Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima li neko neki tip za neki alt koji bi trebalo pratit sledece sedmice?
BAKE, od 0,85 - 1,10$ je buy zona. Jedino nisam siguran da ce bas sledece sedmice da skace, mozda se oduzi malo
Post automatically merged:

Previse se ovde pise o ltc-u, ima toliko coina koje pratim a i u neke sam ulazio/ulazem koji su napravili 2-5x za mesec dana. Najveca greska je biti all in u samo jednom altcoinu. Za hold od par godina bez trejda dosad samo btc all in. Ja sam od onih kojima je cilj da kroz trejd altova uvecam kolicinu btc-a. Iako sam u plusu u usd ako odnos alta padne prema btc smatram to gubitkom.
Pa javi i nama koji su to, doprinesi diverzifikaciji coina na temi
 
Probaj blue wallet za fon. podržava i obične i LN transakcije za BTC...
Ti ako hoćeš meni npr. da pošalješ preko LN, ja kreiram invoice i pošaljem ti sliku sa qr code, ili ako si pored mene, skeniraš ga i ćao.
Sve je instant.

edit:

Samo da napomenem da sam na ios-u i sve radi kao sat, a ako si na androidu, pokušaj baš pa javi da li i tu radi sve lepo
Kako to kad LN još zvanično nije ni krenuo? Čitao sam komentare na PlayStore gde dev. ili neko od njih, se slaže sa izjavom user-a, da je Blue wallet još uvek u fazi razrade i dok ne krene zvaničan LN, transakcije će i dalje biti prespore..
 
Pa javi i nama koji su to, doprinesi diverzifikaciji coina na temi
Kad se vec napumpaju onda je kasno. Treba pronaci coin koji bi mogao da se pumpa na vreme. Ima ih preko 10 hiljada pa se uvek moze naci neki. A i nicu svaki dan ko pecurke. Samo ne treba biti lenj i treba imati makar osnovna znanja i bar godinu dana iskustva sa kriptom. I sto je najvaznije biti spreman na gubitak jer nema nikakvih garancija.
Iz ove perspektive mislim da je najveci zicer za bull market bio BNB. Najveca menjacnica, milionski profit na dnevnom nivou, sve vise korisnika, moraju da pumpaju svoj coin sve i po cenu da deo profita i vrate svojim korisnicima.
 
Sta tipujes dokle bi mogao da ide na gore?
Mislim da moze do kraja nedelje da bude na 0.4$ mozda i vise.
Odlucio sam da ne trejdujem, i da sacekam kraj nedelje bas da vidim. Prosli put sam imao THETA ne secam se na kojoj ceni sam kupio negde oko 2.5 $ a danas je bila evo 10$
 
ja mislim da je ok stavit na njega par hiljada eura, i da se saceka.
ako nista drugo, ne mozes puno da izgubis.

ja ocu da kupim ali prvo cekam da me prihvate na ELECTRONEUM.
evo 4 dana cekam da mi prihvate papire.
 
Bravo.
Osnovni cilj inflacije pa i one "zdrave" od 2-3% jeste da vremenom pojede drzavni dug.
A svi znamo da Amerika nece proglasiti bankrot nikad, pre ce izazvati treci svetski rat, nego da priznaju da njihov kapitalizam ne funkcionise.
Pa Amerika odavno nema više pravi kapitalizam. Čim su država i njeni sateliti počeli previše da se mešaju u monetarni sistem i tržište, to više nije kapitalizam.
Nikson ga je dodatno zatukao kada je ukinuo zlatni standard za dolar, a poslednji ekser je bio zakucan 2008-e, kada su na račun poreskih obveznika nadoknadili sve gubitke stvorene neracionalnim i kriminalnim ponašanjem velikih finansijskih institucija. Od tada je situacija samo sve manje kapitalistička, što je i bio jedan od glavnih razloga za postanak Bitcoin-a.
 
Turska Lira je pala 14% u odnosu na dolar danas .
A search term za bitcoinima je otisao 5x u Turskoj

Mislim da Turcima mozemo da zahvalimo za povratak na 58k ..
 
Ko me je poslusao neki dan za short LTC-a na 191 uz 3x leverage, cestitke na finom dobitku sinoc.🍺
 
Pa Amerika odavno nema više pravi kapitalizam. Čim su država i njeni sateliti počeli previše da se mešaju u monetarni sistem i tržište, to više nije kapitalizam.
Nikson ga je dodatno zatukao kada je ukinuo zlatni standard za dolar, a poslednji ekser je bio zakucan 2008-e, kada su na račun poreskih obveznika nadoknadili sve gubitke stvorene neracionalnim i kriminalnim ponašanjem velikih finansijskih institucija. Od tada je situacija samo sve manje kapitalistička, što je i bio jedan od glavnih razloga za postanak Bitcoin-a.
Slazem se ali Niksonov potez i potez iz 2008. i jeste dokaz da kapitalizam ne funkcionise jer da funkcionise ne bi ni bilo potrebe za tim potezima. A pojava Bitcoina 2009. mislim da uopste nije slucajna.
 
Ma BNB je bio zicer zbog Binance smart chaina i ogorcenja vecina zbog troskova na uniswapu, nego stagod da sam citao svi su pricali o defi, adi i eventualno dot pa mi je promaklo da ce da zazivi njihov swap.
Nego gledate li kako divlja Dent?🙁 Bacio sam 1eth u njega pre 2 godine na 650(gwei ili kako se zove mETH) stavio alarm i zaboravio jer je crashovao odma, pao na 19 i u mjesec dana nazad na 650. Kakav blast from the past
 
Ja sam ga nakupovao pre par dana. Gledao na nekom forumu i malo istrazivao. Ne znam dal da ga prodajem jos uvek. Inace uzeo sam par coina 0.00xx da ih cuvam neko vremem, kad ono iznenadjenje :)
Inace obratite paznju na hot, ja danima uzimam po nesto sitno na njega, konstantne varijacije od 10-ak %...
 
Ma BNB je bio zicer zbog Binance smart chaina i ogorcenja vecina zbog troskova na uniswapu, nego stagod da sam citao svi su pricali o defi, adi i eventualno dot pa mi je promaklo da ce da zazivi njihov swap.
Nego gledate li kako divlja Dent?🙁 Bacio sam 1eth u njega pre 2 godine na 650(gwei ili kako se zove mETH) stavio alarm i zaboravio jer je crashovao odma, pao na 19 i u mjesec dana nazad na 650. Kakav blast from the past
Dokaz #100 da cim se udje u bear market treba prodati sve altove... i onda rebuy kad krene da raste bitcoin
 
Sta mislite o OMI? Ima lep pad. 24. marta izlazi na Uniswap, trenutno je na Bitmax koji nije dostupan u US koliko sam procitao.
 
Mene jedino plaši ako btc nastavi ovako, da se nećemo ovajditi od OMI-ja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno