Šta je novo?

Cyberpunk 2077

Bolesno izgleda, ima da se nacekamo dok izadje, ali ovo ce biti haos.
 
Фак јеа бре!!!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Au ladno su nahvatali Keanu Reeves :Klanjanje

CP.jpg
 
Poslednja izmena:
Ma ovo je nerealno :) . Još "New Retro Wave" muzika je šlag na tortu. Iskreno se nadam da će ovako dobro i ostati.
 
rekoh malopre ortaku. ako budu trazili 200e za igru dobice 200e za igru :D
 
Zlo i naopako! Ima ps4 (ili 5) da kupim samo zbog ovoga!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
PS4 je siguran, PS5 ce izaci tek par meseci posle same igre, ali ocekuje se sigurno neki patch sa jos boljom grafikom..

Ja kako sam nahajpovan, Collectors cu za PS4 a za PC na Steamu. Mada sve me nesto tera da napravim GOG i da i tamo uzmem.. :D

Nov cpu i gpu, meh bacanje para..
 
Ovo je najgenijalniji marketniski potez otkad ja pratim video igre. Koliko god da je otislo na Kianua, barem 5x ima da im se vrati.
Internet je eksplodirao posle ove prezentacije :D
 
 
Bilo je reci da ce pokazati jos neki rpg pore cyberpunka na e3. Je l zna neko nesto o tome?
 
Prvi put da sam u zivotu uradio preorder.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I naravno hidden message...

ScreenShot475.jpg
 
Prikazali su samo cinematic za nas koji nismo na E3 ili sam nesto propustio?
Ne kapiram toliki hajp ako nikakav gameplay nismo videli :d
 
Prikazali su samo cinematic za nas koji nismo na E3 ili sam nesto propustio?
Ne kapiram toliki hajp ako nikakav gameplay nismo videli :d
Kako nismo videli, imaš gameplay video od 48min sa prošlogodišnjeg E3

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
^Upravo. Te "samo sinematik" price su na mestu ako nije bilo gameplaya uopste, a bilo je i 45minuta pre, a i sada je bilo minut-dva novih stvari. Fenomenalni sinematik da, ajde, ne racunamo.
Osim toga... KEANU!:smoke:
 
Poslednja izmena:
Da, doduse za sire mase je prikazan tek na proslogodisnjem Gamescom-u. Kao sto su rekli u onom postu sto je okacio Jovyland, bice neki gameplay ove godine na Gamescom-u.

Sve u svemu, ici ce na ovo preorder, pa sta bude nek bude... gledam one opcije (steam i gog) i radije bih na steam gde mi je velika vecina igara, plus mi belezi koliko sam igrao sto ce biti verujem trocifren broj sati (doduse, mozda bude neki ingame brojac)... sa druge strane bih radije gog da bi CDPR-u isle sve pare od kupovine... first world problems...
 
GOG Galaxy исто бележи сате проведене у игри.
 
Smem da pitam cemu hajp oko pre-ordera kada nije bio nikakav gameplay video? I ovo za Keanu-a moz da bude (po svemu sudeci) samo mali PR stunt, na kraju moze komotno da bude samo cameo rola...
 
Napredak je pre svega u izgledu likova, oni od prošle godine su svi izgledali ko trandže.
I da li je lik iz videa Timberlejk?
 
Aj da je ovo njima prva igra....ali iza sebe imaju AAA igru ako ne i najbolju igru svih vremena,pa zato toliki hajp,i preorder,jer ljudi imaju poverenje u njih

A gameplaj češ moći isprobat reci piši u novembru,možda i prije

Meni lično ne miriše ciberpunk atmosfera,niti moderno napucavanje,preskočio sam sve Deuxexe,pa kontam preskočiću i ovo,demo ću odigrat i to je to
 
Poslednja izmena:
Napredak je pre svega u izgledu likova, oni od prošle godine su svi izgledali ko trandže.
I da li je lik iz videa Timberlejk?

Cyberpunk je u pitanju decace i treba da izgledaju kao trandze... :)



Aj da je ovo njima prva igra....ali iza sebe imaju AAA igru ako ne i najbolju igru svih vremena,pa zato toliki hajp,i preorder,jer ljudi imaju poverenje u njih

A gameplaj češ moći isprobat reci piši u novembru,možda i prije

Meni lično ne miriše ciberpunk atmosfera,niti moderno napucavanje,preskočio sam sve Deuxexe,pa kontam preskočiću i ovo,demo ću odigrat i to je to

Igrace se ovo sigurno, mislim da CDPR moze da izvuce jos jednu odlicnu igru, sa potencijalnim nastavcima. Samo trebam ocistiti pozamasan backlog sa "boljim" igrama do leta 2020. da bi i CP dosao na red.

Inace slazem se, ni meni se ne svidja previse sarena atmosfera (ne mirise bas na cp ali ima drugih momenta da se najezis koliko "izuva"), kao ni napucavanje ali to mogu jos da ispeglaju. :)
 
Koliko sam skapirao u trejleru lik sa kojim igramo biva upucan mozda cak i ubijen. Kolega iz proslogodisnjeg gameplaya zavrsava ubijen u novom traileru. Znaci odabiri u igri mogu ozbiljno da pomrse konce...verujem da ovo nije bio neminovan dogadjaj...
 
GOG Galaxy исто бележи сате проведене у игри.

I ne samo to, već pripremaju Galaxy 2.0 koji će omogućiti da se preko njega startaju sve igre i ćaska sa prijateljima sa bilo koje platforme (GOG, Steam, Epic, Battlenet etc...).
Videćemo kako će to da izgleda ali ja ozbiljno mislim da će mi galaxy 2.0 postati mejn platforma, iako imam 5x više igara na steamu.
Takođe, ako se kupi igra na GOG-u onda 100% ide CDPR-u dok ako kupite na steamu oni dobiju 70%.

Inače Keanu nije samo PR stunt jer je lik kojeg igra Džoni Silverhend koji je poznat u Cyberpunk univerzumu.
Džoni je jedan od heroja iz detinjstva koje možete da odaberete prilikom kreiranja lika pa će verovatno u tom slučaju da vas na neki način prati kroz celu igru.
 
Nazad
Vrh Dno