Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

Sa stikliranom stavkom koja na slici nije stiklirana, analiza je bila 92gb., kliknem ocisti, pregledam ssd stanje isto ili skoro isto.
 
Uh...
najpre klikneš na dugme Clean Up System Files. Pa ga sačekaš da on odradi svoje, ta analiza traje duže. Pa onda u spisku štikliraš ih SVE.
I skroluj na dole, da vidiš šta još ima, opet - štikliraj SVE.
 
Poslednja izmena:
Prvo sam i kliknuo da pretrazi i anslizira i cekao da zavrsi Uh bem ti, na onom spisku u prozoru gde mogu da skrolujem nisam ja stiklirao nista, bilo je par stavki stiklirano i tako sam i ostavio pre brisanja. Mislio sam program je analizirao i stiklirao ono sto treba obrisati cc. Ponovo cu sve nanovo pa javljam šta sam naučio.
.
 
Na spisku ce ti biti i Downloads folder, pazi da ne selektujes i njega
 
Nije to taj "downloads".
Downloaded Program Files.
Da ne objašnjavam, ako te baš interesuje, klikni na njega pa pročitaj objašnjenje u donjem delu prozora.
 
Sorry
Nema te opcije kod mene (legalan Win 10 Pro)...

Kada razmislim, ne sećam se da sam je igde i video...u ono malo izdanja koja su mi prošla kroz ruke...:)
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
imam neki problem sa win 10. igram dead by daylight i cesto "spustim" igru dok cekam loading. neko vreme sve radi ok ali nakon nekog vremena krene neki bug da igra ne ide u full screen. zapravo je u full screen-u ali taskbar je preko igre i nece da nestane, start menu isto pocne da baguje i da se sporo otvara.... jedino resenje koje sam nasao jeste restart windows explorer servisa. ima li neko slicna iskustva ili neko resenje?
 
Alt + Enter dok si u windowed modu te vraca u fullscreen uglavnom osim ako nije neki drugi zesci bug
 
ma ok je to nego igra jeste u full screen modu ali je taskbar ipak vidljiv. start menu se otvara sa nekim delay-om, kliknem a on se otvori posle 2 sekunde. pomaze za sad samo restart windows explorera. mozda ima i drugih bagova ali ove primecujem.
 
Uključen Game Bar ?
 
ugasen je game bar. primetio sam da mi ne radi ni search kad se ubaguje.
 
Kada uđem u Power Options imam samo jedan plan, takođe nemam opciju "adjust plan brightness", pa kada laptop skinem sa punjača on ne može automatski da smanji osvetljenje. Ima li rešenje?Untitled.jpgUntitled 1.jpg
 
Napravi opet Power planove za Power Saving i High Performance, desi se to iz cista mira nekad
 
Napravio sam planove ponovo, ali i dalje nemam opciju adjust plan brightness i nemam opciju da je uključim.
 
ima li neko problem sa doticnom greskom:

2019-08 Cumulative Update for Windows 10 Version 1903 for x64-based Systems (KB4512508) - Error 0x800f0982

nisam nasao da je pominjana u zadnjim postovima pa ne znam ima li resenja.

skoro je odradjena nova instalacija i stvarno mi je muka da se time opet bavim zbog njihovih brljotina.

apdejt mi nije ni bitan ali me nervira greska koja ne znam da li moze nesto kasnije da prouzrokuje...
 
Imam istu na jednoj masini, resenje nisam nasao niti uzrok

...über rimini 7
 
lol, ovi nisu normalni, nista, cekam da ga nekad srede, do tada izbegavam win za bilo kakav vid neceg pametnog osim igara.
 
Probaj da izmenis slajderom opet pa saltaj planove, ja sam upravo probao i radi bez problema.

Moguce da je neki bug u pitanju, uvek bude neka sitnica ovog tipa koja izludjuje ljude
 
Neće, ali u svakom slučaju hvala na pomoći. Ne smeta mi mnogo, možda će se nekim budućim updateom rešiti.
 
Nazad
Vrh Dno