Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ali meni ne traži PIN. Nijednom do sad nije.

SM-A505FN 4/128 tt
 
Pa meni je tražio samo tad kad sam je pokrenuo nakon ažuriranja. Sad mi ulazi normalno. Kao da je tek posle povukao stare kredencijale.
 
Na 4G ne treba nista da trazi, preko kartice se authenticate-uje.
 
Aha samo što meni bez wi-fi ne prepoznaje svoju mrežu. Izbaci da ne pristupam preko mobilnih podataka i traži da unesem ime i lozinku, kad to uradim vrti ga pola sata i izbaci da servis trenutno nije dostupan. Kad prebacim na wifi radi normalno.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Na wi-fi radi, ne radi na mobilnim podacima. Poslao sam mail korisničkom ima jedno desetak dana, mrka kapa.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Imao sam isti problem, možda mogu da ti pomognem. Ako koristiš "Blokadu" ili sličnu aplikaciju za onemogućavanje reklama, dodaj "Moj VIP" u belu listu i trebalo bi da ti proradi. Iskreno ne znam zašto je kod mene bilo blokirano samo preko mobilne mreže a ne i preko Wi-Fi ali koliko vidim i kod tebe je takav slučaj.
 
@boki78, svaka čast hvala ti. Blokada je pravila problem.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Definitivno su popravili app napokon.

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ja da bih video stanje preko VIP aplikacije moram prvo da iskljucim ovo za blokiranje reklama ovaj Privatni DNS, ne moze da se otvori VIP aplikacija kada je ukljucen.
ef9786979a557101f7d08fbbc30c0b8b.jpg


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Kod mene je isto aktivan adguard - DNS, i hoće da uđe u Moj Vip preko wifi kao i preko mobilnog neta kada je Telenor kartica nosilac za Mobile data. Kada prebacim da Vip kartica bude nosilac za Mobile data onda neće. Zanimljivo.

SM-A505FN 4/128 tt
 
meni nema detalja o potrosnji...

edit: posle restarta se pojavilo...
 
Poslednja izmena:
DNS je problem, vipmobile.rs se resolvuje na interni IP na vip dns a na drugim dns je na javnu ip koja se opet ne vidi unutar vip mreze. Ima na mom sajtu koje dns servere vip koristi.
 
Ja da bih video stanje preko VIP aplikacije moram prvo da iskljucim ovo za blokiranje reklama ovaj Privatni DNS, ne moze da se otvori VIP aplikacija kada je ukljucen.
ef9786979a557101f7d08fbbc30c0b8b.jpg


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

Ne radi sa ovim DNS provera, moraš da ga isključiš. Ili idi preko WiFi sa user i pass ako si registrovan.
 
Uz SuperKarticu prvih 6 meseci 0 din za NEO, INtarifu i klasik. Koliko vidim može i sa telefonom i bez.
Ako je neko zainteresovan a nema SuperKarticu mogu da mu prosledim kod, akcija traje do kraja jula.
 
Update: Promocija važi prilikom prenosa broja u Vip ili potpisivanje ugovora za novi broj
Dakle ne važi za postojeće korisnike, to mi je promaklo.
 
Uz SuperKarticu prvih 6 meseci 0 din za NEO, INtarifu i klasik. Koliko vidim može i sa telefonom i bez.
Ako je neko zainteresovan a nema SuperKarticu mogu da mu prosledim kod, akcija traje do kraja jula.
Gde si naleteo na tu promociju? Ne videh nista na netu.

Sent from my SM-N920T using Tapatalk
 
Izgleda da nisu svi sa super karticom dobili taj promo kod.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Da li je moguce, pre 2 dana sam podneo online zahtev za prenos broja :O jos mi nista nije stiglo, verovatno mi nece uvaziti kod, posto pise da je akcija do 05.06.
 
Imam intarifu bez ugovorene obaveze da li mogu da ostvarim popust ako napravim ugovor

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ne vazi za postojeci broj.
 
Treba da prebacim još jedan broj u VIP, pa ako je neko dobio kod koji je pominjan uz Superkarticu a ne treba mu...bio bih vrlo zahvalan da mi prosledi ako može...:D

P.S. Zahvaljujem se puno članu foruma Pike koji mi je poslao kod.
 
Poslednja izmena:
Јуче сам узео интарифу без уговорне обавезе и нисам обавештен за ову акцију. Требало би да може акција уз код са супер картице приликом закључивања уговора на 24 месеца. За сваки случај контактираћу корисничку подршку. Хвала на обавештењу.
 
Kako se dobija ovaj kod, ns SMS broja koji je vezan za SK, u knjizici ili..?
 
Nazad
Vrh Dno