Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Onako. Uz jace koriscenje mora popodne da se dopuni. To mu je jedina mana. Razmisljam da uzmem battery case :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
4b056d7a194cfc79f3f5b3a65317413b.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa i to je ok ja i onako kada god mi je na nekih 20% baterija stavljam da se puni nevezano koji deo dana je. Samo iz razloga ako negde moram da krenem da ne ostanem bez telefona. A i imam onu externu bateriju tako da može i to da koristi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li vredi sada kupiti 6s plus?Koliko vam sa novijim baterijama izgura baterija ukljucenosti ekrana?Vidim po oglasima imaju neki sa stavljenim novim baterijama,u ovlascenom servisu,ali su naravno njima jace cene.A za nov vakuum se nema.
Da li se na 6s moze deliti net preko hotspot prenosne tacke sa android telefonom?To ne znam jer iphone nisam do sada imao,a posto imam 2 telefona tako nekad delim net.
Dobrodosli su svi saveti i iskustva.Hvala.
 
Baterija drzi top, ja sam moj prodao samo zbog gabarita, inace je za te pare top tel... ja sam 64gb pre mesec dana sa novom baterijom zamenjenom kod ovlascenog servisera prodao za 250. Sve preporuke do duse moj je imao tsmc cip. Ko ima samsung moze da kaze kakvi su tu utisci.

Sto se hot spota tice radi sa pc ne znam sto ne bi radio sa androidom... nemam android trenutno da probam sa drugim telefonom.
 
Poslednja izmena:
6S Plus odličan. Baterija vrh, kao i sve ostalo. Hotspot radi sa androidima normalno. Po neki put zeza pa mora nekoliko puta samo da se uključi i isključi i to je to


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mališa je iako u godinama odličan telefon


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako pričamo za plus baš i nije mališa [emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mozda, ako ga ostavis na home i ne cackas nista, a ni tad ne verujem da bi imao taj sot. 6s plus drzi top baterija, nema leak na standby, na wifi odlicno se drzi, na 4g logicno brze curi. Ja za dan nikad nisam uspeo da je potrosim. Jedino sto mi je bas smetalo je velicina i to je glavni razlog sto ga nemam vise.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
To je bilo sa ios 8 hahaha sto veca verzija sistema baterija je gora :-D do 10.3.3 je sve bilo full ukljucujuci i tu verziju, sve ovo posle sot se skratio za 1-2h najveca zamerka na ios 12 je upravo autonomija :) iphone x nov sa ios 11 je drzao 1h duzi sot nego sto drzi za ios 12... eto ja sam imao ios 11.4.1 na tel i digao sam ga na 12.1 u tom trenutku telefon je bukvalno omatorio za godinu dana koriscenja (a nov 100% health) nisam napravio ni 10 ciklusa...
 
Poslednja izmena:
Citam sada na nekom forumu,Iphone 6 drzi oko 9h sota ekrana,a za 6+ kazu da treba da drzi od 10 do 12h sota ekrana.Ali za 6s kazu 4 do 6h sota,sto je u odnosu na obican 6 malo,sada koliko je to istina,ne znam.Po tome onda obican 6 plus ce drzati vise bateriju nego 6s plus.

https://forums.oneplus.com/threads/iphone-6-battery-screen-on-time.136985/

Pa bilo je kad su ovi bili flagship, iOS 8 i 9. Sad ne mogu ni polovinu tih rezultata da postignu[emoji23]
@Igor88 E too, nisam video[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ako moze pomoć...
Da li ovo znaci da je iPhone zaključan i koja je procedura otkljucavanja? Samo mts karticu prima. Telenor, VIP i A1 jok
cde01e7a06e658857312968438ea445e.jpg
 
imas rsim karticu koja ide umesto sim ukucas iccid sa rsim sajta otkljucas vratis svoj sim i telefon je simfree dok ne izvadis sim ili do restore nisam siguran jer je moj se simfree


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
da ne otvaram novu temu, 6s je u pitanju, malopre mi se u razgovoru prekinu veza i na ekranu pisao da je ajfon pregrejan i da mora da se rashladi pre upotrebe - emergency calls only.
ugasio ga i upalio posle 5 minuta i opet isto.
ugasio ga 20 minuta i sad upalio, trenutno je u leru, u prva dva minuta posle paljenja ispod kamere od nazad bio jako vruc, sad evo posle nekoliko minuta se rashladio, ali ga ne diram uopste.
u aprilu je uzet u vip, ima garanciju, jel pred crkavanjem, da ga nosim, ili sta ovo moze biti?
hvala.
 
evo cim sam pozvao , ispod kamere sa zadnje strane se usijao, i izbacio isto saopstenje, cak se na 30 sekundi culo i neko pistanje visoko....
 
Mani se desi kad ga po ovom vremenu ostavim na direktnom suncu. Malo ga unesem u hlad i onda opet radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se apsolutno nikad nije desilo. Jeste samo kad sam igrao PUBG na 4G, dok je bio na punjaču sa pojačanim osvetljenjem, mislim da sam mu *ebao kevu tad [emoji1787]. Probaj, odnesi na reklamacija, čisto sumnjam da će nešto naći ali probaj. Probaj prvo restore sam, pa ako ostane isto, nosi


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mala pomoc. Treba da promenim staklo na iphone 6 plus i port za punjenje ako neko moze na PM da mi kaze gde da odradim to i da li se uopste isplati. Znaci mi najvise port za punjenje, posto mi je ionako telefon za testiranje aplikacija.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
ocisti ti dobro taj konektor,stvarno tesko to crkava.gomila prasine i djubreta verovatno.a za displej imas kineski,kina reparirani ili da nekom das da ti reparira.nabavka za displeje ti je ovde 14 i 30e
 
Ma 6 Plus je u pitanju. Nije S. Jel kinezi izmislii zamenu za home button? Ne treba mi touch. I dal ne drnda posle updates etc?

A ovo samo staklo puklo pa me iritira. A home button ne znam jednostavno ne radi, dal gekno ili se otkacio kad je telefon ispao :D


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Dugme je mehanicko kod 6 i radi bez problema i pase 6-6plus home dugme sve radi osim TID
 
Moja drugarica na 6s isto nije radio ulaz za punjenje i ulaz za slusalice nije radio mesecima. Ja uzmem iglu. Ljudi, vi ne znate šta sam ja sve izvuko. Samo sam čekao neki leš da izvadim. Evo sad radi sve full


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ako moze neko da mi preporuci kvalitetnog lika ili firmicu na PM za zamenu ekrana i home dugmeta, bio bih mu zahvalan. Puno ih ima na google, ipak bi iso negde po preporuci.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno