Šta je novo?

World of Tanks

Naravno da ce se poraditi, samo prvo prioriteti ispod haube pa onda ostalo...
Isto je zadesilo i WoW temu...

E to je vec lepo.
Zaista bi bilo steta da propadne (iako ja ne gledam stare psotove ni podsecanja radi a kamo li radi nečeg drugo ;))...
Ako uspete da povratite staru temu bice odlicno.
 
Igra li ko talijane? Izgrindao sam tier7, free expovao osmicu i uzeo tier9.
Za sad je spor, sporo puni i bloom je očajan. Mislim da davno nisu pustili novu liniju da je ovako očajna...
Ja sam na tir 7. Blagi ocaj i uzas. Ne mili mi se ni da igram.
 
Kako vam ide ovaj 122? Ja danas zavrsavam 60% ali mislim da necu stici do 80% a nemam nameru da im dajem pare (mozda ali mozda ako dodjem do 90% mada imam jedno 15 premiuma). Ne znam kako sam ranije zavrsavao Renegada, Burr, Su 130 i TS 5 (ostale nisam ni igrao) mada manje igram svakako nego ranije :D
 
Ja sam na 40%. Ni ne zanima me posto nema sanse da dodjem do 100% a pare im nedam.

Nego ima li neka fora da uzme onaj clan posade sa 3 perka? ( ovo sto je skoro bilo 3 tima pakako biras u kom si) Juce sam skontao da sam zaboravio da ga uzmem. Uzeo neki novi tenk i racunma da u barakama imam tog sa 3 perka...kad ono cvrc.
Vec sam hteo da pisem tiket i da se zalim a onda se setim da treba da pokupis nagradu :( A ja mentol zaboravio, bio u nekoj guzvi tih dana i krastavac.
 
Posaljem report (replay) jednog smrada u artiljeriji koji kad je dosao kraj otisao da se ubije + lik je kupio nalog sa ljubicice pada po wn8 hronicno...I u fazonu videcemo provericemo ne smemo da vam javimo i vidim lik i dalje igra... I ja opet posaljem pitam da mi odgovore jednostavno da li samoubistvo kaznjivo ili nije da znam da ne saljem replay. I lik mi samo sibne link od general rules i faq i zatvori tiket. U prevodu kaznjivo je za boraniju a onaj ko daje kintu za njega nije...
 
ceo WoT je pay to win... moze biti izuzetno zanimljiva igra, varovatno i profitablna kao i sada, ali je na zalost sa raznim premijumima i slicno...
recimo, Chietan sam po sebi nije OP tenk. OP u partijama je samo zato sto svi iskljucivo koriste gold... protiv njega oklop ne postoji... to je slucaj i sa ostalim tenkovima, pogotovo sa artijem gde te spleshuje na 20m i stunuje te 15 sekundi...

ne znam ni zasto se ja ukljucujem u diskusiju kad sam prestao da igram bas zbog tih gluposti :D
 
HITNO!

Da li je moguce-dozvoljeno u imenu imati naša kukučasta slova tipa Č, Ć, Đ, Š, Ž ?
Kako se ta slova u igri i na listi vide, kao čćžđš ili kao "kuke i motike" ?
Sta treba i kako se menja ime u wotu?
 
Plaćalo se 2500 golda, nisu mogla razna imena. Npr. ja nisam mogao da "vratim" ime bookmaker jer je na "nepoželjnoj" listi imena (ime sa starog naloga, koje se više ne koristi). Pisao sam support-u, hteo da platim 2500 gold-a ali ne može jer promoviše klađenje. :unsure:

To je bilo pre nekoliko godina, možda se nešto promenilo u među vremenu ali im ne dam sad 2500 golda. :ROFLMAO:
 
ČĆŽŠĐ me zanima i moze li tačka u imenu xxx.yyyy.zzzzz.qqqqqqq tako nesto?
Da li isto ime ali jedno sa svim malim slovima a drugo sa velikim slovom (nekim slovima) u nazivu mogu da budu ili ne moze poput google naloga?
 
Ð mozes ja mislim ali na alt 0464. kreiraj nov nalog i napisi slova koja te interesuju ali nemoj nick koji hoces izmeni malo pa probaj da ne trosis 2500 golda bzvz :)
 
Kukičasta slova, tačke, dvotačke, srednja crta, apostrofi ne mogu...

Smislja brat novo ime, ne sme od deteta da se vise zove isukokarukoruku... (greota)
 
Ono sto sam ja primetio posle duzeg vremena neigranja je da su timovi gori nego sto su bili. I da je gledano na statistiku koja je pre bila slika tvog igranja sada mnogo lakse imati dobru istu, i da igra sada "oprasta" zezanja. Ja sam danas igrao posle xy vremena igru krajnje opusteno i vise vremena proveo zezajuci se sa raznim, "samoubistvima" skakajuci full HP na druge tenkove sa brda, bacenim partijama, i opet sam imao na kraju dana "ok" statistiku. To pre nije bilo moguce... Opao je igracki kadar. Najvise mi lezi Death star kao razonoda sada :D

shot_027.jpg
 
Ono sto sam ja primetio posle duzeg vremena neigranja je da su timovi gori nego sto su bili. I da je gledano na statistiku koja je pre bila slika tvog igranja sada mnogo lakse imati dobru istu, i da igra sada "oprasta" zezanja. Ja sam danas igrao posle xy vremena igru krajnje opusteno i vise vremena proveo zezajuci se sa raznim, "samoubistvima" skakajuci full HP na druge tenkove sa brda, bacenim partijama, i opet sam imao na kraju dana "ok" statistiku. To pre nije bilo moguce... Opao je igracki kadar. Najvise mi lezi Death star kao razonoda sada :D

Pogledajte prilog 298073
Mislim da nisi u pravu, sto se statistike tice. Ali ajde, takav si utisak stekao.
I da, Death star je FV183, a to sto si igrao je Shitbarn 😁
 
Ono sto sam ja primetio posle duzeg vremena neigranja je da su timovi gori nego sto su bili. I da je gledano na statistiku koja je pre bila slika tvog igranja sada mnogo lakse imati dobru istu, i da igra sada "oprasta" zezanja. Ja sam danas igrao posle xy vremena igru krajnje opusteno i vise vremena proveo zezajuci se sa raznim, "samoubistvima" skakajuci full HP na druge tenkove sa brda, bacenim partijama, i opet sam imao na kraju dana "ok" statistiku. To pre nije bilo moguce... Opao je igracki kadar. Najvise mi lezi Death star kao razonoda sada :D

Pogledajte prilog 298073
Како и неће кад мој клинац од 9 година игра тенкове. Ја дођем да видим шта ради, па му кажем што не убаци неку опрему на тенкове. Он пита коју опрему. Па оправке, прву помоћ, онда стабилизатор, двоглед.... он ме гледа ко теле у шарена врата.
Ја узмем да му покажем бар мало, после мог првог поготка, он вришти од среће, јуху погодио си га! Е сад ја гледам у њега ко теле у шарена врата!
 
  • Like
Reagovanja: bit
vidi, to je super stvar sto i mladji uzivaju :) ali bas iz tog razloga bi trebalo ubiti svu hranu, zlatnu municiju, i koje kakve gluposti kako bi igraci bili ravnopravniji...

ovako ti pustis dete da se neka budaletina izivljava na njemu... tvoj klinac nema nikakve sanse da bilo sta nauci u igri jer ce ga svi pre videti zbog premium hrane, abog bondovane opreme, ne moze da nauci kako se granata odbija i pokusa da nauci nesto od matematike jer oklop ne postoji...

mozda ne bi bilo lose da MM gleda i statistiku (bilo koju) pa ubacije igrace po tom kriterijumu... Pa ako Gold Chieftan hoce da se izivljava, nek se izivljava na sebi slicnima...
 

Definitivno su nesto cackali sa zaradom. Nemoguce na 2300dmg sa premiuom bude zarada 65k. Jeste da je sa 300+m ali opet pre sa is6 na 2500dmg bez premiuma sam vise zaradjivao. Govorim o starom acc.
 
vidi, to je super stvar sto i mladji uzivaju :) ali bas iz tog razloga bi trebalo ubiti svu hranu, zlatnu municiju, i koje kakve gluposti kako bi igraci bili ravnopravniji...

ovako ti pustis dete da se neka budaletina izivljava na njemu... tvoj klinac nema nikakve sanse da bilo sta nauci u igri jer ce ga svi pre videti zbog premium hrane, abog bondovane opreme, ne moze da nauci kako se granata odbija i pokusa da nauci nesto od matematike jer oklop ne postoji...

mozda ne bi bilo lose da MM gleda i statistiku (bilo koju) pa ubacije igrace po tom kriterijumu... Pa ako Gold Chieftan hoce da se izivljava, nek se izivljava na sebi slicnima...
Da se uci na Tier 8, 9 i 10 tenkovima koje je dobio sa tatinog accounta, u startu je pogresna zamisao.
U tom slucaju moze da se zabavlja, sto je u tom uzrastu i dovoljno.
Ako hoce da uci, onda neka krene iz pocetka, pa vec na tier 4, 5 i 6 moze dosta da nauci, a tu je znatno manje dobrih igraca ili p2w igraca.
 
seal clubbera koliko hoces... probao sam pre par nedelja da idem na novog italijana, pa sam morao da uzmem tier 6... mislim da je ista situacija u svim 5+ tirovima...
 

Definitivno su nesto cackali sa zaradom. Nemoguce na 2300dmg sa premiuom bude zarada 65k. Jeste da je sa 300+m ali opet pre sa is6 na 2500dmg bez premiuma sam vise zaradjivao. Govorim o starom acc.
Zavisi jel tvoj spot (dmg) ili si uzeo od npr njih 5 to je odavno tako i deli se spot nije kao ranije da bude samo od 1...
 
Zna li neko do kad je ruski t10 arti, obj.261 na popustu ?
 
Probao sam ovog novog 122. Precizna cev, apcr 1, brz je kao neki heavy, tvrda kupola ali punjenje od skoro 15 sec je previse. Realno 1na1 na melee range moze da "popije" 2 metka dok sa 122 1 ispali... Po meni ne isplati se davati novac za ovo. Dodje skorpija sa goldom i busi ovo cudo kao sir :)
 
hohhooo evo i Dandy. Mogao si da zapljunes neke bonus kodove 😇
 
Probao sam ovog novog 122. Precizna cev, apcr 1, brz je kao neki heavy, tvrda kupola ali punjenje od skoro 15 sec je previse. Realno 1na1 na melee range moze da "popije" 2 metka dok sa 122 1 ispali... Po meni ne isplati se davati novac za ovo. Dodje skorpija sa goldom i busi ovo cudo kao sir :)

Smeće od tenka za sve pare.

Dao sam puuuno para za novogodišnje kutije i "ič" mi žao nije, ali 700 rsd koje dadoh za ovu gomilu bezveznih piksela - ne mogu da prežalim. Teško sr4nje.
 
Evo nekih invite kodova za 2021, nisam ih probao, kome treba nek proba. Za referala sad moze za 15 dana da se uzme ok tenk za malo igre...
  • 21NOOBS: Excelsior, Premium (7 Days), 50% credits (2 hours) x4
  • AIRGMEOW: T14, 1K Gold, 50% XP (2 hours) x6, 25% credits (2 hours) x6
  • Beardiful: Pz.Kpfw. T25, Premium (3 Days), 1K gold, 25% credit boosters (1 hour) x4
  • CODEPIZZA: T-34S, Gun Rammer, 550 Gold
  • FREESTUFFYAY: Ram II, Premium (7 Days), 250 Gold, M4A3E8 Thunderbolt VII Rental
  • FyxentoBoost: 300% XP (2 hours) x6, 200% crew XP (2 hours) x6, 100% XP (2 hours) x6, 50% credits (2 hours) x6
  • GUIDOGRIND: Ram II, Premium (3 Days), 800 gold, 100% crew XP (1 hour) x2, 50% XP (1 hour) x2, 25% credits (1 hour) x2
  • JERM: Ram II, Premium (3 Days), 850 Gold, 50% XP (1 hour) x2, 25% credits (1 hour) x2
  • MANKERCODE: Churchill III, Premium (7 Days), 200K credits
  • NandoCapoWOT: Excelsior, Premium (14 Days), 250K Credits, Tiger 131 Rental, Lansen C and IS-6
  • NOFUNFORYOU: Premium (7 Days), 1K gold, 50% XP (1 hour) x20, 200% crew XP (1 hour) x20
  • ONTRMUSEUM: Ram II, Premium (14 Days), 500KCredits
  • OPISOP: Churchill III, M22 Locust, 850 Gold
  • PewDiePie: Excelsior, Premium (14 Days), 250K Credits, Tiger 131 Rental, Lansen C and IS-6
  • RUDYRUDYRUDY: T-127, Pz.Kpfw. T 15, T2 Light Tank, Premium (3 Days), 100 Gold
  • SILVERNICUM: Premium (7 Days), 1K gold, 50% XP (1 hour) x20, 200% crew XP (1 hour) x20
  • SIRWOT: Premium (7 Days), 200% XP (2 hours) x3, 50% XP (2 hours) x3, 50% XP (1 hour) x3, 50% credit (1 hour) x3
  • SOFILEIN: Excelsior, Premium (14 Days), 250K Credits, Tiger 131 (Rental), Lansen C and IS-6
  • SUPERNOVA: Premium (7 Days), 1K gold, 200K Credits, 200% crew XP (1 hour) x2, 50% XP (1 hour) x2, 25% credits (1 hour) x2
  • WORLDOFTACOS: Churchill III, 1K Gold, 50% XP (2 hours) x6, 25% credits (2 hours) x6
  • WOTGURU: T14, Premium (3 Days), 1K Gold, 25% credits (1 hour) x4, 100% XP (1 hour) x2
  • WoTi: Churchill III, 200K Credits, Premium (7 Days)
  • WOTREDDIT: Churchill III, 500 Gold, Premium (7 Days)
 
Nazad
Vrh Dno