Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Moj savet je da podneseš zahtev za prelazak na prepaid pa kada pređeš na prepaid (od sledećeg obračunskog perioda), odeš u shop ili online obaviš kupovinu za Neo 3 uz kod Super Kartice, u tom slučaju ne bi plaćao pretplatu 6 meseci..

Ne moze 3 meseca nazad na postpaid.
 
Rekli su mi da će bodovi biti vidljivi kroz par dana
10 dana je rok, ako ne dobiješ pozovi cc sk.
Meni su rekli kada sam znao call centar da može ili poput na pretplatu ili da se dobiju bodovi na SK. Moguće da ni ta nije znala tačno, ali poznavajući kakvi su pilicari nemojte se iznenaditi da je istina.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
Potpisao i dobio popust na neo 3 +6 meseci free i čekam bodove na sk :)

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da lepo piše vezano za SK i popust. Važi uz novi broj ili broj prenet iz druge mreže u Vip. Ako je on koristio taj broj u Vipu onda nije nov zato što će ga imati već u sistemu.
I lepo piše da se dobijaju bodovi - 3000 na SK i 6 meseci free uz uo na 24 meseca. Nigde nije navedeno da jedno isključuje drugo i da ne može tako ako već imaš 1 broj. Pa kako bi onda delili ostale promocije? Da ti kažu imate 5 brojeva, ne može sada i šesti broj bez telefona sa popustom. Što ne može? Znam ljude koji imaju za celu porodicu ugovore na 1 imenu i na svakom posebno imaju neke promocije, telefone, popuste, ugovore itd.
Razrešena misterija i potvrđeno sve u cc-u.
Ajmo još jednom ova sitna slova sa sajta da prenesemo i kolegama ovde:

Super kartica i Vip promocija

1 Promocija važi uz aktivaciju Klasik, NEO ili интарифа tarifnog paketa, sa ugovornom obavezom od 24 meseca sa ili bez kupovine mobilnog uređaja, za jedan pretplatnički broj uz zaključenje novog pretplatničkog ugovora za taj broj ili za dodavanje novog pretplatničkog broja sa ugovornom obavezom od 24 meseca na postojeći pretplatnički ugovor uz aktivaciju Klasik, NEO ili интарифа tarifnog paketa. U okviru Promocije Pretplatnik ostvaruje pravo da prvih 6 meseci tokom trajanja ugovorne obaveze koristi usluge odabranog tarifnog paketa u Vipu bez plaćanja mesečne pretplate za odabrani tarifni paket.

2 Ukoliko Pretplatnik aktivira Promociju bez kupovine mobilnog uređaja, pa u toku narednih 6 meseci od dana aktivacije Promocije doda mobilni uređaj na svoj pretplatnički ugovor, Pretplatnik gubi pravo na korišćenje usluga odabranog tarifnog paketa bez plaćanja mesečne pretplate. Dodavanje mobilnog uređaja se vrši uz ugovornu obavezu od 24 meseca u kojem slučaju se inicijalna ugovorna obaveza produžava. 

3 Promocija traje od 05.06 do 31.07.2019. 

4 Vaučer kod može da se iskoristi samo jednom. Vaučer ne može da se zameni za novac.

5 Bodove sa Super Kartice možete iskoristiti u mreži Super Kartica partnera: IDEA, Roda i Mercator prodavnicama, Intersport radnjama ili na DDOR prodajnim mestima.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
? Super.

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Da li mozda neko ima kod za ovaj popust u VIP-u? Prebacio bih broj u vip ali ja na svojoj SK nisam dobio taj kod za ostvarivanje popusta
 
Imam još jedan kod od SK pa ako nekome treba nek mi pošalje PP, @wladymeer ili ne čita poruke ili me ignoriše :)
 
Meni je presek od 1.7. Nisam još dobio.
Imam i ja još 1 SK kod, ko želi neka piše na pp, 1 sam iskoristio za sebe.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Jel može sa promo kodom u poslovnici da se odradi sve ili treba online?
 
Neko je uradio u poslovnici vec, znaci da moze.
Ne znam zasto im nije hteo drugi ugovor (istoj osobi u isto vreme), nego su morali rucno - ne secam se da je javio sta je bilo na kraju, ali jos uvek nije ni prvi obracunski period bio. Dakle, jedan ugovor mu je automatski prosao u poslovnici, za drugi su rucno dodali popust.
 
Poslednja izmena:
U mom slučaju je ručno unet kod u poslovnici jer nešto nije išlo automatski, doduše ja sam potpisivao samo jedan ugovor. Dakla može da se potpiše ugovor u poslovnici i da se unese kod, član foruma Pike mi je dao kod, njemu su dodeljeni bodovi na SK. Za popust ću tek da vidim...:D
 
Da li može broj iz VIPa koji je pripejd i nema ugovor, da se sa promo kodom ubaci u intarifu i dobije popust i bodovi na SK?
 
Imam još jedan kod od SK pa ako nekome treba nek mi pošalje PP, @wladymeer ili ne čita poruke ili me ignoriše :)

sorry druže ne ignorišem nego sam u gužvi a svakako mi od 19 juna zavisi upotreba koda.

Hector mi je poslao kod tako da ako nisi možeš ga proslediti nekom drugom - izvini.
 
Caletu je istekla ugovorna obaveza u Telenoru, pa sada hocu da ga prebacim u VIP na NEO3. Ne treba mu aparat, a NEO3 je u rangu Omorika 1 paketa, s tim sto je sada jeftiniji u odnosu na Omoriku. Telenor nema nista interesantno od paketa. Losiji su i skuplji. Ako sam dobro razumeo ono sto se do sada pisalo u temi, ako bi cale imao taj kod, mogao bi da potpise ugovor na dve godine gde bi prvih sest meseci placao po dinar, a osoba koja bi mu dala kod bi dobila 3.000 dinara na SK? S obzirom na to da cale nema SK, da li je uslov da i on ima tu karticu ili moze i bez toga? Ako sam ja sve ovo dobro shvatio, da li ima neka dobra dusa koja bi mi prosledila kod? Unapred se zahvaljujem. :)
 
Dobro si shvatio

da li je uslov da i on ima tu karticu ili moze i bez toga?
On ne mora da ima SK, to je samo kod kojim se aktivira popust, ranije su u SocieteGeneral delili vaučere za popust, isto su mogli da se daju bilo kome bez ikakvih uslova

Verovatno ima još ljudi koji imaju sad ove kodove a ne trebaju im pa će ti se neko javiti, ako ne videću ja da li neko od rodbine ili komšija ima, siguran sam da mnogi ne znaju ni čemu to služi a kamoli da iskoriste :)
 
Taj code bi i meni rešio princip iz kojeg ne vidim razlog zbog čega bih potpisao UO na 24 meseca za Neo3, kad su u odnosu na prethodni Neo 2 samo povećali cenu za 300din i dodali +1GB. Stvarno su genijalci.
Taj code spušta cemu Neo3 paketa na 975din mesečno, što ima smisla uz obzir da već u telefonu koristim KućniNet L, što mi je, praktično, neograničen Net na fonu.
I tako će genijalci iz Vip-a da cinculiraju narednih par decenija, povećavajući svake druge godine Neo pakete za 1GB, a cenu duplirati za razliku od, penzionisanog, Neo prethodnika.

Ako neko ima code viška, pristajem na svaki dogovor.

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
NEO2 je bio 1000, NEO3 je 1200, tako da ti je sad sa ovim kodom NEO3 900din mesečno.
Ili INtarifa 750din +50din za 100 poruka recimo, ne znam ko troši više od toliko ako koristi FB, viber, whatsup... naravno ako se prvo uklapa u 300min koliko ima ovaj paket.
 
Da se zahvalim korisniku satell200 na kodu.

Upravo sam preko Vip onlajn prodavnice podneo zahtev za prenos caletovog broja i NEO 3 tarifu. Preko onog njihovog ceta izvesni Aca mi je napisao da kod unesem u napomene prilikom porudzbine.
 
NEO2 je bio 1000, NEO3 je 1200, tako da ti je sad sa ovim kodom NEO3 900din mesečno.
Ili INtarifa 750din +50din za 100 poruka recimo, ne znam ko troši više od toliko ako koristi FB, viber, whatsup... naravno ako se prvo uklapa u 300min koliko ima ovaj paket.
Day razmotrio sam i I Tarifu, ali već imam ne ograničen Net na fonu, trebaju li neograničeni minuti.
Ako neko pošalje code može i 50/50, deal.

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Ja imam kod poslacu ti u pp.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Obrisao sam poruku sa kodom,kako da dobijem kod ponovo?

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 
Imam kod za super karticu. Ako nekome treba nek mi se javi PP.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Gde ste dobili kodovi, svi na Viber/SMS?

@nikolaya, kakav sad 50/50 deal, tebi 50% popusta, nekom 50% popusta?:)
 
Da se nadovežem. I na koji način ste stekli uslov za taj kod?

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Za uslov ni SK call centar ne zna ;) Zvali su me da mi to jave, i da ce traziti odgovor dalje :)
 
Kod se dobija random nema nikakve logike.
Neki dobiju neki ne.
Kada sam ih pitao zašto ja nisam dobio promo kod nisu znali iz call Centra da mi odgovore.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ja imam kod poslacu ti u pp.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Ok, hvala. Poslao bih ti 3600dinara, (po dogovoru 50/50, na broj računa koji si mi ostavio) , naprosto, u brzini nisam skapirao da ti već, po default-u dobijaš 3000bodova ,ili dinara, za kupovinu u Roda,.. i ostalim marketima.
Probao sam on line obnovu ugovora na već postojeći Neo2 paket koji plaćam dve godine, sistem je prijavio da code nije validan. U koracima postoji switch gde pita da li imam vaučer, kada unesem code, prijavu da code nije validan.
Elem, ne budem lenj , odem do poslovnice, radnica kaže da ne mogu da iskoristim code za obnovu već postojećeg Neo paketa, već moram prvo da raskinem ugovornu obavezu, pa tek tada da kreiram novu, uz novi Vip broj. Tek tada mogu da iskoristim SK code.
Tako da.. sorry matori. [emoji1303] Bio sam zaista raspoložen da napravimo deal.
@nikolaya, kakav sad 50/50 deal, tebi 50% popusta, nekom 50% popusta?:)
Da, mislio sam od celih 7200din popusta, koji se dobija u prvih 6 meseci, da podelim sa Miki92 koji mi je zaista poslao code i broj žiro računa, ali na žalost Vip dozvoljava obnovu ugovora sa Neo2 na Neo 3, jedino ukoliko raskinem UO za Neo2, na kraju UObaveze I kreiraš novu UO, tada SK code može da se iskoristi.

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa "koder" vec dobija 3000din na SK :)
Mada i bez toga, nije ovo pijaca pa "evo kod onome ko moze najvise da iskoristi, dajte pola" - kome treba, rado bi dao kod da su mi stigli i bez bodova (ja licno ih ne bi ni iskoristio jer ne prelazim prag na mojoj SK :))
 
Nazad
Vrh Dno