како ти одговара и унети све листе одједном
 
Koja je najbolja app za gledanje iptv na LG tv? Smart IPTV je loša ukoliko lista ima puno serija, a i nema pretragu.
Duplex Play je dobra, ali preko Google Play se ne mogu trenutno pretplatiti.
Na Duplex se pretplaćuješ preko Windows store
 
Не. СИПТВ ти омогућава до 10 листи са уређаја и, чини ми се, исто толико са линка.
Тако да можеш комбиновати како ти одговара и унети све листе одједном
Hvala
 
SS IPTV I SIPTV nisu iste aplikacije.
 
Nisam vas baš najbolje razumeo ovo oko gledanja IPTV preko LG Smart TV-a... Da li postoji neka mogućnost gledanja Stalker portala preko macova, ili samo m3u liste?
 
SSIPTV može samo jednu m3u listu. Ima i fora preko dropbox-a da ubaciš još ali se nisam zezao sa time, @SickMF zna više o tome, pisao je par strana iza...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno