Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja imam Watch Active 2 od kako je izasao, ekran izvrstan, konelcija sa mob takodje, aplikacije i notifikacije rade bez problema, jedino sto bi autonomija mogla biti bolja. Inace trenutno je 250 eur na Amazon-u i mislim dobra kupovina.
 
Ako smem komentarisaću izgled pošto sa ostatkom nisam upoznat... Satu kao da fali neki bar tanji okvir-prsten pa kako god on bio rešen i veeeliki minus... Preveliki tasteri sa strane... Nehotice verovatno da će biti pritiskani jaknom, duksom... Ne znam.. Možda grešim...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk

Ima okvir, nije ceo prednji deo ekran, samo se ne vidi na promo fotki lepo. Što se tiče tastera, koliko sam gledao sa fotki na ruci, nije toliko strašno. Videćemo u četvrtak kad mi stigne, naručio sam ga sa Amazona. Verzija sa silikonskim narukvicom je 149e, a uzeh odma i metalnu crnu narukvicu pa ću da menjam u zavisnosti od situacije, ali verujem da ću najčešće metalnu da ostavim. Šta znam, ovo mi je od ponude Wear OS satova izgledalo najbolje u tom cenovnom rangu, lep je stvarno dizajn, tačnije najviše mi deluje kao normalan sat. Više utisaka kad stigne.
 

Prilozi

  • FTW4012-QExplorist-305eu-45mm-13mm-159g-3atm-5.jpg
    FTW4012-QExplorist-305eu-45mm-13mm-159g-3atm-5.jpg
    397.7 KB · Pregleda: 227
  • 259ef3ac69fa998970c531d7741805a2.jpg
    259ef3ac69fa998970c531d7741805a2.jpg
    904.6 KB · Pregleda: 227
  • ad649a520840901997c69db4d6620cb6.jpg
    ad649a520840901997c69db4d6620cb6.jpg
    198.5 KB · Pregleda: 225
  • e4a9ee9cee9a4505f8ebffb31eeb8d6671aab61e.jpeg
    e4a9ee9cee9a4505f8ebffb31eeb8d6671aab61e.jpeg
    116 KB · Pregleda: 219
  • Fossil_Explorist-4.jpg
    Fossil_Explorist-4.jpg
    95 KB · Pregleda: 212
Poslednja izmena:
Meni se dopada izgled, treba samo preživeti bateriju... Ali za taj novac, dobra kupovina...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nastavlja Huawei da za GT izbacuje nove šarene watch faces :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jedan da liči na nešto. Da nije ovog cvetića na sredini...
8ab6d482558103d12b6f7a52d62c9443.jpg


Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
To bre ptičica neka, još i grančicu drži [emoji1]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Embem li ga. Ali periodično menja boje, čas gu ima čas gu nema.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja nisam dobio ni onaj prethodni :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni je poslednji 1.0.3.62 i ne nudi update. Da nema veze sa onim što su neki prebacivali na Kinu, zbog watchface?
Ja nisam promenio WF od onog koj je bio default kada sam uključio sat.
 
Vala, ja sam nabacio 10 custom watchface-ova i sad sam miran. Jedino sto me drzi na satu :D ono samo sa jednim bih se iznervirao samo tako.


Inace, otkucaji srca, koliko su precizni, jel neko uporedjivao sa nekim drugim smartwatch uredjajem ili smart narukvicom?

Meni prosek bude oko 70-75, sa mb4 je bilo oko 60, ali npr nikad vise od 80, a sa GT2 dodje i do 110-115.
 
Vala, ja sam nabacio 10 custom watchface-ova i sad sam miran. Jedino sto me drzi na satu :D ono samo sa jednim bih se iznervirao samo tako.


Inace, otkucaji srca, koliko su precizni, jel neko uporedjivao sa nekim drugim smartwatch uredjajem ili smart narukvicom?

Meni prosek bude oko 70-75, sa mb4 je bilo oko 60, ali npr nikad vise od 80, a sa GT2 dodje i do 110-115.
Upoređivao sa aparatom za merenje pritiska više puta, precizan je dosta, razlika bude +/- 4 bpm.

Послато са SM-A105FN помоћу Тапатока
 
Ja ne mogu da odradim instalaciju po onom video klipu, jednostavno, napravi kopiju app health, i kad je obrise I hoće ponovo da instalira stigne do 70% i tu prekine.
Na gt 1, meni otkucaji variraju od 80-140 zavisno od aktivnosti tokom dana. Kada mirujem su 80-90. Nisam poredio sa drugim uređajima, ali sam ručnom metodom brojao otkucaje, I poklapali su se u fazi mirovanja.
 
Probaj da restartujes telefon ili obrisi, pa instaliraj ponovo tai chi. Meni je sve proslo normalno.
 
Poredio sam ja i GT i GT2 pre neko vece. Prvih 15 sekundi GT2 mi pokazivao za 20bpm-a vise i onda se stabilizovao. Uglavnom su pokazivali isto tako da slobodno mozemo da kazemo da je to odradjeno kako treba.

Tapatalk from Poco loco
 
Pa svi su precizni kad miruješ a problem nastaje pri većoj aktivnosti tada se ispolje sve nepravilnosti ,tako da poređenje sa medicinskim aparatom dok sediš je bezveze.Uzmi neku HR traku za grudi povezanu na Vantage v,baro 9 ili fenix pa onda uporedi
 
GT2: Evo fotografije onoga što sam ranije pominjao.
Na ekranu je pisalo nešto kao "to low heart rate" i ta slova se gore vrte. Kada sam sledeći put otvorio nije više bilo poruke i time-line je bio od 00.00, a ne samo kratak period kao na fotografiji.
 

Prilozi

  • IMG_20200311_163124.jpg
    IMG_20200311_163124.jpg
    302.7 KB · Pregleda: 165
Neko već ovde žalio ali isti problem sam doživeo sa Huawei health aplikacijom.

Dobio sam zamenski telefon Samsung A10 dok ne vrate iz servisa regularni.
Nakon instaliranja Huawei health-a nemam opciju za menjanje watch face.

Probao sa beta verzijom aplikacije, isto se ponavlja.

Dajte neko rešenje, samo da nije brisanje keša i podataka app, kao i reinstalacija app jer to ne uspeva.
e4e15cb4871dd8635ddb948d8d14655c.jpg


Послато са SM-A105FN помоћу Тапатока
 
Obrisi cash, zatvori aplikaciju, ukljuci airplane mod na telefonu, pokreni aplikaciju, trebalo bi da ti ponudi da izaberes region, uradis to, iskljucis airplane mod, i treba da ima login...
 
Obrisi cash, zatvori aplikaciju, ukljuci airplane mod na telefonu, pokreni aplikaciju, trebalo bi da ti ponudi da izaberes region, uradis to, iskljucis airplane mod, i treba da ima login...
Pokušao 2 puta, selektovao Srbiju pa Kinu. Nije uspelo.
Samo sam uspeo da greškom resetujem sat i izgubim sve watch face koje sam imao. Sada imam samo one predinstalirane bez mogućnosti da ubacim nove. [emoji44]

Послато са SM-A105FN помоћу Тапатока
 
@StefanR90

*mjau**mjau**mjau*, ja sam tako resio kod mene, izabrao Srbiju, i drugar isto tako , samo izabrao Englesku.
Proveri jesu li instalirani Huawei Mobile Services na telefonu...
 
@StefanR90

*mjau**mjau**mjau*, ja sam tako resio kod mene, izabrao Srbiju, i drugar isto tako , samo izabrao Englesku.
Proveri jesu li instalirani Huawei Mobile Services na telefonu...
Druže, sve instalirao, HMS, Health, Store, Tech support, sve što sam našao na Google Play a da je potpusuje Huawei.

I ništa. Ako znate alternativno rešenje, pomagajte. Baš me nervira ovo čudo.

Послато са SM-A105FN помоћу Тапатока
 
Samo treba da reinstaliras aplikaciju i ispratis jednostavno uputstvo. Ako to ne zelis pomoci ti nema.

Izasli novi skinovi za GT. I ovi su losi mada ne onako ocajni kao oni crtani. U svakom slucaju morace da naprave kategorije jako brzo jer postaje nepregledno.
 
Poslednja izmena:
Jel postoji fora da se ubaci više custom face-ova? Kod mene na gt kecu ako ubacim neki ovaj stari custom se obrise...

OnePlus 6T
 
Idi unazad malo, kačio sam ja video, trebalo bi i za keca da funkcioniše.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno