Šta je novo?

Xiaomi Mi A2 (root, unlock bootloader-a i konverzija na 6X prvi post)

Koristi li neko kakav ROM da nije stock? Ima li sta upotrebljivo?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Stock + root + dve linije koda u build.prop-u = mirna glava i stabilan sistem.
 
Koja je druga linija pored persist.camera.HAL3.enabled=1? :)

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Kupio sam telefon pre par dana, deluje mi odlično. Izbegavam da ga stalno koristim dok ne kupim futrolu, ova njegova iz kutije je samo za prvu pomoć. Da li ste negde videli u Bg neku lepu futrolu na preklop, gde god sam pitao nemaju?
Meni bi trebalo uskoro da stigne MSVII case za Mi A2. Posto sam prodao telefon i nije mi potrebna mozemo da se dogovorimo. Imao sam ranije istu tu masku na Mi A1 i najbolje se pokazala od svih.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ugasim to uvek. Kazem kakva je situacija posle R5+ isto koristim sve. I bas je primetno slaba baterija.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Нешто ту није у реду. Можда ти нека апликација много троши батерију или је прејако осветљење екрана.

Можеш пробати и да скроз испразниш батерију док се телефон не угаси и онда га оставиш док је потпуно искључен да се пуни целу ноћ.
 
Uvek mi je do kraja osvetljenje na auto na svim telefonima.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Koja je druga linija pored persist.camera.HAL3.enabled=1? :)

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
persist.camera.eis.enabled=1

Mada ovde je nepotrebna, A2 ima eis ne? :)
Uvek mi je do kraja osvetljenje na auto na svim telefonima.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Ako odvrnes osvetljenje to baš i nije auto, jer je to dosta iznad proseka.

Kada furas tako jako osvetljenje nije ni čudo što malo izvlacis. Preko dana okej, ali uveče... Ne znam izbi oči.
 
Uvece naravno da smanjim...preko dana je na najjace. Kazem ti da koristim sve isto kao prosli R5+ i sve prošle koje sam imao od 4000mah. Ovde je osetno slabija baterija.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Uvece naravno da smanjim...preko dana je na najjace. Kazem ti da koristim sve isto kao prosli R5+ i sve prošle koje sam imao od 4000mah. Ovde je osetno slabija baterija.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Baterija i jeste slabija, nema tu sta da se prica mnogo.
Ako hoces dobru bateriju, onda se uzima RN5.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Naravno, nije to 100-200 mah razlike, to je 1000. 33% manja baterija, normalno je da će manje da traje.
 
Steta sto nisu stavili od 4000 to sam hteo da kazem. Dobar je telefon.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Da li je sigurno koristiti mi a2 za aplikacije menjacnica cex i binance?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
A zasto ne bi bilo sigurno? Imao sam cex na vise xiaomi telefona...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Bas sam se sada igrao malo sa njim u vipu. Pored njega je bio samsung a6+. Mi a2 je mnogo brzi odnjega. Mislim da cu ga najverovatnije uzeti. Ako ga neko prodaje slobodno me kontaktirajte.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Uzeo kolega sa posla nije los telefon na prvu, malo sam ga cackao i poprilicno je fluidan. Jel treba za njega root da bi se ubacila gcam i jel moze link od neke proverene verzije, malopre smo ubacivali neke verzije gcam al kada pokrenemo kameru izbaci "cam stop work".

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Treba camera 2 API. Znaci unlock bootloader-a + adb komande (ili root)
 
Hvala na odgovoru ali nece hteti on to da radi, dobro mu je onda za sada i ovako. :)

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam od jucer nabacio gcam verziju MGC_5.3.015_B-S-G-based_v.1.0.10_TlnNeun.apk i za sad je top. Postavio sam na temu slike s telefona cijeli album i jedan video.


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pozdrav, hteo bih malu pomoc oko odabira telefona, dobro bi mi dosla vasa pomoc. Ovako, posto sam vec hteo da kupim za MI A2 za 230E a sad sam naiso i na Poco za 320E, za kojeg je bolje da se odlucim, vredi li tih 90E Poco?
 
Kako se beše zove onaj kolega sa foruma kod koga svi uzimate šaomi, uzeo bih A2, pa ako neko može link da mi šibne.
 
Kidence?
Nije banovan, nego batalio forum, reče neko na forumu

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ako neko juri staklo, preporuka za Cafele. Stiglo juce sa alija, prekriva max povrsinu a da se ne naprave mehurici sa strane i slabo se masti u odnosu na prethodna. Oko 170 din izadje...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno