Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa kao što vidiš može, imam kablovsku televiziju i telefon, bez interneta.
Slao im mail danas, baš sam ih popljuvao, rekoše da će proveriti i pozvati me, međutim ništa ni danas. Tačno do ponedeljka neću imati net. Za nevericu.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Čekaj reci nam kod kog tačno operatera si pre Supernove imao taj paket (Kopernikus, RV, Gronet ili Masko...)?
 
Uvek je mogao telefon bez internet usluge.

Ja kod RV imao telefon praktično od kad su uveli tu uslugu a net sam uzeo jedno 2 godine kasnije pošto sam imao bolji net od drugog provajdera

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Čekaj reci nam kod kog tačno operatera si pre Supernove imao taj paket (Kopernikus, RV, Gronet ili Masko...)?
Kod Kopernikusa, stvar je u tome što sam imao telefon i kablovsku od aprila njihovu i sad htedoh i njihov net, međutim šipak.
Ako su ovako ažurni za priključenje usluge, kakvi su kad dođe do nekog problema, mogu misliti.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Za resavanje problema su tek nikakvi samo ti kradu vreme...

Posaljem mail za reklamciju, dobijem mail potvrde, i nista...nikakav odgovor

Pozovem telefonom, kazu rok za odgovor je 8 dana a proslo 15 i nikom nista, nisu cak ni odgovorili.

Danas nema neta par sati, isto...nikom nista, kaze docice kad dodje, bukvalno tim recima.

Kada prijavim da skoro svaki dan po pola sata- sat nema neta kaze to bude neki sum na mrezi...i nikom nista.
Operateri drski i bezobrazni.

Kazu mozete da se zalite, a na zalbe ne odgovaraju, ni u roku ni van roka.
 
Poslednja izmena:
Kod Kopernikusa, stvar je u tome što sam imao telefon i kablovsku od aprila njihovu i sad htedoh i njihov net, međutim šipak.
Ako su ovako ažurni za priključenje usluge, kakvi su kad dođe do nekog problema, mogu misliti.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Pazi ne znam na kojoj si lokaciji u Beogradu, ali samo da znaš da je najbolje da se javiš baš Kopernikusu i batali Supernovine poslovnice i kol centar, jer opet svi ti nalozi idu Kopernikusovim tehničarima!

Tamo gde si u aprilu potpisao ugovor ili saznaj gde je baš Kopernikusova kancelarija nadležna za tvoje mesto i pravac kod njih da tamo sklopiš ugovor i sve će ti oni brzo završiti!
 
Poslednja izmena:
Ja tih problema nisam imao.Prijavim danas odmah u toku dana reše problem.
 
Pazi ne znam na kojoj si lokaciji u Beogradu, ali samo da znaš da je najbolje da se javiš baš Kopernikusu i batali Supernovine poslovnice i kol centar, jer opet svi ti nalozi idu Kopernikusovim tehničarima!

Tamo gde si u aprilu potpisao ugovor ili saznaj gde je baš Kopernikusova kancelarija nadležna za tvoje mesto i pravac kod njih da tamo sklopiš ugovor i sve će ti oni brzo završiti!
Pa pazi, mi smo kontaktirali akvizitera koji nam je doneo Kopernikus letak, on reče staviću napomenu hitno, pošto imate dva maturanata u kuću, bla, bla.
Al to hitno traje danima.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pa pazi, mi smo kontaktirali akvizitera koji nam je doneo Kopernikus letak, on reče staviću napomenu hitno, pošto imate dva maturanata u kuću, bla, bla.
Al to hitno traje danima.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Haha akvizitera, sve gore od goreg!
Rekao sam ti u predhodnom postu šta da uradiš, a ti sada uradi kako hoćeš!;)
 
Haha akvizitera, sve gore od goreg!
Rekao sam ti u predhodnom postu šta da uradiš, a ti sada uradi kako hoćeš!;)
A kako da dođem do Kopernikusa za Kotež, sajt više nemaju?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pazi ne znam na kojoj si lokaciji u Beogradu, ali samo da znaš da je najbolje da se javiš baš Kopernikusu i batali Supernovine poslovnice i kol centar, jer opet svi ti nalozi idu Kopernikusovim tehničarima!

Tamo gde si u aprilu potpisao ugovor ili saznaj gde je baš Kopernikusova kancelarija nadležna za tvoje mesto i pravac kod njih da tamo sklopiš ugovor i sve će ti oni brzo završiti!
U pravu si tako i ja kad imam problem javim se u bivši vektor i sve bude ok. U početku sam zvao br. Supernove i shvatio sam da od njih nema ništa
 
U Paraćinu još uvek nije moguće koristiti tv po tvom

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
Postoji li mogucnost da korisnici na teritoriji RV mreže i dalje dobiju Horizont STB?
 
supernova podrska 0, ma kakva nula minus..
moj drug je zvao par puta, jednostavno ne jebu zivu silu da rese bilo koji problem..
9e1ab20457dd6cc18281ed81253b0f34.jpg
d2b9c2821a5d69c806184ab90ba329ad.jpg


Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Kvalitet podrške zavisi samo od lokalne kancelarije u vašem mestu. Ako su pre početka rada Supernove bili loši ništa se nije promenilo. Ja u Lazarevcu nemam problema sa njima ali kada imam problem idem lično kod njih, za zamenu rutera i STB-a sve ubacim u kesu i menjam lično kod njih, ne čekam majstore. Kada sam išao da promenim ugovor i povećam brzinu sa 60 na 120 dok sam stigao kući brzina je bila promenjena....

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kvalitet podrške zavisi samo od lokalne kancelarije u vašem mestu. Ako su pre početka rada Supernove bili loši ništa se nije promenilo. Ja u Lazarevcu nemam problema sa njima ali kada imam problem idem lično kod njih, za zamenu rutera i STB-a sve ubacim u kesu i menjam lično kod njih, ne čekam majstore. Kada sam išao da promenim ugovor i povećam brzinu sa 60 na 120 dok sam stigao kući brzina je bila promenjena....

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Slažem se isto tako je i u Paraćinu stvarno su korektni

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
nije tacno, pre su bili extra i resavali odma dok je bio rv a sad nista, na lokalu prijavis kazu zovi beograd, zoves beograd kazu evidentirano je, zvacemo tad i tad i naravno nista, zoves ponovo kazu uopste nije ni evidentirano sada sigurno jeste zvacemo vas i naravno nista i tako i treci put, cekas po pola sat da se neko od tih neljubaznih ljudi jave.. pogledajte komentare na njihovoj fb strani, brdo isfrustriranih ljudi znaci ni jedan pozitivian komentar nema.. vi imate srece da vam sve lepo radi inace bi zakasali..kome sad idu prijave ratelu ili remu kako to sad ide?

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
nije tacno, pre su bili extra i resavali odma dok je bio rv a sad nista, na lokalu prijavis kazu zovi beograd, zoves beograd kazu evidentirano je, zvacemo tad i tad i naravno nista, zoves ponovo kazu uopste nije ni evidentirano sada sigurno jeste zvacemo vas i naravno nista i tako i treci put, cekas po pola sat da se neko od tih neljubaznih ljudi jave.. pogledajte komentare na njihovoj fb strani, brdo isfrustriranih ljudi znaci ni jedan pozitivian komentar nema.. vi imate srece da vam sve lepo radi inace bi zakasali..kome sad idu prijave ratelu ili remu kako to sad ide?

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
Ja sam naveo za Paraćin a za druga stvarno neznam

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
Nisam naveo da je Kopernikus u pitanju...
 
U mom mestu su serviseri skroz ok, cak su i jedan od razloga zbog koga bih ostao u Kopernikusu/Supernovi.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Konacno se smilovali i dosli,tv mu je namesten a za internet su mu rekli da li ti ploca (lan) podrzava 1gpbs protok , a on ima plocu h110m , gde ne podrzava covece :D od 120mb njemu na speedtestu ne prelazi 75mb,dok na umrezen . in . rs meri do 95mb i na torentu skida nekih 10mb/s sto mu dodje otprilike tolko oko 90mb ,nije mi jasno zasto na speedtestu na prelazi 75mb a na drugim sajtovima za merenje ide do 95mb?
 
I treba..nakon 3 nedelje cekanja i molenja..Jos i njihov radnik stavio taj kabal ,toliko se razumeju..Ispali su skroz neozbiljni i nezainteresovani.
 
Poslednja izmena:
A tebi je bilo teško da u podešavanjima mrežne karte pogledaš na koju brzinu je konektovana?Uvek su nam neki drugi krivi....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno