Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vidi u temi o Hisense, ima i reči o tome
 
Šta jeftino a veliko dolazi u obzir za gejming? Merkam Hisense neke modele ali pojma nemam kakvi su za gejming. Smart, zvuk i izgled su mi nebitni, njih rešavam drugačije.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Pogledaj i recenzije na YT od Benchmarka. Ili ako @Mancha vidi pa neka on kaže okvirno koji modeli, pošto ih je on testirao.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
A šta milite o PHILIPS 70PUS6504?

Ogroman ekran za srazmerno male novce, na akciji od danas u G* ...
 
Vezano za Philips 70 ekran
Budi svestan da ce slika na kablu da ti bude uzas,...sto se tice HD kanala tu ce biti malo bolje,..sve ispod 1920×1080 ce.biti smor za gledanje, dok ce recimo 4k Uhd filmovi biti pravi uzitak gledati na tako velikom ekranu.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ako smart nije prioritet onda preporuka. Non Android Philipsi su jako loši u smart delu ali je kvalitet slike skroz ok.

Vezano za Philips 70 ekran
Budi svestan da ce slika na kablu da ti bude uzas,...sto se tice HD kanala tu ce biti malo bolje,..sve ispod 1920×1080 ce.biti smor za gledanje, dok ce recimo 4k Uhd filmovi biti pravi uzitak gledati na tako velikom ekranu.


Hvala obojici!

Jasno je da će kablovska da bude problematična. S druge strane, tu jedino i gledam sportske kanale koji su u HD-u, nadam se da će za toliko biti ok.

Nije smart prioritet, biće povezan na računar i PS4. Kad smo kod toga, kakav je za igre?

Da li mislite da je 90k din dobra cena za ovaj tv?
 
Neka preporuka za tv 55 inca, u cenovnom rangu do 600-650 eura. Bitno mi je da je slika odlicna preko mts iptv televizije. Smart opcije i nisu toliko bitne jer koristim google chromecast.
Znaci trenutno neki best buy.

Kod Madjara bih kupio jer su povoljniji sa cenama.

Hvala unapred.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Vezano za Philips 70 ekran
Budi svestan da ce slika na kablu da ti bude uzas,...sto se tice HD kanala tu ce biti malo bolje,..sve ispod 1920×1080 ce.biti smor za gledanje, dok ce recimo 4k Uhd filmovi biti pravi uzitak gledati na tako velikom ekranu.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk

pisao vise puta,da napisem opet tldr pa koga zanima moze da pretrazi temu po mojim postovima za vise - nije pravilo.da se razumemo,nikad 576i nece izgledati 'dobro' tj usporedivo sa boljim izvorom ali ne mora da bude negledljiv.osnovni problem je sto se koriste krs boksovi od provajdera kablovske sa najjeftinijim mogucim hardverom unutra i bez izuzetka horor skalerom nakaceni na hdmi i tad fHD TV ne radi nikakav skaling,a 4k ce najcesce da odradi prost 4x i otud vidljivi kvadrati na vecim dijagonalama.izbacite te krseve od boksova i procackajte podesavanja TV-a,iznenadicete se sta sve moze da se izvuce.

takodje,moguce je da ce neki jeftini TV imati krs skaler,nista opcija,ali to postaje toliko retko da je na nivou izuzetka,narocito je nezamislivo da 4k 70" TV nece imati bar pristojan ako ne i odlican skaler i hardver unutra.samsung,lg i ostali poznatiji vec bar 5-6 godina imaju zavisno od modela cak toliko dobre skalere i opcije peglanja...
 
pisao vise puta,da napisem opet tldr pa koga zanima moze da pretrazi temu po mojim postovima za vise - nije pravilo.da se razumemo,nikad 576i nece izgledati 'dobro' tj usporedivo sa boljim izvorom ali ne mora da bude negledljiv.osnovni problem je sto se koriste krs boksovi od provajdera kablovske sa najjeftinijim mogucim hardverom unutra i bez izuzetka horor skalerom nakaceni na hdmi i tad fHD TV ne radi nikakav skaling,a 4k ce najcesce da odradi prost 4x i otud vidljivi kvadrati na vecim dijagonalama.izbacite te krseve od boksova i procackajte podesavanja TV-a,iznenadicete se sta sve moze da se izvuce.

takodje,moguce je da ce neki jeftini TV imati krs skaler,nista opcija,ali to postaje toliko retko da je na nivou izuzetka,narocito je nezamislivo da 4k 70" TV nece imati bar pristojan ako ne i odlican skaler i hardver unutra.samsung,lg i ostali poznatiji vec bar 5-6 godina imaju zavisno od modela cak toliko dobre skalere i opcije peglanja...
"Negledljiv".......... pa sad nećemo sve da shvatamo bukvalno, ali 576i na 70 ekranu je stvarno loše, bez obzira koliko TV bio dobar.
Imam priliku kod brata lično da se uverim u to.


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ko ima iptv osuđen je na box
 
Neka preporuka za tv 55 inca, u cenovnom rangu do 600-650 eura. Bitno mi je da je slika odlicna preko mts iptv televizije. Smart opcije i nisu toliko bitne jer koristim google chromecast.
Znaci trenutno neki best buy.

Kod Madjara bih kupio jer su povoljniji sa cenama.

Hvala unapred.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

LG UM7510 sa Magic remote ispadne oko 73.942din ako bi platio Inteza karticom ili npr Samsung Q60 ali je malo vise preko tvog budzeta za 107.942din, ili cak Sony XF8577 106.242din... Ja mislim da povoljnije od ovoga ne moze pogotovo kada je 7510 u pitanju, jeftinije nego kod Madjara i jos dobijes 5god domace garancije, gde ces bolje [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E pa drugari, redno je da podnesem izveštaj...otišao sa idejom da kupim jedan TV u jednoj prodavnici, a kupio drugi u drugoj... [emoji3]

Dakle, hteo sam da iskoristim SBB kupon u G.....onu i da kupim 43UM7450, za 54.000rsd na 12 rata bez kamate. Zahvaljujući neljubaznosti prodavca (bila gužva, šta li već), odem do Comtrade (odmah pored), tu je isti taj 52.000rsd, ali ne primaju kartice Komercijalne banke na bezkamatno plaćanje.....

Razmišljajući i praveći društvo supruzi za šoping.... slučajno "nabasam' na Wi....W.....e tamo prihvataju kartice dotične banke za bezkamatno plaćanje, ali nemaju LG 43UM7450.....ali imaju 50UM7450 za 69000rsd sa popustom zbog Shoping night-a...a meni se otvorio "apetit" za ovaj poslednji.... dobro je delovao i onaj 43UM7600... aluminijumsko kućište, lep dizajan.....
I na kraju ponuda dana, LG49UM7100, plastično kućište, "klasičan" dizajn sa dve "nogare"....NEMA Magic Remote...velika mana kad već dajem pare...ali za 49000rsd...

Rekoh, bolje veća dijagonala, nego Magic Remote....njega ću kupiti na KP drugom prilikom...sad čekam da stigne TV, pa delim utiske....

Pošto će morati na zid, jel' ima neko preporuku za neki nosač, marku, i da li fiksni, nagibni ili zglobni...(koja prodavnica može u PM [emoji3] )

Hvala!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
@Dejan011 bio sam tu kada si kupovao, pomagao koleginicu da zavrsi predracun i za slanje sve sto treba [emoji4] sto se nosaca tice po meni najbolje neki fiksni, ali koji moze imati i nagib, zglobni vise ako hoces da setas TV levo desno ili je neki zeznuti ugao.. Ima neki Hamin mislim da je nesto ispod 2k din za tu dijagonalu i sa nagibom. Nek je sa srecom!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Dejan011 bio sam tu kada si kupovao, pomagao koleginicu da zavrsi predracun i za slanje sve sto treba [emoji4] sto se nosaca tice po meni najbolje neki fiksni, ali koji moze imati i nagib, zglobni vise ako hoces da setas TV levo desno ili je neki zeznuti ugao.. Ima neki Hamin mislim da je nesto ispod 2k din za tu dijagonalu i sa nagibom. Nek je sa srecom!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vidi ovako, nadam se da ovo čitaju tvoji šefovi, ali jedan od najpresudnijih razloga što sam kupio TV kod tebe i u tvojoj prodavnici je taj što si nam dao iskreno, stručno, nepristrasno i praktično rešenje, a istovremeno bio strpljiv za sva naša pitanja, dileme i naše gluposti. Daj Bože, da kad svi kupuju televizore ili bilo koji tehniku, imaju takvog prodavca! Svaka čast i još jednom hvala na savetu za nosač, doći ću ovih dana da kupim. Veliki pozdrav!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Јел то WW у Ушћу? Како си купио ТВ? Магични на КП је 5000 дин.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Može li neka preporuka za tv 65 do 1K € lg, sony, samsung.
Osoba koja kupuje se ne razume uopšte u tehniku, samo da bude dobar i brz smart meni ako je to uopšte moguće za tu cifru.
Hvala

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Vidi ovako, nadam se da ovo čitaju tvoji šefovi, ali jedan od najpresudnijih razloga što sam kupio TV kod tebe i u tvojoj prodavnici je taj što si nam dao iskreno, stručno, nepristrasno i praktično rešenje, a istovremeno bio strpljiv za sva naša pitanja, dileme i naše gluposti. Daj Bože, da kad svi kupuju televizore ili bilo koji tehniku, imaju takvog prodavca! Svaka čast i još jednom hvala na savetu za nosač, doći ću ovih dana da kupim. Veliki pozdrav!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

To je verovatno bio kolega iz LG-a jer ja nisam pricao sa tobom samo sam posmatrao, bio u civilu cekao film pa gubio malo vreme u radnji [emoji16]

Ali pazi kada nam dodje kupac za TV trudimo se da to bude kako treba, i izlazimo u susret za sve sto mozemo, tako da kome god da treba TV ili bilo koji komad tehnike, a u BG-u je neka dodje do nas u Uscu, trazi Marka i neka kaze da je sa Bencha i uvek ce dobiti bolju cenu nego bilo gde drugde.. ne smatrajte ovo reklamom ali ako vec radim u prodaji sto da ne pomognem ljudima sa Benchmarka da nesto kupe po dobroj ceni i jos budu zadovoljni, a i meni ide u prilog [emoji4] Btw koga zanima na LG do 17-og 10% popusta na sve televizore, za sve nacine placanja, cena na sajtu -10% i to vam je cena, samo da nije precrtana... mada ko ima Intezu njemu je akcija do kraja godine [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ја сам код Недељке купио ТВ.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
@Dejan011, ima posebna tema (u stvari, više od jedne al' ova jedna je aktuelna) za nosače u kojoj je dosta toga objašnjeno. da se ne ponavljamo :)
 
Јел то WW у Ушћу? Како си купио ТВ? Магични на КП је 5000 дин.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
Da, da, u Ušću...platio karticom Komercijalne banke na 12 rata bez kamate(može bilo koja kreditna te banke), još je bio Shoping Night, pa je bio dodatni popust 10% (popust je bio na svu robu u svim prodavnicama tog dana), tako da sma, mislim, pazario dobar TV za dobru cenu (LG49UM7200PLB za 49.449RSD).

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Da, da, u Ušću...platio karticom Komercijalne banke na 12 rata bez kamate(može bilo koja kreditna te banke), još je bio Shoping Night, pa je bio dodatni popust 10% (popust je bio na svu robu u svim prodavnicama tog dana), tako da sma, mislim, pazario dobar TV za dobru cenu (LG49UM7200PLB za 49.449RSD).

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Да цена је добра, је сам платио 4000 мање али одједном. Још само да узмемо и магични даљински. [emoji3]

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav, roditelji kupuju tv(ustvari ja za nji jer se nista ne razumeju). 43 incha, samsung ili Lg.
Videh samsung Ru7172 i Ru7092. Prvi 45000 (najbolja cena koju sam uspeo da pronadjem) drugi 48.000. E sad, ubedjuju me da su to dva potpuno ista tv i da je samo razlika u nogicama? zasto je onda razlika u ceni, 3.000.
Takođe mi se dopada Lg 7100.
ali je on problematičan zbog sirih nožica i mesta na komodi...
Tv se inace koristi za gledanje kabl(sbb)
neki film sa usb a, možda malo you tube...
Velika prednost Lg je 5 god garancija, ali mene interesuje kvalitet slike, prvenstveno...
 
За те паре се може купити тај LG од 49''. Ако може да стане на полицу.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno