Šta je novo?

World of Tanks

Skorpija je za zaradu pa par mesta prazno pa svi ostali. A sto se tice zabave kako kad. Ako ti je zabavno da te gadjaju svi iz protivnickog jer ti je zlatan tenk uzmi ga...
 
Treba nekako i sam tenk prilagoditi svom stilu igranja :D Dzabe ti Scorpion ako nisi navikao da igras sa papirnim TD-ovima velikim ko kuca :D
 
Kad si sa 8 tirom mozes i da ides napred daces bar 3 suta to je 1500 dmg. Sa caer moras da pucas dugo da dodjes do tog dmg :D A moj predlog je da pucas gold lepo jedno 5-6 metaka pa onda na obicne, da osiguras bar 2000 dmg... A jeste papirni tenk koji ide brzo ko lajt a ima cevku ko 10 tir i ima kupolu... Mislim kako hoces ovo ti kazem kao neko ko ima 1000+ partija sa ovim tenkom... Ovaj EBR bolestan tenk, mozes da budes smrad snajperski a mozes i da spotujes bas lepo...

Evo jedna sa 6 tirom vs 8 tira :)
 

Prilozi

  • shot_126.jpg
    shot_126.jpg
    1.4 MB · Pregleda: 87
  • shot_127.jpg
    shot_127.jpg
    1.3 MB · Pregleda: 62
Ma ne treba meni nista da pricas :D Ja ne uzimam nista, niti imam niti zelim Scorpiona :D

@SIMUKA je trazio misljenje za izmedju Type-a 59 i Cearna AX :D Bolji je Type 59 200x.
 
Kad kazete "dobijate" da li to znaci da ai ponudi nesto ili ti mozes da biras izmedju svih pa sta ti se uzima?
Ima li neke "protekcije" ili ipak ima zavlacenja za ono sto ponude...?
 
Ушао ја на налог да видим шта има новог. Пита ме клинац, како изгледају десетке. Мени сузе кренуше. Јбт имам налог неколико година, толико борби,а немам ни једну десетку! Шта ћу, да видим која је најближа. G.W.E 100. Ма дај пројекте, имам 80 хиљада искуства на деветки. Клик клик изучена десетка. Е сад, 6 милиона кошта. Где наћи још 4 милиона. Да видим опрему у депоу. Кад оно тамо набијача цеви 19 комада. Дај продај мало. Купим десетку. Каже клинац, како је моћна! Дај једну партију. Ја ушао, њих 30 на свакој страни. Колика мапа! Уффффф ово је добро. Штете преко 4 хиљаде. Много се ово применило, или је то било, али ја нисам никад видео.
Него откуд ми толико набијача цеви? Видети сам да има још тога, него било касно, па сам морао искључити компјутер. Видећу ових дана мало да играм.
 
A jel se samo jedan tenk moze u tajnoj sobi kupiti ili moze ponovo da se udje ili dokupi kljuc pa ponovi?
 
A i ja se raspitujem a crna berza prosla...
 
Posle nekoliko godina ponovo instalirao,vidim dosta se promenilo,type 5 unistili skroz,jedno pitanje: kako ljudi kriju statistiku sa pravim nickom u bitci?
 
Nisu samo typa unistili. Sad se igra svodi ili ces pobediti 15 3-4-5 ili ces isto tako izgubiti u roku od 3-4 minuta...
 

Prilozi

  • 48178.png
    48178.png
    544.3 KB · Pregleda: 69
A zasto se skriva ime u bitci?
Cemu to?
Da "zvezde" budu mirne ili sta?
Sto su ukinuli i zastave zemlje odakle si u listi igraca, da vidim odma s kim sam u timu, kome mogu po naški a kome teba po njihovom...?
 
To sa skrivanjem nicka je sr@nje tesko. Kapiram da se to radi zbog ,,par'' ljudi ili ti kako neko rece zvezda. Realno kada ljudi vide nekog ,,poznatog'' svi pucaju u njega :) S drug strane nisam mi ja kriv sto je poznat :D
 
To je kad zutara ili crvendac (a i zeleni) pogotovu arty fokusira plavog/ljubicastog igraca i ne skida se. Idu yolo. Ovako kriju nick i zutare a i dobri, za dobre razumem sto kriju a za lose bas i ne. A to sa zastavama i dalje ima u XVM-u da se podesi.
 
loši kriju da ih ne maltretiraju ostali u chat-u kada im vide 500 wn8 i 46% pobeda posle 20k bitaka a oni budu 1 od 3 top tier tenkova i presudan uzročnik poraza
 
To vazi ako ima 12 losih u timu onda mora i 500wn8 da bude u top 3... A inace da, npr leoparrd 1 od 500 wn stoji u bazi i snajpa protiv 8 tira naravno da ce imati top dmg ako gube jer koliki god da je bot iz baze moze da da bar 3 suta. Treba znati kad krenuti pogotovu ako si u +2 tiru nema sta da kampujes...
A ja se javljam ljudima koji imaju bar 1700+ wn8 kad vidim da igraju smradovski mada vecina njih je i kupila acc sa tim wn8... kad vidis crvendaca sa 20k svakako nema zbog cega da mu se javljas, to je neko dete od 10-11 godina i normalno je da bude takav
 
To vazi ako ima 12 losih u timu onda mora i 500wn8 da bude u top 3... A inace da, npr leoparrd 1 od 500 wn stoji u bazi i snajpa protiv 8 tira naravno da ce imati top dmg ako gube jer koliki god da je bot iz baze moze da da bar 3 suta. Treba znati kad krenuti pogotovu ako si u +2 tiru nema sta da kampujes...
A ja se javljam ljudima koji imaju bar 1700+ wn8 kad vidim da igraju smradovski mada vecina njih je i kupila acc sa tim wn8... kad vidis crvendaca sa 20k svakako nema zbog cega da mu se javljas, to je neko dete od 10-11 godina i normalno je da bude takav
mislio sam da bude 1 od 3 top tier tenkova, npr da vozi is7 u 3-5-7 matchmaking-u, on će svakako da završi bitku negde pri dnu po exp...
 
Имам 7952 бонова. Шта купити?
Гардиста, ИС6, m46kr, Крајслера, Т26Е5, Amx m4 49l или Mutz? Не треба ми ништа од опреме. Ја играм ово да би се играо.
 
Имам 7952 бонова. Шта купити?
Гардиста, ИС6, m46kr, Крајслера, Т26Е5, Amx m4 49l или Mutz? Не треба ми ништа од опреме. Ја играм ово да би се играо.

Ako imaš premium tenkova, ne troši bondove na njih iz bond shopa. bolje uzmi opremu. Ili ništa.
 
Немам премијум тенкове. Узео сам ономад Т-34B, био у продаји за силвере. Нисам про играч. Волим артиљерију, мада ми клинац игра сад на мом налогу, па ретко играм.
 
Немам премијум тенкове. Узео сам ономад Т-34B, био у продаји за силвере. Нисам про играч. Волим артиљерију, мада ми клинац игра сад на мом налогу, па ретко играм.

Onda poslušaj čoveka što ti reče...T26E5 je najbolji od navedenih (pogotovo ako forsiraš igranje teškaša).

Meni je lično T-54 prot. omiljeni od svih iz ponude (ako je još u ponudi), a recimo da mi je za igranje jako zabavan i Kanonen (ne može da se poredi sa nekim ekskluzivnijim premium TD-ovima, ali je jako zabavan.....a to kažem kao neko ko ne voli i ne igra mnogo TD-ove).
 
Onda poslušaj čoveka što ti reče...T26E5 je najbolji od navedenih (pogotovo ako forsiraš igranje teškaša).

Meni je lično T-54 prot. omiljeni od svih iz ponude (ako je još u ponudi), a recimo da mi je za igranje jako zabavan i Kanonen (ne može da se poredi sa nekim ekskluzivnijim premium TD-ovima, ali je jako zabavan.....a to kažem kao neko ko ne voli i ne igra mnogo TD-ove).
Kanon je od referala pomesao si sa bondovima. A da je dobar tenk dobar je, 70 na sat ide ko lajt neki a ima dobru probojnost. Maxi buba :)
Jos 2 tenka mi ostalo da izucim od X tirova (121 - 9 tir) i Badger (9 tir) a posle toga videcu sta cu mozda i prekinem igru malo jer je postala bolesna. 300-500 wn8 pucaju 7200 dmg 26/24
 
Nazad
Vrh Dno