Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ako je nekome bitno, bez tog trakta sve fercera, odrađen update.
 
Kako namestiti titlove u kodiju?
Hocu da gledam downfall,vec sat vremena se drndam sa prokletim titlovima,izludecu.
Aktivirao titlovi.com i opensubtitles,stavio srpski i hrvatski i ni jedan jedini titl na radi lepo. Film je 730p yifi. Mislio sam da bar za yifi nema zezanja oko titlova.
 
Kako namestiti titlove u kodiju?
Hocu da gledam downfall,vec sat vremena se drndam sa prokletim titlovima,izludecu.
Aktivirao titlovi.com i opensubtitles,stavio srpski i hrvatski i ni jedan jedini titl na radi lepo. Film je 730p yifi. Mislio sam da bar za yifi nema zezanja oko titlova.
Imas u kodi plejeru opciju da ustelujes titlove ako kasni ili zuri

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Znam,stavim offset ali posle dva minuta opet zuri pa opet stelujem i tako u nedogled.
 
Onda nije odgovarajuci titl za tu verziju filma, framerate se verovatno ne poklapa. Pronadji neki drugi.
 
Probao sma ih makar 20. I preko opensubtitles i preko titlovi.com
 
Kako tacno glasi naslov, pun naslov toga sto gledas i preko kog add-ona ga pustas?
 
lakse ti je da skines neki drugi rip za koji sigurno postoji odgovarajuci titl...ali ako gledas preko adonova onda ume da bude problem naci odgovarajuci...
 
Poslednja izmena:
Da, vecina titlova je za verziju sa dva CD-a :).

@Alukard: imas PM
 
Poslednja izmena:
Definitivno po meni najbolji add on za strimove je Crew,za torente Elementum plus sam dodao i HBO GO jer mi koci preko browsera.
 
Ma sitne ispravke sa Trakt nalogom
Šteta što mu ne napisah da da napravi search za people.
Kao što ima Exodus
 
Немојте ажурирати на 0.1.46!
Не проналази ништа од линкова

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Деинсталираш адон, а када те пита да обрише подешавања, наравно НЕ.
Скинеш 0.1.45 и инсталираш.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Instalirao sam 0.1.47.Pojavio se pre 2 min,hvala na pomoci!!!
 
Ради ли он нормално?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Dap. Sad traži linkove kao i pre. Ja kroz Kodi kliknuo ažuriranje par puta i svaki put je prikazao 0.1.46 i samo u trenutku prebacio na 0.1.47.

Inače, da li vama učitava sličice glumaca tj. Cast of ...?

Meni ne, nikada, ni na jednom skinu.
 
Ni meni se ne pokazuju slike.A ova verzija radi super,cak mi je i brza od ranije.A mene zanima ima li negde opcija da pogledas filmove i serije po godinama?Ne vidim tu opciju...
 
Ni meni se ne pokazuju slike.A ova verzija radi super,cak mi je i brza od ranije.A mene zanima ima li negde opcija da pogledas filmove i serije po godinama?Ne vidim tu opciju...
Imaš u Popular lists pa onda tražiš Trakt: Movie - Decade: 1970s, 1980s, 1990s, 2000s. Ima milion stranica i opcija tamo. :)

A ovo za slike bilo bi kul ako može da se ispravi to. Pa onda po glumcu da tražim sve njegove/njene filmove. On pokaže par stavki po glumcu, a realno bi mogao da pokaže sve, iovako vuče podatke sa IMDB.
 
Poslednja izmena:
Ovo azuriranje ponovo svelo Kodi sa Green buildom na normalnih 650mb. Pre danasnjeg aziriranja Elwmentuma Kodi je zauzimao 1gb. Primetio sam da svako drrigo azuriranje Elwmentuma dize Kodi na preko 1gb.
 
Ovo azuriranje ponovo svelo Kodi sa Green buildom na normalnih 650mb. Pre danasnjeg aziriranja Elwmentuma Kodi je zauzimao 1gb. Primetio sam da svako drrigo azuriranje Elwmentuma dize Kodi na preko 1gb.
Ja se sinoć zaprepastio kad sam video da mi Kodi zauzima skoro 2GB. :D Još na EON Box-u koji ima smešnu količinu memorije. Sve zbog onog Thumbnail foldera u kom se skupljaju svi Kodi-jevi thumbnail-ovi, 4000 i nešto slika je bilo u tim folderima. Ja ih ručno obrisao, sj*bo mi se ceo Kodi, obrisale se sve ikonice, pozadine pa sam ih vraćao nazad. :D

Sad više neće da zatrpava memoriju Elementum?
 
Koju tacno verziju za android box skinuti jer ne vidim univerzalnu

plugin.video.elementum-0.1.45.android_x64.zip

plugin.video.elementum-0.1.45.android_x86.zip
imam Tanix 9s
http://www.tanix-box.com/project-view/tanix-tx9s-android-tv-box-amlogic-s912-2gb-ram-8gb-storage/
На гитхабу имаш универзалну верзију. Задња је у листи.


Што се заузећа меморије кодија тиче, искрено нисам никада ни обраћао пажњу (32 GB складиште + 64 GB меморијска), али видим да сте у праву. Прва слика елементум 0.1.47, друга 0.1.45


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
9eb006ee224923fbfc1eea61a675d237.jpg
d41a0b4bd94bac63a30fd209255243e9.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja se sinoć zaprepastio kad sam video da mi Kodi zauzima skoro 2GB. :D Još na EON Box-u koji ima smešnu količinu memorije. Sve zbog onog Thumbnail foldera u kom se skupljaju svi Kodi-jevi thumbnail-ovi, 4000 i nešto slika je bilo u tim folderima. Ja ih ručno obrisao, sj*bo mi se ceo Kodi, obrisale se sve ikonice, pozadine pa sam ih vraćao nazad. :D

Sad više neće da zatrpava memoriju Elementum?
Instaliraj nesto za brisanje kesa i slicica. Ja to brisem preko Green wizarda,tj moze da se podesi da sam brise prilikom svakok startovanja Kodija.
 
Nazad
Vrh Dno