Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je problem što kada unesem kredencijale, navede da je broj registrovanih uređaja dostigao maksimum i da zamenim neki od starijih uređaja. E tu se sada dešava da mi otvori taj novi segment gde bi trebalo da izbaci listu registrovanih uređaja, međutim, samo se pojavljuje crni ekran? Da li postoji način da se ovo reši a da se ne zovu i da im pišem mejlove?
 
Je li sredio neko automatsko paljenje/gasenje Etherneta za Android Hph07 STB kada se koristi IPTV/druge aplikacije?
 
Poslednja izmena:
Meni je problem što kada unesem kredencijale, navede da je broj registrovanih uređaja dostigao maksimum i da zamenim neki od starijih uređaja. E tu se sada dešava da mi otvori taj novi segment gde bi trebalo da izbaci listu registrovanih uređaja, međutim, samo se pojavljuje crni ekran? Da li postoji način da se ovo reši a da se ne zovu i da im pišem mejlove?
Ja sam ovo resio aktivacijom mts tv go kroz Moj mts, jer je stajalo kao da nije aktivirano. Nakon toga, normalno sam se ulogovao na 2 uredjaja. Maximum je bese 3?
 
Ne radi mi Iris uz VPN, EON radi uz Nord VPN.
Prepoznaje da nije Srbija u pitanju :)
 
Instalirao na EON boxu, posle logovanja krene da učitava app i samo pukne. Izgleda ništa dok ne izbace Smart aplikaciju, ako je uopšte i izbace.
Mtstv go uopste nema na Play store-u za Androiv TV os, jesi li skinuo obicnu apk pa nju instalirao?
 
Jel samo meni ili još nekom kasni 10tak minuta program kad gleda na računaru uz prijavu greške kod puštanja? Inače Chrome na Win10.
 
Da li je moguce podesiti ton/zvuk na irisu? Daleko je tisi u odnosu na ton tv-a. Pa recimo, kada je tv na 5ici skroz je normalan ton, a kada se prebaci na iris - da bi se ista culo mora da se ide na preko 25.
 
Rešen problem sa AirPlay-om.
 

Prilozi

  • 9562CA28-5870-4C5E-99C2-10244AF547B1.jpeg
    9562CA28-5870-4C5E-99C2-10244AF547B1.jpeg
    108.5 KB · Pregleda: 106
Zar je teško ubaciti ikonicu za airplay, a ne da idemo na mirroring pa tek se na taj način aktivira?
 
Imaš na daljincu dugme za pojačavanje i stišavanje stb-a. Standardna ikonica.
 
Imaš na daljincu dugme za pojačavanje i stišavanje stb-a. Standardna ikonica.
Mislis na klasicno dugme za volume? Nisam na to mislio, jer ovako kada si na Irisu moras bar na duplo jace da podesis da bi se culo ono sto je normalne jacine na smart tv-u (npr youtube)
 


Koliko vidim na kraju ne spominju smartTV (bar za androidTV) aplikaciju :(
 
Pozdrav ljudi!

Nov sam na forumu i molim vas za pomoć. Vidim da su već neki imali problema sa isključenjem ethernet u podešavanjima HPH07. Ako može neko ali detaljno objašnjenje kako napraviti na ruteru wifi mrežu ali korak po korak preko koje bi išao IPTV signal. Bez tog signala ne mogu da uđem u podešavanje uređaja kako bi ponovo uključio ethernet pošto koliko vidim kod uređaja nema načina da se vrati na fabrička podešavanja.

Unapred vam hvala na odgovoru!
 
Mislis na klasicno dugme za volume? Nisam na to mislio, jer ovako kada si na Irisu moras bar na duplo jace da podesis da bi se culo ono sto je normalne jacine na smart tv-u (npr youtube)
Da na klasično dugme za volume, ali za uređj. Njega moraš pojačati na maksimum, da bi imao isti ton.
 
Da na klasično dugme za volume, ali za uređj. Njega moraš pojačati na maksimum, da bi imao isti ton.
I onda se vratis na sadrzaj koji nije na irisu i uredjaj 'explodira' od jacine zvuka 😀 da se razumemo, nije mi trebala obuka za ovo, ali hvala za pojasnjenje :)
 
Ti očigledno ne razumeš, šta sam ja napisao. Napisao sam da pojačaš na maksimum ton na iptv stb, a ne na tv-u.
 
I meni smeta zvuk, odnosno podesavanje. Drzim dugme za pojacavanje, skala ide 10,20,30,40,50...a zvuk se jedva menja. Neko minimalno pojacavanje, a trebalo bi da gruva. Ne znam do cega je ali imam osecaj kao da je prigusen ton ili nesto slicno. Prvi put u zivotu se susrecem sa ovako slabim reagovanjem.
 
Zvuk iptv stb-a, pojačajte na maksimum i ne dirajte, a zvuk tv-a štelujte po potrebi i sve će biti odlično.
 
Uporan si sa tim predlogom koji nije nikakvo resenje. Doduse verovatno i nema resenja al' da im je to glupost, jeste, velika.
 
Ne znam šta očekzješ drugo. Mogli su jedino da nemaju opciju za podešavanje zvuka. Zvuk radi odlično, ne znam šta još može da se očekuje.
 
Ocekujem normalan odziv na komandu. Ovako, drzim pritisnuto dugme pola sata a zvuk se pojaca (ismanji) za 0.1 decibel.
 
Kad bi samo ovaj iris tv go app preneli na televizor svi bi bili srecni. Mislio sam da ce da odrade jako loshe. Ispade bolje korisnicko iskustvo na telefonu i racunaru nego sa televizorom.
 
Da li se na android tv mora posebno instalirati apk iris i kakvo je iskustvo korišćenja,odnosno jeli gledljivo.
 
Ne postoji app za Smart TV, a app za mobilne uredjaje ne radi na TV-u.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno