Šta je novo?

Banka Intesa

Super info, hvala ljudi!

U principu dvoumim se između Intese i OTP, Raiffeisen sam otpisao jer bi me koštalo previše na mesečnom nivou za moje navike i njihovo insistiranje na svim mogućim provizijama mi je baš ogavno.
 
Takođe Magnifica.


Takođe dobije se popust na održavanje AMEX Gold ( 275 umesto 550 rsd). Ispadne jeftinija od Green koja je 300 rsd.

Ovo je prednost ako se dosta putuje, jer se uz nju dobija putno osiguranje za celu porodicu worldwide koje ukljucuje i skijanje, koje nije ukljuceno u vecinu putnih osiguranja. Ali ovih dana retko ko retko gde putuje, tako da... Sa druge strane, Amex ima problematicnu kompatibilnost na prodajnim mestima kod nas. Na nekim mestima ih terminali uopste ne prihvataju, negde prodavci ne zele da ih prime, negde rade samo na swipe, negde mora da se ubaci u terminal i unese pin (iako ima beskontaktno), sto je sve meni jako uznemirujuce i na kraju sam odustao od nosenja jer je iskoristim <25% slucajeva.
 
Poslednja izmena:
Super info, hvala ljudi!

U principu dvoumim se između Intese i OTP, Raiffeisen sam otpisao jer bi me koštalo previše na mesečnom nivou za moje navike i njihovo insistiranje na svim mogućim provizijama mi je baš ogavno.

Ako odlucis za OTP grupu idi u Vojvodjansku a ne u ovu sto se zove otp.
 
Znam, ali na kraju će da se svede na isto pošto su u fazi spajanja. Reče mi službenica u OTPu pre par meseci da će već tokom sledeće godine moći da se interno razmenjuju svi podaci između banaka a to je samo prelazni period do kompletne integracije.

S druge strane, Intesa tobože uveliko radi na još novijoj platformi koja će da nam ponudi svašta nešto novo i s te strane zvuči zanimljivo, plus benefiti kroz Magnifica koji bar stoje javno na sajtu pa može da se tekne okvirno utisak o tome šta se sve dobija. Pitah u OTP pre par meseci nešto više o njihovoj Premium ponudi ali niko nema pojma da kaže bilo šta o tome, maltene kao da ta usluga ne postoji i onda me baš interesuje da li je neko na kraju uspeo da dobije taj paket usluga i da li to vredi čemu.
 
Izgleda da ove godine nema ništa od novih mbank i ebank platformi u Intesi?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima još neko problema sa plaćanjem putem wave2pay. Išao sam pre dva dana u banku i oni mi reinstalirali aplikaciju ali danas opet neće. Samo piše došlo je do problema molimo pokušajte kasnije. Inače pregled stanja i ostalo radi.
 
To se i meni jednom desilo iz čista mira, nakon brisanja/re-aktivacije aplikacije online je proradilo i evo za sada radi, nije se dešavalo opet.
 
Meni se desava neko vreme, poslednja verzija. Uzas. Ima li neko stariju verziju apk da postavi?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni danas ne radi, samo javlja gresku.
Mozda zvuci smesno, ali ja ozbiljno razmisljam da promenim banku ako ne srede aplikaciju.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Probaj eventualno beta verziju. Meni radi standardno, baš sam malo pre plaćao u marketu.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Error 99 su sredili u beta verziji. Ali predlazu da se odradi reaktivacija
 
Deinstalirao aplikaciju i uradio ponovo aktivaciju, sad radi. Danas sam skinuo decembarski update za telefon, tipa 100 mb. Da li je moguce da svaki put kad se uradi update, bez obzira koliko mali, ti moras da radis reaktivaciju? Kad prelazis na novi operativni sistem je razumljivo, ali ovakvi mali updatei dolaze svaki mesec.
Po meni ovakvu aplikaciju nisu smeli da puste jos zvanicno, ovo je bukvalno za betu jos uvek. Sa starom nikad nisam imao problem, a sa ovom u poslednjih mesec dana bar dva ili tri puta.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Deinstalirao aplikaciju i uradio ponovo aktivaciju, sad radi. Danas sam skinuo decembarski update za telefon, tipa 100 mb. Da li je moguce da svaki put kad se uradi update, bez obzira koliko mali, ti moras da radis reaktivaciju? Kad prelazis na novi operativni sistem je razumljivo, ali ovakvi mali updatei dolaze svaki mesec.
Po meni ovakvu aplikaciju nisu smeli da puste jos zvanicno, ovo je bukvalno za betu jos uvek. Sa starom nikad nisam imao problem, a sa ovom u poslednjih mesec dana bar dva ili tri puta.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Nije mi se desavalo, telefon mi se update-uje svakog meseca. Ili je slucajnost ili je nesto u tom konkretnom update-u polomilo stvari.
 
Ne znam, ako se pogledaju komentari na g play, dosta se ljudi zali na ovu verziju. Sta god da je, ne smeju sebi da dozvole takve propuste. Pogledaj ocene.
2b36de392ee4ab0515771913be3c5960.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Zaboravih da kazem, posto sam im poslao preko aplikacije kritiku mejlom, odgovorili mi u ponedeljak i trazili dodatne informacije. Ja uzeo reply i napisao sve, kad mi kroz par minuta stize mejl da poruka nije isporucena jer je oznacena kao spam [emoji846]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
aba3df6938589aca5b1de63ec7a7b961.jpg


2.0.2.1 verovatno najava za novu verziju aplikacije na novoj platformi. Trenutna je verzija 2.0


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To nije Apple :D I toliki korak treba da bude major verzija, a ne tako treca “decimala”
 
Jel normalno da prilikom placanja karticom ne stize poruka iste sekunde kada prodje kupovina? Nego da bih proverio moram da udjem na aplikaciju i pogledam nedospele transakcije.. Koj djavo onda imam SMS obavestenja, da samo dobijem poruku kada primim uplatu? :D
 
U dinarima nema sms. Instaliraj wave2pay ako koristis android... tamo imas push
 
Kakva glupost *mjau**mjau**mjau*, sve druge banke to imaju... U pitanju je Visa Inspire..

Zasta mi naplacuju 300 din. mesecno onda...
 
^ako ti ne treba Master kreditna i dozvoljeni minus imas i paket sa povoljnijim odrzavanjem.
Sto se tice SMSa slazem se, pogotovo mi je bilo neobicno kada sam pre par godina presao u Intesu jer u prosloj banci su slali sms. Sada sam se navikao i premostio sa ovom dodatnom aplikacijom w2p.
 
jednostavno imaju prevelik broj transakcija na visa karticama i ne isplati im se da šalju sms
 
Za 300 dinara mesecno trebali bi da salju sms. E sad da li se to njima isplati ili ne mene to ne zanima. Ali im je zaista glupa fora sto ne salju sms. Valjda ce nekada to da ubace barem za hit racun pa navise.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Te primedbe stoje, za SMS na Inspire.
Ali ako već plaćaš 300din, onda imaš pravo i na MasterCard. Ispire kao prednost ima Wave2Pay, sve drugo je na strani MC.
 
I  pay...
 
Kakvo uvodjenje SMS obaveštenja u 2021-oj? Raiffeisen od 01.02.2021. ukida SMS obaveštenja o potrošnji u zemlji i menja ih push obaveštenjima u aplikaciji za mobilno bankarstvo. Obaveštenja o prilivu kao i o potrošnji u inostranstvu ostaju do daljnjeg.
Intesa ako do sad nije uvela SMS nema smisla ni sad da uvodi, osim ako im se kalendar nije resetovao na 2000-tu.
Pozdrav
 
Moze li neko da mi objasni zasto moram da uplatim jos para na kreditnu, kada sam u toku mesecau platio dovoljno?

intesa.PNG

Jel treba jos da dodam?
 
Po ovome, treba evre da uplatiš jer ti je zaduženje u evrima.

Neća kartica/intesa to automatski zameniti.
 
Vrh Dno