Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Može jedno glupo pitanje?
Izašao je film na netfliksu 4k, ali u biblioteci ga nema 4k već samo fullhd rip.
Zašto ga nema u 4k? Jer ga sa netfliksa skidaju i objavljuju u biblioteka.
 
Autorska prava. Ima veze sa licencom tvog prijemnika/stb/tv-a.
 
Mislim da nije do toga, kad je radjen rip korišćena je uža katodna cev. Takozvani efekat levka.
 
Jer mene ovo oči varaju ili trenutno na RTS-u ide remasterovana verzija Bitke na Neretvi u HD-u?
Pošto pratim inače u Kinoteci sve remastere koje urade, ovo me je malo iznenadilo, jedino ako RTS nije radio na svoju ruku.
 
Može jedno glupo pitanje?
Izašao je film na netfliksu 4k, ali u biblioteci ga nema 4k već samo fullhd rip.
Zašto ga nema u 4k? Jer ga sa netfliksa skidaju i objavljuju u biblioteka.
Ако причаш о 6 underground - има 4К.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Jer mene ovo oči varaju ili trenutno na RTS-u ide remasterovana verzija Bitke na Neretvi u HD-u?
Pošto pratim inače u Kinoteci sve remastere koje urade, ovo me je malo iznenadilo, jedino ako RTS nije radio na svoju ruku.
Zašto bi Kinoteka remastetizovala Bosanski ili Hrvatski film? Ne znam čiji je pošto su se sudili. Srpski svakako nije.
 
Star wars Rise of Starwalker

Zbrzano,zbunjujuće,razočaravajuće.....

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Ne znam šta si očekivao nakon epizode 8 (najlošijeg filma koji sam ikad pogledao).
 
Ne znam šta si očekivao nakon epizode 8 (najlošijeg filma koji sam ikad pogledao).
Po meni dosta bolje od prethodne epizode koja je totalno smeće. Force awakens mi je nekako najbolji iz ere Diznija, Rogue i Solo isto dobri . Kao fanu SW sage mi smeta što su previše iskomercijalizovali i ako nastave sa štancovanjem prete da mi ogade serijal.

Joker baš odličan, moraću opet da odgledam. Master piece

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kako prete da ga ogade, u tome su uspeli u startu kad su preuzeli i otkrili pravac u kome brod plovi ili ispravno da se izrazimo smer u kome money train ide.

Da se razumemo projekat je maksimalni uspeh. Cilj nije bio da se ispostuje franšiza nego da se maksimalno unovči.

9ku cu ocekivati i odgkedati kao sto cu gledati 6 underground i Shaw i Hobs...
 
Poslednja izmena:
Light of My Life

A ovo je smeće survival/apokalipsa žanra. Za 2 sata, ne može da se skonta šta ko ima protiv
jedne male imune devojčice pa je svi jure da je ne znam šta. :sceptic:
 
Doctor Sleep (2019)
Očekivao jesam, priželjkivao nisam, nikakav nastavak sa kultnim Isijanjem jer jednostastavno tako nešto ne može da ispadne dobro ni sa bilo kojim drugim klasikom, a kamoli posle toliko godina. Definitivno, King (posebno) a ni Flanagan nisu varljiva roba za moj ukus, ako izuzmem par filmskih naslova od ovog drugog. I opet sam film ugasio ispod polovine i ono što sam do tada video nije mi držalo pažnju, tako da za drugom polovinom ne žalim ni malo. Kao zaseban film (za ono malo viđenog) dao bih mu prolaznu ocenu, a pošto je ovo ipak nastavak ocena ide još niže.
 
Jeste bas..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
The Irishman

U duhu filma, svima koji ga još nisu gledali, preporučio bih da to učine sa - Shot in the head 10/10 times, 2019.:D
 
Star Wars: The Rise of Skywalker

Dusa me boli. Em sam gledao u 4dx, pa sam vise bio protresen, nego sto sam gledao film, em ostaje cinjenica da je na ili blizu dna u celom Star Wars univerzumu.
Mrtva trka izmedju The Phantom Menace / Attack of the Clones / The Rise of Skywalker.

Prva tri dela i Rogue One su filmcine za ovo. 5/10 i to samo zato sto me hvata "holiday spirit".
 
Poslednja izmena:
Joker dobar. Stvarno Joakimu čuče uloge ovog tipa.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Molim vas, moze li neki predlog za kvalitetan triler/crime/misteri? Ali bas nesto dobro, da uvlaci u atmosferu u filmu tipa Insomnia, El Cuerpo...
 
Hustlers

Kakvo djubre..
 
Dženifer dominira : )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno