Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

^
Imas i Techkey za slicne pare. Ja sam skoro uzeo njihovu od 32GB za ~5$ , skroz ok kartica, nisam merio brzinu, ali radi mi isto dobro kao i neka Transcend od 8GB koju sam koristio pre. Ako ti nije potrebno bas 64GB , mozes da bacis pogled...
 
Ja sam toliko placao Sandisk 64gb na joybuy, 12 evra. Dal je oridjidji ne znam ali su joj brzine odlicne

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Umesto Mixza 64GB po istoj ceni mozes da nadjes SanDisk i Samsung.

Situacija se menja ako uzimas 32GB - npr. imas Techkey za 4€.
Rade OK , ali ako narucujes u vise navrata svaki put je drugaciji model koji stigne
Brzina pisanja je od 7-15MB/s , citanje 15-35MB/s
 
možda jedino preko Bosne ili CG zbog veće granice za carinu.
2017. je u CG moglo do 150€ bez carine (iskoristio!), ukinuto, mislim da je sada 40€. Za Bosnu ne znam, neko je pisao da je kod njih još manje nego u SRB (s tim da valjda ni u CG ni za Bosnu nema plaćanja PDV-a ispod granice za carinu - kao u SRB).

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Za Bosnu moze do 300km bez carine i pdva.
Meni stigao telefon i platio samo 3,5km otvaranje paketa 2,5km i 1km provizija za uplatu tih 2,5km :D
 
^ Opa, izvinjavam se, nisam znao! Mislio da se neko žalio kako je granica niska i za Bosnu. Odlično! :) Da li revnosno otvaraju pakete?
Na žalost, u CG su smanjili.
 
Samo da razjasnimo za CG... Ispod 75€ nema nikakvih dadzbina, od 75-150 pdv, 150+ pdv i carina...
 
@owim

Imas sve sanse da u jednom trenutku ostanes bez kartice :-devil-:
 
^ Hehe. Može onda preporuka nekog malog MicroSD USB čitača? Treba li da bude USB 3.0?

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Ja sam naručio ovaj, vidim da su ljudi izgleda zadovoljni...

Rocketek high quality usb 3.0 multi 2 in 1 memory card reader adapter for SD/TF micro SD pc computer laptop accessories.
https://s.click.aliexpress.com/e/WcaB24J

Onaj sa Gearbesta sam dobio, ali iako piše da idu dva Komada poslali su samo jedan...prave se da ne razumeju o čemu pričam, ali mrzelo me da se dalje natežem s njima za 30 centi...inače, radi, prebacivao sam već neke stvari s njim, sad da li je pouzdan na duže staze ne znam...
 
Jel ima neko preporuku za Wireless tastaturu? Ne treba nista fensi, imam wireless mis i monitor pa hocu da mogu da zatvorim laptop kad radim. (bilo bi dobro da ima numpad, navikao sam, ne bih da bude neka sitna bas)
 
Jel' ima neko iskustva sa TOPK punjacima i kablovima, i jel' ok ova ponuda?
5637e865a259f76663bdd193a14bcd9f.jpg
 
Ako hoćeš sigurno nešto idi u zvaničnu anker, ugreen, baseus prodavnicu i uzmi kabel i punjač.

Sem ako neces da se kockas sa uređajem svojim.
 
Ovo je rebrend neke kineske marke jer je bilo raznih imena a isti proizvod npr Bastec koji i ja imam i ok se pokazao.....samo uzmi kabal ispod 2m....Ja sam uzeo jedan od 3m i brzo se izlomio i prestao da radi dok ovi manji rade odlicno
Jel' ima neko iskustva sa TOPK punjacima i kablovima, i jel' ok ova ponuda?
5637e865a259f76663bdd193a14bcd9f.jpg

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ako hoćeš sigurno nešto idi u zvaničnu anker, ugreen, baseus prodavnicu i uzmi kabel i punjač.

Sem ako neces da se kockas sa uređajem svojim.
Ok, naravno da necu da rizikujem zbog 200 dinara razlike. Hvala :)
Ovo je rebrend neke kineske marke jer je bilo raznih imena a isti proizvod npr Bastec koji i ja imam i ok se pokazao.....samo uzmi kabal ispod 2m....Ja sam uzeo jedan od 3m i brzo se izlomio i prestao da radi dok ovi manji rade odlicno

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Tako sam i planirao, ne treba mi kabal preko 1.5m . Hvala :)
 
Danas mi stigla MIXZA SD od 32Gb ja sav hepi požurio da prebacim na komp sve slike, video klipove sa stare verbatim SD od 8Gb i kada sam ubacio ovu novu prc moj Huawei p8 lite mi izbaci Greška SD kartice SD kartica je oštećena, zamenite postojeću karticu

Probao sam da je formatiram u telefonu pa opet restart itd... ma jok tako da sam napravio video klip tog prozora gde piše greška i vađenje te iste kartice iz telefona pa ako treba da im pošaljem. Ovo mi je prva porudžbina sa gearbesta i ovaj prodavac jako ih je teško kontaktirati imaju ona pitanja pre poručivanja pa sam tu napisao moj problem valjda će me kontaktirati.

Na Ebay-u je po meni to mnogo lakše uraditi ili ja nešto propuštam da uvidim. Evo ga link sa kog sam poručio https://www.gearbest.com/memory-cards/pp_337823.html?wid=1433363
 
Poslednja izmena:
Probaj da je formatiras na kompu a ne na telefonu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ovo je rebrend neke kineske marke jer je bilo raznih imena a isti proizvod npr Bastec koji i ja imam i ok se pokazao.....samo uzmi kabal ispod 2m....Ja sam uzeo jedan od 3m i brzo se izlomio i prestao da radi dok ovi manji rade odlicno

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Isti su kablovi od 2 i 3m, nema razlike osim u duzini. Imam ih gomilu. Jos mi nijedan nije crkao osim sto se vremenom razglavi sam konektor pa posle jako dugo koriscenja nekada hoces da pocne da prekida ali ti preteni mi bas nikada nisu crkli.
Sad cekam usb C da mi stignu, doduse njih nema od 3M mada na ovom fonu mi i ne treba.

Tapatalk from Poco loco
 
Kako se bese zove bezicni mis sto je dosta clanova narucilo i cesto bude na popustu ?

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Mislim da nije taj, da je bio jeftiniji.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Mislio si na m330 logitech, al sad mu je stara cena

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ovo je rebrend neke kineske marke jer je bilo raznih imena a isti proizvod npr Bastec koji i ja imam i ok se pokazao.....samo uzmi kabal ispod 2m....Ja sam uzeo jedan od 3m i brzo se izlomio i prestao da radi dok ovi manji rade odlicno

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Ovo je rebrend neke kineske marke jer je bilo raznih imena a isti proizvod npr Bastec koji i ja imam i ok se pokazao.....samo uzmi kabal ispod 2m....Ja sam uzeo jedan od 3m i brzo se izlomio i prestao da radi dok ovi manji rade odlicno

Sent from my LEX820 using Tapatalk

E *mjau**mjau**mjau* ja naručila jedan od 2 metra baš ovaj topk samo na magnet. Valjda će me služiti. Treba mi duži kabl. Uzela sam neka 2 obična od po 2m, jedan je crkao, drugi radi al kako mu se ćefne, nekad puni brzo nekad ne.. Al kad neće da puni brzo, ne možeš da ga nateraš nikako.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Sad narucih ovaj Rapoo. Prvi put narucujem sa JB pa da pitam koliko im putuju posiljke.
 
3 nedelje - mesec dana, nema pravila

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno