Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Kako se dobija ovaj kod, ns SMS broja koji je vezan za SK, u knjizici ili..?
Da sms-om ili stiže na Vajber,ali meni nije stigla poruka na još dve super kartice iako su obe aktivne.
Inače juče sam išao da prenesem brojeve iz mts-a i rekla mi je operaterka da neće da mi prođe prenos broja dok ne istekne potpuno u.o. znači ne može ranije.


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Da sms-om ili stiže na Vajber,ali meni nije stigla poruka na još dve super kartice iako su obe aktivne.
Inače juče sam išao da prenesem brojeve iz mts-a i rekla mi je operaterka da neće da mi prođe prenos broja dok ne istekne potpuno u.o. znači ne može ranije.


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Otkupi UO i moci ce :)
Moram da cimam SK za kod onda, znacice nekome.
 
Dobio sam kod i izbrisao, jer nisam do kraja pročitao poruku.
Postoji li način da se ponovo zatraži kod?
 
Ako se odradi knline prenos moze SK 6 meseci po 1 din ali tada ne vazi +1gb.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
A moze li SK za intarifu 6m 0 rsd za novi ugovor od 24m, i da se uzme xiaomi voucher? Ne piše nigde da ne može.
 
Inače juče sam išao da prenesem brojeve iz mts-a i rekla mi je operaterka da neće da mi prođe prenos broja dok ne istekne potpuno u.o. znači ne može ranije.


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Nikad nije ni moglo, ni u jednu mrežu, dok ne istekne ugovor.

A prevremeni raskid ugovora može uz penale, ali to je druga priča

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
A moze li SK za intarifu 6m 0 rsd za novi ugovor od 24m, i da se uzme xiaomi voucher? Ne piše nigde da ne može.
Sigurno pise za oba da ne moze da se kombinuje sa drugim promocijama ;) To im je "zaglavnje" svake stranice ;)
 
Da li je moguce, pre 2 dana sam podneo online zahtev za prenos broja :O jos mi nista nije stiglo, verovatno mi nece uvaziti kod, posto pise da je akcija do 05.06.
Zovi ccc da ponište zahtev, pa opet :)

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Јуче сам узео интарифу без уговорне обавезе и нисам обавештен за ову акцију. Требало би да може акција уз код са супер картице приликом закључивања уговора на 24 месеца. За сваки случај контактираћу корисничку подршку. Хвала на обавештењу.

Цитирам одговор из Випа:
Budući da ste već potpisali ugovor uz promociju Sve možeš, ništa ne moraš i ostvarili popust na mesečnu pretplatu na žalost nije moguće preći na spomenutu promociju uz Super karticu.

Promocija za koju ste zainteresovani je kreirana u saradnji sa našim partnerima Super karticom i namenjena je za korisnike koji potpisuju novi ugovor.

Бандити!
Узео сам број без уговорне обавезе и првом приликом прелазим код другог оператера. Зар им није било боље да су добили верног корисника.?
Који је циљ промоције кад је у пословници не помињу? Не разумем такво понашање.
 
Da su ljudi cesto kaznjavali takav odnos, ne bi dosli do danasnje situacije.

Samo napred!
 
Meni sad ništa nije jasno, da li postojeći korisnici kojima ističe ugovor mogu da potpišu novi sa 6 meseci za 0 dinara uz promo kod?
 
Meni sad ništa nije jasno, da li postojeći korisnici kojima ističe ugovor mogu da potpišu novi sa 6 meseci za 0 dinara uz promo kod?

Ne može postojeći broj sem ako ga ne prenosiš iz druge mreže što vrlo jasno i piše na stranici promocije i to u glavnom tekstu a ne u onom delu sa sitnim slovima.
Promocija važi prilikom prenosa broja u Vip ili potpisivanje ugovora za novi broj, uz ugovornu obavezu od 24 meseca.
 
Hvala.
Dobio sam ponovo kod putem emaila i sad ću da čekam kraj jula da prebacim broj u VIP i dobijem popust. (Ugovor mi ističe u avgustu za VIP broj pa ću njega na pripejd)
Da li to važi i za pripejd broj koji je registrovan na moje ime?
 
Broj je registrovan na mene u MTS-u, pripejd, njega bih prebacio.
 
Ako nisi u VIP mrezi, mozes da iskoristis kod prelaskom u VIP.
EDIT: Pazi samo, ne mozes da koristis i iako VEC imas neki postpaid! Moras ili preci u drugu mrezu prvo ili ukinuti broj verovatno.
Izvinjavam se za ponavljanje, ali za svaki slucaj!
 
Poslednja izmena:
Pazi samo, ne mozes da koristis i iako VEC imas neki postpaid! Moras ili preci u drugu mrezu prvo ili ukinuti broj verovatno.

Ili prebaci taj VIP na MTS prepaid, a njen MTS posle u VIP i iskoristi popust.
 
Ako se odradi knline prenos moze SK 6 meseci po 1 din ali tada ne vazi +1gb.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Ja sam bio u poslovnici i rekli su ako uradim prenos on Line i uzmem intarifu preko web Shopa da dobijam 10Gb+1Gb.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
...za jedan pretplatnički broj uz zaključenje novog pretplatničkog ugovora za taj broj ili za dodavanje novog pretplatničkog broja sa ugovornom obavezom od 24 meseca na postojeći pretplatnički ugovor uz aktivaciju Klasik, NEO ili интарифа tarifnog paketa.

Da li ovo znači da može na broj koji imam u VIP-u, a kome ističe ugovor, napravim novi sa ovom promocijom?
 
Da li je neko dobio kod,a ne želi da ga koristi? Ako ima nekog takvog,molim ga da mi pošalje kod u inbox
 
net na telefonu je ocajno usporio poslednjih par dana. 4g ni da vidim u stanu. jel vip ima neki problem ili je meni zaglupio telefon (a factory reset mi nije bas tako jednostavan zbog ne kih aplikacija)
 
Kod mene odličan kao i uvek. Možda je i do nekog repetitora.

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno