Šta je novo?

Prijava problema i bagova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije do Chrome-a...
Probao sam i na drugim browserima izlogovan, cak i preko telefona, ucitava normalnom brzinom. Usporavanje se desava samo kad sam ulogovan.

Ima li nekog drugi odgovor? :)
 
Klikneš na ime ispod avatara :)

Ispod broja poruka imaš dugme "Pronađite", kada klikneš možeš da biraš da li ćeš poruke ili teme.

Isto je i za nekog drugog korisnika, samo ima više dugmića :)
 
Ćao, ne mogu da otvorim temu u malim oglasima zbog: "You have insufficient privileges to post threads here." Ne mogu da nađem neko pravilo koje ne ispunjavam pa ako bi mogao neko da javi o čemu se radi. Postavljao sam oglase pre redizajna.
 
Lokaciju imas popunjenu, nalog ti jeste star.
Jedini mozda sto imas premalo poruka, mada mislim da to u pravilima vise nigde ne pise.
I newcomeri i memberi mogu da kace oglase.
 
Reklama je izašla van okvira foruma, za mobilni preko Chrome-a.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210328-115823650.jpg
    Screenshot_20210328-115823650.jpg
    71.8 KB · Pregleda: 34
U poslednjih par dana mi stalno izlazi CAPTCHAs neke bicikle i camce mi trazi da pronadjem , da nije neki konflikt sa mojom ip adresom , ja sam na supernovi?
 
Postavi isto pitanje u temi Supernova...na to sam mislio :)
 
Mobilni pristup preko safarija - ios. Krenem da kucam odgovor, predjem u drugi red, kuca normalno ali ne spusta edit prozor. Na slici se vidi da radi i auto correct. Kad prstom pomerim, onda vidim ceo edit prostor.
 

Prilozi

  • 2C7BEE67-A6EE-4C1A-A747-46961C9C36CF.png
    2C7BEE67-A6EE-4C1A-A747-46961C9C36CF.png
    327.3 KB · Pregleda: 30
Podnosim zahtev za promenu username 3 puta i ništa. Prvi put sam dobio obajašenje da ima misspeling, ali druga dva puta ništa.
Može li mi neko promeniti?

Hvala
 
Da li je bug ili tako treba, u pitanju je Fluid Width u Customize?! Ulogujem se, stavim da proširi ali npr, onda kad se ulogujem na drugi računar, ta opcija je isključena. Tako je i za ostale Customize opcije. Ne pamti ništa kad se uradi novi login.
 
Mobilni pristup preko safarija - ios. Krenem da kucam odgovor, predjem u drugi red, kuca normalno ali ne spusta edit prozor. Na slici se vidi da radi i auto correct. Kad prstom pomerim, onda vidim ceo edit prostor.
Ovo se i meni desava preko PWA na S10+
 
Kako se brišu postovi bez obaveštenja? Verovatno neko prijavi a da li se gleda da li je osoba koja prijavi učesnik u temi? Da dopunim i briše se deo postova ali od čega je krenulo ostaje
 
Nije do Chrome-a...
Probao sam i na drugim browserima izlogovan, cak i preko telefona, ucitava normalnom brzinom. Usporavanje se desava samo kad sam ulogovan.

Ima li nekog drugi odgovor? :)

Isto i kod mene od juce ujutro.. probao i razlicite browsere, logovanje od posla, od kuce... uvek isto.
Evo da bi samo ovo napisao sam cekao boga oca da mi ucita prvo temu, pa potom reply polje, a valjda ce i send da odradi za nekih 10 miuta.. samo mi izbaciju ups kada kliknem na post reply
 
Meni radi normalno, sredila administracija...
 
Da li je izvodljivo da na mobilnom telefonu strelica na dole koja se pojavi baci na poslednji post a ne na footer foruma?
 
Nemam opciju da izbrisem privatne poruke,da li je svima tako ili je nesto do mene?
Untitledqqqqqqqqqqqqqq.png
 
Imas opciju, prva je na spisku "leave conversation" samo selektuj koju konverzaciju hoces da obrises(leave c.)
 
Kako da me odbaci na zadnju procitanu poruku? Ikonica NEW to ne radi kada se ode na listing New Posts.
 
Poslednja izmena:
Klikni na ime teme.
 
Forum iz nekog razloga radi 10x sporije kad sam ulogovan, probam inkognito, dakle kao gost, sve radi normalno. Probao i na telefonu(wifi i mobilna mreza, iskljucio i dns/adblock) i na desktopu.
Nekad izbaci gresku kad se ucitava vise od 15-20 sekundi:
Security error occurred. Please press back, refresh the page, and try again.
 

kUdtiHaEX ...​

da li ima neke šanse da se automerge malo ublaži, i da ne merdžuje dva susedna posta od istog autora ako su napisana da većom vremenskom distancom?!?
Ok je da automerge radi za manje vremenske distance, za postove pisane neposredno jedan posle drugog, ali skroz je bzvz. za veće vremenske razlike.

Evo primera:
https://forum.benchmark.rs/threads/svemir-i-sve-vezano-za-svemir.363522/page-32#post-6360624

U post sam uneo nove informacije 20-ak dana od prethodnog pisanja. I to je merdžovano u jedan post, navodno napisan 12.04. iako je poslednje pisanije od danas 07.05.
Em ne mogu da editujem slovne grešeke (jer je post kao pisan pre 20-ak dana), em sama tema nije istaknuta da ima new posts, te zainteresovani neće primetiti da ima novih informacija.

Iako je jedan autor napisao dva posta za redom, vremenska razlika je prevelika i informacije u postu ne moraju imati nikakve veze jedna sa drugom.
 
Heh, zanimljivo....

Ali pouzdano znam da mi se ovaj automerge pojavio u još nekim delovima foruma. Onaj deo o beloj tehnici npr.
 

kUdtiHaEX ...​

da li ima neke šanse da se automerge malo ublaži, i da ne merdžuje dva susedna posta od istog autora ako su napisana da većom vremenskom distancom?!?
Ok je da automerge radi za manje vremenske distance, za postove pisane neposredno jedan posle drugog, ali skroz je bzvz. za veće vremenske razlike.

Evo primera: https://forum.benchmark.rs/threads/svemir-i-sve-vezano-za-svemir.363522/page-32#post-6360624

U post sam uneo nove informacije 20-ak dana od prethodnog pisanja. I to je merdžovano u jedan post, navodno napisan 12.04. iako je poslednje pisanije od danas 07.05.
Em ne mogu da editujem slovne grešeke (jer je post kao pisan pre 20-ak dana), em sama tema nije istaknuta da ima new posts, te zainteresovani neće primetiti da ima novih informacija.

Iako je jedan autor napisao dva posta za redom, vremenska razlika je prevelika i informacije u postu ne moraju imati nikakve veze jedna sa drugom.
Auto-merge radi na 5 minuta, sve van toga se ne spaja. I radi na nivou grupe korisnika, nema veze sa forumima.
Mobilni pristup preko safarija - ios. Krenem da kucam odgovor, predjem u drugi red, kuca normalno ali ne spusta edit prozor. Na slici se vidi da radi i auto correct. Kad prstom pomerim, onda vidim ceo edit prostor.
Prijavljen je bag, rešićemo. Ono što mogu da ti ponudim kao alternativu je da sakriješ taj bar na dnu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno