Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovi momci što su bili kod mene nisu izašli iz stana dok nisu videli da sve radi. Imali su neki problem, pozvali par brojeva telefona i kada su se uverili da sve radi kako treba otišli.

Za HBO go moraš da ih zoveš ili šalješ mail.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Da li se hbo go doplaćuje posebno?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Hbo go ide u paketj sa HBO kanalima. Treba se obratiti podrsci da ti posalju instrukcije za pravljenje nalogq

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Hbo go ide u paketj sa HBO kanalima. Treba se obratiti podrsci da ti posalju instrukcije za pravljenje nalogq

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Hvala mislio sam da se posebno doplaćuje

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Koliko vremena je kod vas prošlo od potpisivanja novog ugovora da puštanja paketa? Juče monteri doneli novi modem i novi ugovor, još sinoć je internet prebačen na novu brzinu, dok TV kanali nisu još otključani, kao ni HBO Go podaci.

Buni me to što je internet ubrzan, a ostalo ništa. Jel treba njih cimati za to ili je normalna procedura da tako u fazama otvaraju pogodnosti paketa.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Vise puta receno, nije normalna procedura.

Kada ti monter donese opremu treba bi telefonom da ti to aktivira sve, ali nece oni da gube vreme oko toga pa idu na pricu da ce se aktivirati cim oni predaju papire...samo sto oni te papire mogu i za 7 dana da predaju a i kad predaju ne ukljuci to niko odmah.

Tako da telefon u ruke i trazi da ti to ukljuce.
Ali to ne moze da ukljuci TP koju dobijas odmah na telefon, mora napredna, a do njih da dodjes mozes tek tako sto ces da prodjes obicnu TP a to cesto nije lako.
 
Čačkali su oni nešto preko telefona, ali izgleda samo internet aktivirali. Kanali ostali po starom paketu.

Slao sam mejl podršci, dobio sam generic odgovor da će pogledati u čemu je problem i da će mi usput poslati podatke za HBO Go.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Vise puta receno, nije normalna procedura.

Kada ti monter donese opremu treba bi telefonom da ti to aktivira sve, ali nece oni da gube vreme oko toga pa idu na pricu da ce se aktivirati cim oni predaju papire...samo sto oni te papire mogu i za 7 dana da predaju a i kad predaju ne ukljuci to niko odmah.

Tako da telefon u ruke i trazi da ti to ukljuce.
Ali to ne moze da ukljuci TP koju dobijas odmah na telefon, mora napredna, a do njih da dodjes mozes tek tako sto ces da prodjes obicnu TP a to cesto nije lako.
Slažem se samo bih još jednom pohvalio dva momka koja su bila kod mene koji su zvali naprednu podršku nakon što nisu uspeli sa običnom da reše. Momci nisu hteli da izađu iz stana dok se ne uključi sve kako treba.

Dakle zavisi dosta i od ekipe na terenu.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Neverovatna situacija u komunikaciji sa supernovom. Jednostavan problem u slanju uvećanih računa ne mogu da reše. Analitička kartica na sajtu piše da se dobija pozivom na kontakt centar a u kontakt centru upućuju na slanje zahteva mejlom a onda preko mejla dobijem informaciju da se traži u poslovnici a u poslovnici dobijam informaciju da ću dobiti na mejl, ne dobijam na mejl, nova informacija je mora pisan rukom zahtev i ne može na mejl već moram da dođem. Ne mogu da me zovu ili obaveste mejlom već ja svaki dan da dolazim dok oni ne dobiju analitičku karticu.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Banda jedna i ništa više. Samo čekam trenutak kada ću da ih šutnem.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Meni se pre desetak dana pokvario njihov stari ruter Tehnicolor, imao wifi ali na kompu nije slao net, prvo zamenio kabal od njega do kompa, pa mislio da mi se pokvario modem na maticnoj jer nisu sijale lampice na modemu, doneli vec sutradan novi model Tehnicolora TC7210 i sve bilo ok do pre 3 dana, imam paket od 120mb a sad vec 3 dana Download 10mb, Upload 15mb Ping 4. Rekose da ce zvati neko iz napredne podrske, borba pocinje :)

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Naravno da jos uvek nisu otklonili kvar a kavim se lazima sluze mozete procictati iz prilozenog, zvali me da se dogovorimo kad da dodju i nisu se pojavili, koji su to ljigavci pokvareni. Dosli tek pre neki dan i utvrdili da je do mreze da je kod mene sve ok i da je problem u mrezi i da ce biti reseno jos u utorak, juce im poslao mail zasto nije reseno dobijem ovaj odgovor



b0a4088ffffab6cad826cc5f6cb28995.jpg


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Koja ovo nepismena osoba je zadužena za odgovaranje preko elektronske pošte.... Razumem da se desi greška u kucanju ali ovo je preterivanje, vidi se nepismenost na delu, a još ako lažu i zavlače, e to je tek onda za televiziju i novine.
 
Pre neki dan slusam u kilima radio bg 1.Mislim da je gost bio urednik Rts Planete. Kaze da testiraju RTS 4k ali ne javno. Verovatno ce kad krene biti prvo ubacem u mts/supernova mrezu(tako mislim).
 
Nemam FOX NEWS. Ništa mi nije jasno, zašto svi korisnici Supernove nemaju sve kanale a plaćaju istu cenu?
 
Kako plaćaju istu cenu?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Hahha, sto me ne iznenadjuje :)
 
Ubacen je i u ponudu kod korisnika ex Kopernikus - 650mhz, pozicija 252.
 
U kablu je ubacen taj kanal SAMO kod exRV korisnika
Baš me zanima koja im je to fora da exRV korisnici imaju masu kanala, a da ostali te kanale uopšte ne vide. Potpuna ludost. A kao jedna firma sada.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Baš me zanima koja im je to fora da exRV korisnici imaju masu kanala, a da ostali te kanale uopšte ne vide. Potpuna ludost. A kao jedna firma sada.
Veliki brat stanuje u Belvilu, a tamo je exRV sada SN glavni operater kablovskih usluga i razumljivo je zasto bas exRV ima a svi ostali nemaju tu gomilu kanala.
Poznato je da on stalno gleda televziju i tako se informise, pa mora da bude sve na exRV dok kod ostalih delova mreze nije obavezujuce da budu svi kanali...
Ja bi protestvovao zbog toga, narocito ako nisam u mogucnosti gledati tv Caribrod, a vala i FOX News.

:shock:

SARKAZAM (za sve koji su me shvatili ozbiljno)
 
Veliki brat stanuje u Belvilu, a tamo je exRV sada SN glavni operater kablovskih usluga i razumljivo je zasto bas exRV ima a svi ostali nemaju tu gomilu kanala.
Poznato je da on stalno gleda televziju i tako se informise, pa mora da bude sve na exRV dok kod ostalih delova mreze nije obavezujuce da budu svi kanali...
Ja bi protestvovao zbog toga, narocito ako nisam u mogucnosti gledati tv Caribrod, a vala i FOX News.

:shock:

SARKAZAM (za sve koji su me shvatili ozbiljno)

Ima na forumu ljudi koji vole da gledaju TV Caribrod zato što su igrom slučaja iz tog grada/ kraja
 
Veliki brat stanuje u Belvilu, a tamo je exRV sada SN glavni operater kablovskih usluga i razumljivo je zasto bas exRV ima a svi ostali nemaju tu gomilu kanala.
Poznato je da on stalno gleda televziju i tako se informise, pa mora da bude sve na exRV dok kod ostalih delova mreze nije obavezujuce da budu svi kanali...
Ja bi protestvovao zbog toga, narocito ako nisam u mogucnosti gledati tv Caribrod, a vala i FOX News.

:shock:

SARKAZAM (za sve koji su me shvatili ozbiljno)

počni sa protestima TV Caribrod NE RADI već neko vreme......i samo da znaš da nemaju svi korisnici ex RV. istu programsku šemu, pisali smo o tome
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno