Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel realno da BTC ne moze gore vise? Dodje do blizu 60 i krene da umire polako.
Zar ne rekoste da je ovo psiholoska igra nerava 🤣
"il' pukovnik il' pokojnik"

Da izadjem sad sa peofitom x3(da sam ulozio 100k,200k) u odnosu na ono sto sam ulozio davne 2017???Ma nema sanse... makar cekao jos koju godinu. Svakako Beam 🚀🚀 samo polako 🙏🎉🙂
I jeste igra nerava. Meni trenutno BTC tanji nerve iako nisam u njemu. Sve je ok za sada ali mi muka vise da gledam kako se razvlaci ko slina. Mislim da ce do kraja meseca jedan zestok skok da bude i da ce da bude plakanja po forumu jer je pola ostalo u shortu :D
 
Jel realno da BTC ne moze gore vise? Dodje do blizu 60 i krene da umire polako.

I jeste igra nerava. Meni trenutno BTC tanji nerve iako nisam u njemu. Sve je ok za sada ali mi muka vise da gledam kako se razvlaci ko slina. Mislim da ce do kraja meseca jedan zestok skok da bude i da ce da bude plakanja po forumu jer je pola ostalo u shortu :D
Kad BEAM opali ...ima da bude LONG kao "tykson" Rona Jeremy-ja narednih couple months 🚀
🛰️💵
🤣
 
Pazi da ne padne i pusenje :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Saj... bez vredjanja 🤬🤬🤬

🤣🤣🤣🤣

Scako ima svog favorita,da se ne lazemo. Neko ulaze u BTC, ETC, ETH, GRIN, ADA, CAKE, BNB... ja sam zeleo da ulozim u Beam, da ga ispratim pa kako bude. Rekao sam, na te pare NE RACUNAM I POZDRAVIO SAM SE OD NJIH. Za sada sam u + ali nisam zadovoljan i jednostavno smatram da moze i mora mnogo vise. Imaju sad neka desavanja za mesecak, dva dana pa cemo videti sta ce i kako ce. ATH stoji oko 2.75$ a negde. sam vidjao i 10$ mada se tog momenta iskreno ne secam.
Kazu ne ulagati samo u 1 valutu, ja sam upravo to uradio, da li sam pogresio i sto se. toga tice. i sto se samog odabira valute tice, vreme ce pokazati. Iskreno ali bas. ni najmanje se ne nerviram, ne panicim i ne pomisljam da nece biti neke fine zaradice. Jedina moja mana je stocnemam zivaca. cekati jos jedan ciklus,za to priznajem da bi odlepio 😁 ali ko zna, nikad se ne zna.
 
Ja sam pre šetao od coina do coina, uglavnom all in ali ne u bilo koji(ne u LTC naravno 🤣) nego u one koje ne spadaju pod shit a koji zbog nekih događaja u budućnosti očekuje skok. Tim načinom sam došao do 10x od investicije i sada sam opet all in u jednom ali ne bežim iz njega makar doživeo pucanje balona kako morbius kaže + sam ga sa celim profitom uhvatio na dobroj ceni. I sad čekam 10x od njega, za 6 meseci, godinu ili dve niie bitno. HODL
 
Coinbase Pro novi coini

Starting today, inbound transfers for 1INCH, ENJ, NKN & OGN are available in the regions where trading is supported. Traders cannot place orders and no orders will be filled. Trading will begin on or after 9AM PT on Fri 4/9 if liquidity conditions are met.
 
Ja sam pre šetao od coina do coina, uglavnom all in ali ne u bilo koji(ne u LTC naravno 🤣) nego u one koje ne spadaju pod shit a koji zbog nekih događaja u budućnosti očekuje skok. Tim načinom sam došao do 10x od investicije i sada sam opet all in u jednom ali ne bežim iz njega makar doživeo pucanje balona kako morbius kaže + sam ga sa celim profitom uhvatio na dobroj ceni. I sad čekam 10x od njega, za 6 meseci, godinu ili dve niie bitno. HODL
Svi su šitovi osim btc-a, a to što si ili još čekaš 10x, svakako ne znači da nije. :D
Šitovi su smišljeni i glavni i jedini cilj im je jedino da umnožiš količinu btc/usd, u zavisnosti u čemu trguješ.

U ovom ciklusu su u hajpu defi i sad trenutno nft tokeni, u prošlom je bilo masa ICO projekata/prevara, pre toga su bili privacy novčići itd, i svi su bili "ubice BTC-a" i kasnije eth-a kad je izašao, obećavali sve i svašta i na kraju svi do jednog palo 95-99% bear-u.

Zbog toga, apsolutno ne vidim i jedan jedini razlog čuvati neki novčić godinama nadajući se u samo 10x. BTC je napravio 20x u ovom krugu a napraviće još, bez brige i samo strpljivo.

Što pre to shvatiš, to će biti bolje po tebe :D


Inače, lepo se likvidiraju long pozicije na btc-u koje su overleveraged. Trenutno su u problemu oni sa 10X, dok su oni sa 25 i više su potopljeni.

Funding se skoro skroz resetovao, pa je moguće da polako krenemo ponovo na gore.

Možda bude još jedno istresanje, čisto da pokrenu stop loss pozicije ( oko 55k ).

Meni još stoje par ordera od 55 do 50k za ulaz u long, baš zbog situacije koje sam gore napisao. Ako se popune, dobro je, a ako ne - ponovo dobro, idemo gore.

Targeti i dalje stoje ( 62-65k i 70-75k ) gde nam je sledeća stanica.

Altovi se odlično drže, pa očekujem da nastave gde su stali čim se btc umiri. Dokle god je btc-u range-u od 61 do 50k, nema brige.
 
Koliko mi je zao sto sam prodao Sol na oko 19$... moram da podelim ovde, nosim to u sebi danima 😂

Salu na stranu.. Zaista se sjajno drzi
 
LTC u ovom padu izgleda odlicno. Ostao je iznad trougla, odnos je i dalje dobar, ne pada... Cim BTC krene gore ici ce i LTC. Opalice zestoko. Ovo je sjajna prilika za sve altove da ojacaju pre nego sto BTC opali. Pre ili kasnije morace da iznenadi jednim jacim skokom.
 
Ceo dan vrtim swing trade sa GTO-USDT na Binance, sjajno obrtanje. Ne znam koliko će da potraje ova faza, ali ako ovako nastavi još 24h biće veselo.
 
Koliko mi je zao sto sam prodao Sol na oko 19$... moram da podelim ovde, nosim to u sebi danima 😂

Salu na stranu.. Zaista se sjajno drzi
:p Ima u ovoj temi kako sam uzeo SOL na RSI (1h ili 4h ne sećam se) overbought na 9.5$, vrištao je RSI da ide dole cena (i naravno pala cena na ~7$), ali suprotno TA logici uzeo sam za HODL. Samo presečeš i uzmeš sad na 27$. 😂 (šalim se, uvek je bolje uzeti na RSI oversold). Nije nemoguće da ode i na 100$ ako se bull nastavi, projekti se samo umnožavaju. Solana zajednica je odlična, maksimalna zajebancija. 😂 Shitposting all over the place. 😀 Juče neko iz solana zajednice iz zajebancije iscimao neki eFeerium projekat vezano za web domene, kao ovo bi bilo dobro za solanu, i eto ih CEOs oba projekta i pao dogovor. Ludilo mozga šta se dešava trenutno. Sve može, udri po starom sistemu. 🤣😅
A sad jedna ozbiljna TA analiza za iscrtanim linijama:
ETHkurac-Meme.jpg

🤣🤣🤣
 
Nakon glupog trejdovanja i minusa od 2500$ za nekih sahat ipo igranja, riješih se toga tako što sam ostatak ubrizgao u BTT i neka ga, il ce nestat il će otić u vasionu. Inače ne igram na siguricu, većinom all in one, tako da je to još jedan u nizu od gluposti koje sam napravio.

Čuvaj te se.
 
Nakon glupog trejdovanja i minusa od 2500$ za nekih sahat ipo igranja, riješih se toga tako što sam ostatak ubrizgao u BTT i neka ga, il ce nestat il će otić u vasionu. Inače ne igram na siguricu, većinom all in one, tako da je to još jedan u nizu od gluposti koje sam napravio.

Čuvaj te se.

da bi neko zaradio, neko drugi mora da izgubi.. vise srece sledeci put :)
 
Većina jačih altova je dobro prošla. Nije ltc ništa ni bolje ni lošije prošao od ostalih :D svi su fasovali po malo, ništa stršno za sad.
Sve do -10% je realno ništa, kad su svi napumpani dobro...
Pa to ja i kazem. Obzirom da je LTC krenuo gore 2 dana pre pada, posle pada btc-a nije kalirao mnogo. Ima dobru poziciju. 10% je realno nista ;)
Bukvalno se samo ceka BTC da krene da bi svi altovi otisli gore. Ako probije 60K onda ocekujem da pojuri ka 70K i prelivanje iz altova.
 
A ako odemo u bear? :rolleyes:
Nema još ni jedna naznaka da smo blizu top-a, kao ni bear-a, bez brige
Post automatically merged:

Pa to ja i kazem. Obzirom da je LTC krenuo gore 2 dana pre pada, posle pada btc-a nije kalirao mnogo. Ima dobru poziciju. 10% je realno nista ;)
Bukvalno se samo ceka BTC da krene da bi svi altovi otisli gore. Ako probije 60K onda ocekujem da pojuri ka 70K i prelivanje iz altova.
Bolje da ostane jos malo ispod 60k, altovi ima da izdivljaju kao nikad.
Spremi se za 400$, very very soon 🚀🚀🚀
 
:p Ima u ovoj temi kako sam uzeo SOL na RSI (1h ili 4h ne sećam se) overbought na 9.5$, vrištao je RSI da ide dole cena (i naravno pala cena na ~7$), ali suprotno TA logici uzeo sam za HODL. Samo presečeš i uzmeš sad na 27$. 😂 (šalim se, uvek je bolje uzeti na RSI oversold). Nije nemoguće da ode i na 100$ ako se bull nastavi, projekti se samo umnožavaju. Solana zajednica je odlična, maksimalna zajebancija. 😂 Shitposting all over the place. 😀 Juče neko iz solana zajednice iz zajebancije iscimao neki eFeerium projekat vezano za web domene, kao ovo bi bilo dobro za solanu, i eto ih CEOs oba projekta i pao dogovor. Ludilo mozga šta se dešava trenutno. Sve može, udri po starom sistemu. 🤣😅
A sad jedna ozbiljna TA analiza za iscrtanim linijama:
ETHkurac-Meme.jpg

🤣🤣🤣
U slucaju kokrekcije i pada cene... Bice dobat deo mog portfolia. Budimo realni, malo je verovatno za 50+$
 
Nema još ni jedna naznaka da smo blizu top-a, kao ni bear-a, bez brige
Post automatically merged:


Bolje da ostane jos malo ispod 60k, altovi ima da izdivljaju kao nikad.
Spremi se za 400$, very very soon 🚀🚀🚀
Znam. Prvo altovi moraju da se izdivljaju da bi imalo sta da se preliva posle. Do kraja meseca sigurno 400$, bas se vidi izdaleka. Bice jako lep mesec ;)
 
Jel neko od Vas prati razvoj PIVX i njegovu cenu poslednjih 3 meseca?Vidim da cena sa 0.3$ konastanto raste i sada je dogurao tu do 1.8$?
 

Prilozi

  • PIVX_cena.png
    PIVX_cena.png
    130.9 KB · Pregleda: 43
..... a ja prodao ENJ po nabavnoj ceni avgusta 2019...msm 8490 komada 😩
 
A ako odemo u bear? :rolleyes:
HODL do sledećeg ciklusa. 😅😂
U slucaju kokrekcije i pada cene... Bice dobat deo mog portfolia. Budimo realni, malo je verovatno za 50+$
~x4 tj. 100$ bi ga doveo na 8-mo mesto market cap-a, po meni realno u nekom trenutku. Ali to će samo vreme da pokaže. ;)


Baciću pogled malo dublje na BEAM, vidim da je povezan sa MW. Što se tiče BTT-a ima da odvojim neku zaradu samo da kupim kao zahvalnicu za silne godine i download koji mi je omogućila torrent mreža. :cool:
 
HODL do sledećeg ciklusa. 😅😂

~x4 tj. 100$ bi ga doveo na 8-mo mesto market cap-a, po meni realno u nekom trenutku. Ali to će samo vreme da pokaže. ;)


Baciću pogled malo dublje na BEAM, vidim da je povezan sa MW. Što se tiče BTT-a ima da odvojim neku zaradu samo da kupim kao zahvalnicu za silne godine i download koji mi je omogućila torrent mreža. :cool:
Ocekujem "detaljnu analizu" i neku siru sliku 😁😉
Zezam se,ja sam u njemu do... bola 🙂🙂
Nadam se pozitivnu 🤣🤣🤣
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno