Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde ako neko uzme Hisense 49N5700, neka napise kakvi su ovi nasi kanali preko obicne antene, i da li su crna i kontrast losi za jedan VA panel, posto sam procitao komentare u kojima se ljudi zale.
 
Ne podrzava mi eon Hisens :(

Sent from my SM-N935F using Tapatalk

Steta, nista, vadi jos kesa:d Mada pazi, ako radi EON lepo na androidu, a znam da radi, koristio, android tv box solidan imas za 4-5k. Plus mozes da koristis za Kodi i sto drugih stvari, recimo za Sport streamove, arenasport (posto nemas u SBB-u), za to bi bar ja koristio. Navodim primer.
 
Ako ti se ne žuri sačekaj da i kod Sony-a i Samsunga krene akcija od 5 godina garancije. Ne verujem da će oni ostati "nemi posmatrači". Napisao sam ti da pored LG-a i Grundig daje 5 godina garancije. Treba očekivati da i ostali prate taj trend.
 
Problem je sto mi je crkao tv i vec par dana sam bez njega, tesko da mogu da cekam jos nedelju dana a kamoli vise jer ni racunar ne mogu da koristim jer nemam monitor.

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Sony KD55XE7077SAEP je na akciji za 80.000
Vredi li ili da trazim dalje :)

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
Znaš da nije Android i da je ugrađena podrška za multimediju očajna. Mogući su još neki problemi sa HDMI ulazima...
Za sliku mu moram priznati da je vrhunska.

Ove ostale probleme sam riješio kupovinom Android Box-a i instalacijom Libreelec-a.
 
Posto i mene isto zanima, poslao sam im poruku na fb stranici ali mi nisu odgovorili.

Mislim da nije vikend akcija, jer su drugi artikli oznaceni da su na vikend akciji. Ovde se ne spominje, tako da je verovatno do isteka zaliha, mada ko zna...
 
Poslednja izmena:
Lepe cene za UJ670 i UJ701 u WW. Ko bi rekao da ce oni ovako da spuste cene.
Колега Александре :D.Мени је деловало нестварно,морао сам да скокнем до продавнице и то је то.Узео сам 49уј701.Имали су га у продавници нераспакованог док је 43уј701 био изложбени модел.
Цена је иста за кеш као и на рате.Надам се да ће зеленаши из банке одобрити кредит.
 
Spustaju li kod nas cenu na izloženi model? I jel naglase da je niža cena iz tog razloga?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
I kakav je utisak za Sony?
 
Stigao nov apdejt za Sony televizore, konkretno kod mene je Xe85. Ništa spektakularno, ispravke bagova uglavnom, kao najznačajnije ovo što kažu da su popravili problem sa Samba service manager:

https://www.sony.co.uk/electronics/..._x85xxe-series/kd-55xe8596/downloads/00015010
Meni se čini da je sada motion interpolacija mnogo bolja, slika je 1/1 fluidna bez ikakvih distorzija kad se gleda sport. Picture settings je isti kao i prije apdejta, molim te obrati pažnju, možda i tripujem :)

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno