Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

Jesi bio u pilot programu mozda?

Da li si imao android 10 i dobio ota na 11 ili si imao stable betu vec uflesovanu? Bas me zanima

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Jesi bio u pilot programu mozda?

Da li si imao android 10 i dobio ota na 11 ili si imao stable betu vec uflesovanu? Bas me zanima

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Ne ne.. Nista od toga, uzeo sam Mi 10 prije 5 6 dana i samo mi je doslo obavjestenje o update-u.. Bio je Android 10 prije toga. Official stable je sve..

Mi 10
 
Hvala @Dovahpig.. Ja sam na stable Androidu 11,juce dobio update..
Ima li gcam-a za mi 10/10t pro? Ne uspijevam da pronadjem za mi 10 dobru gcam vec danima.. Najbolje fotke mi stock pravi..

Mi 10
Nema dobre Gcam i jako je mala verovatnoća da će je biti. Koristi stock, pravi odlične slike.
 
Ja to ne vidim?
56ae2d282d791064828453a96e0119d5.jpg


Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Ne u "More", nego gornji desni ćošak kad udješ u kameru, "burger" :




Sent from my Mi 10 using Tapatalk
f4c3d68aae335d073bf20a430e4bb2cf.jpg
 

Prilozi

  • IMG_20210117_193642.jpg
    IMG_20210117_193642.jpg
    13.7 KB · Pregleda: 73
Poslednja izmena:
Hvala koji sam retard [emoji23]

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
Sad ću baš da instaliram i uporedim sa ovom Nikita što imam na Mi 10.
Najviše bih voleo da srede prednju kameru, dinamički raspon na stock je loš a komplet slika na Gcam je užas.
Edit: kad uhvati fokus pravi dobre slike. Mada nisam ubacio xml, ne znam da li će praviti neku veću razliku?
 
Poslednja izmena:
Bez xml ne vredi nista

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Učitao, ne radi night sight za ultrawide npr.
Sve ostalo je i dobro u poređenju sa Nikita verzijom. Nadam se da će razviti odličnu Gcam jer mi telefon skoro pa odlično odgovara.
 
Ima li netko ideju,ne primam notifikacije na mi band 4, automatsko pokretanje nastimano, zakljucana aplikacija, baterija (nema ogranicenja), jos nesto treba ??
 
Danas stigao telefon. Za sada sam prezadovoljan. Jedino me nervira što Google Discover laguje poneki put. Ali to je ono kao kad tražiš dlaku u jajetu [emoji16][emoji16]
Interesuje me postoji li opcija da se ekran isključi kad dva puta tapnem na njega? Ne mogu da je pronađem nigde.

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока
 
Imate vidzet "Lock", gasi ekran, jedan dodir. :)
b7384d4e69353f4b86ecf746f54957eb.jpg


Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
 
Hvala vam na odgovorima. Recite mi još koja je Gcam najbolja za ovaj telefon? Mislim na Gcam+config fajl

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока
 
Konkretno za taj senzor ne postoji još uvjek xml fajl.
 
Nova launcher ima "double tap to awake". Godinama Novu koristim i prezadovoljan sam (a i navika je čudo) pa Poco launcher nisam nikad ni probao iako i njega hvale.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Imam kupljen Nova lančer ali ga nisam odavno koristio. Mogao bih malo da obnovim gradivo

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока
 
Htio uzeti 10t pro ali ga više nema kod Tele2, ima 10t samo.
Eh sad, imx682, koji je najbolji gcam port za njega i xml?
Da li se isplati uzeti njega ili tražiti dalje 10t pro?
Mislim, da li je tolika razlika u 64 vs 108 senzorima?
 
Kupio sam Mi 10t pro imam par pitanja ako neko može pomoći.
Imao sam pre njega Pofo F2 pro, kod njega je screenshoot ekrana mogao sa tri prsta preko ekrana na ovom ne može, jel ima neka fora da se podesi ili su jednostavno ukinuli.
Drugo: ovi tasteri za task manager, home, i back vibriraju pri pritisku, u tastaturi sam podesio da je to iskljucemo ali i dalje vibrira jel može da se isključi to nigde nisam našao.
I treće :), jel ima zaštitna folija za leđa da se ne koristi maska?
Video sam u temi (sad ne mogu naći) da je neko napisao za hydro gel foliju
 
Kupio sam Mi 10t pro imam par pitanja ako neko može pomoći.
Imao sam pre njega Pofo F2 pro, kod njega je screenshoot ekrana mogao sa tri prsta preko ekrana na ovom ne može, jel ima neka fora da se podesi ili su jednostavno ukinuli.
Drugo: ovi tasteri za task manager, home, i back vibriraju pri pritisku, u tastaturi sam podesio da je to iskljucemo ali i dalje vibrira jel može da se isključi to nigde nisam našao.
I treće :), jel ima zaštitna folija za leđa da se ne koristi maska?
Video sam u temi (sad ne mogu naći) da je neko napisao za hydro gel foliju

Za tri prsta idi u Additional settings pa gesture shortcut pa tu podesi.

Vibracija se isključuje u podešavanju za zvuk.

Sent from Mi 10T Pro
 
Ispade mi s bajsa u vožnji na asfaltu. Kotrljao se pet metara.

Nastradale ćoške zaštitnog case-a koji sam dobio uz onaj Xiaomi poklon i zaštitno staklo.

Telefon bez tačkice, ja srećniji nego kad sam ga kupio. :)

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
Htio uzeti 10t pro ali ga više nema kod Tele2, ima 10t samo.
Eh sad, imx682, koji je najbolji gcam port za njega i xml?
Da li se isplati uzeti njega ili tražiti dalje 10t pro?
Mislim, da li je tolika razlika u 64 vs 108 senzorima?
znam da se samnom nece sloziti oni koji imaju MI10pro, jer ce uvek traziti opravdanje da nisu bacili novac zbog zanemarljive razlike u kameri, ali ...
imas na youtube testova:
https://www.youtube.com/watch?v=dJs1FVMibPo
https://www.youtube.com/watch?v=wxbxX9h_7tM
Ja sam kupio 10T zbog sony imx senzora, iako nije najbolji iz te serije i mislim da postojeca razlika u slikama ne vredi 75€ razlike u ceni. Gcam necu instalirati jer sliku mogu nasminkati i bez toga ako bas bude bilo potrebno. A mislim i da 10T daje sliku nesto prirodnijih boja.


@Zaree, moze da se iskljuci vibracija. Za screenshoot koristim aplikaciju Screen master, koji radi odlicno i mogu ga preporuciti, a to o cemo pricas nisam ni probao. Za poledjinu mislim da je najbolje resenje nillkin maska sa schildom, (koje trenutno nema u prodaji iako ima oglasa za nju) jer stiti kamere od grebanja, a preko displeje je vec nalepljena neka zastitna folija.
 
znam da se samnom nece sloziti oni koji imaju MI10pro, jer ce uvek traziti opravdanje da nisu bacili novac zbog zanemarljive razlike u kameri, ali ...
imas na youtube testova:
https://www.youtube.com/watch?v=dJs1FVMibPo
https://www.youtube.com/watch?v=wxbxX9h_7tM
Ja sam kupio 10T zbog sony imx senzora, iako nije najbolji iz te serije i mislim da postojeca razlika u slikama ne vredi 75€ razlike u ceni. Gcam necu instalirati jer sliku mogu nasminkati i bez toga ako bas bude bilo potrebno. A mislim i da 10T daje sliku nesto prirodnijih boja.


@Zaree, moze da se iskljuci vibracija. Za screenshoot koristim aplikaciju Screen master, koji radi odlicno i mogu ga preporuciti, a to o cemo pricas nisam ni probao. Za poledjinu mislim da je najbolje resenje nillkin maska sa schildom, (koje trenutno nema u prodaji iako ima oglasa za nju) jer stiti kamere od grebanja, a preko displeje je vec nalepljena neka zastitna folija.
Pa baš taj prvi video me i brine.
Pogledaj ga i vidi baš taj dio gdje je taj hotel, i video i slike. 10t tu ima najlošije slike, vidi se sve duplo, video isto koma. Ili je ovaj tresao baš njega ili je toliko važan OIS koji 10t nema.
Sad imam OP6T i baš mi se nejde na lošiju kameru na novom mobitelu.
 
Nazad
Vrh Dno