Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Pa meni konkretno ne trebaju razgovori neograničeno. Do 1000 min. bi mi bilo dovoljno mesečno prema svima ( fiksni + mobilni svi operateri) da više nikad ne gledam kolko sam potrošio. Mada mi je prosek 400 - 500 min. Znaci za 1000 din. ako mi daju prema svima 1000 min. ostaću kod MTS. Mobilni podaci dosta mi je 2-3 GB. Pravi striming uživam na kućnom netu u 1440p rezoluciji. Na mobilnom mi je smešno da visim kao decurlija.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Pa ako ostane 100 gb, onda ovi dodaci za net da se ukinu. 10 gb 2000 din.

A tarifa sa 100 gb, 600 min, 600 poruka, 6000 u mreži za 1200.

Samo da pozivi u mrezi idu paralelno sa minutama van mreze,a ne tek kada se potrose minuti ka svima,samo tako ima smisla.;)
 
^^Ja ne cekam neograniceno nego da vidim da li ce biti nesto izmedju sadasnje mts-ove i vip/telenor ponuda. Konkretno bi mi odgovaralo bar 1000min i 30-50GB (bilo bi bolje nego Telenorovih 20-30 samo za odr. aplikacije i od Vipovih par a opet mnogo manje od 100). Mada sam ja nebitan, kao i ti. A promocije mogu trajati godinama, nista ih ne sprecava. Kad bi ukinuli tu sa 100GB bez da naprave neku slicnu ili bolju mogli bi samo da zatvore radnju.
 
Poslednja izmena:
@hawaii
>95% ljudi bi odgovaralo i 10GB, ali 100GB je čist marketing. Mnogo interneta (preko 5GB) i previše minuta (preko 1000) za 1000-1500din - tako bi sami sebi pucali u nogu, jer niko ne bi uzeo veće pakete, a ni dodatke od kojih dobro zarađuju. Na kraju krajeva, imaš za 1200 din 600 minuta + brdo minuta u mts-ovoj mreži, a ako bude baš trebalo, uzmeš najdraži broj ili extra minute i ponovo te neće izaći preko 1500 din, a imaš flat internet.
 
Samo da pozivi u mrezi idu paralelno sa minutama van mreze,a ne tek kada se potrose minuti ka svima,samo tako ima smisla.;)

Da to bi bilo super. Mada moj komentar je bio više za dodatke, koji ako ovih 100 gb ostanu za sve i dalje totalno su neisplativi.

Evo meni sad treba par giga, da kupim 10 gb, to će da me košta 2000. :smoke:
 
^^I neo minuti i poruke su cist marketing, zato i kazem da fale neki medju-paketi. Vec sad niko ne uzima vece pakete (u vipu/telenoru kome ne trebaju GB, u mtsu kome ne trebaju minuti). I treba sva 3 da imaju konkurentne pakete pa da biramo na osnovu cene, kvaliteta mreze i ponude telefona.
 
Poslednja izmena:
Pitanje za ljude koji su potpisali 100 gb, jel ste odmah dobili 100 ili ?

Ja nisam mogao više da čekam i potpisao al ne dobih 100 :D
 
Cini mi se nakon dan dva ali prvo sam dobio sms da sam dobio 100gb gratis...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pitanje je sta ce da bude ako odma pocne da trosi net i potrosi sto ima u paketu, da li pada brzina ili ne ?
 
Instaliraj mts centar i vidi sta ti kaze za stanje, bojim se da postoji samo jedan nacin da to sazna

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Stigao i meni sms, ali imam samo 54
 
Minuti i sms ostali isti otprilike koliko sam ispratio, tj koliko sam potrošio do danas, samo net skočio na 54 ;)
 
I to je lepa cifra, pogotovo kako je donedavno bilo :D ali verujem da ces od sledeceg meseca imati ovo iz promocije :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Gde bas nadjose 54 :D
Uzmi ti pa lepo pozovi 789 i proveri o cemu se radi

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ranije je odmah išao ceo paket
 

Prilozi

  • mts.jpg
    mts.jpg
    92.7 KB · Pregleda: 189
  • mts 1.jpg
    mts 1.jpg
    40.6 KB · Pregleda: 179
Ja sam dobio svih 100Gb iako je bilo 5-6 dana pred istek meseca.Račun je bio proporcionalan broju dana bez obzira koliko sam potrošio.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ma[emoji768 je napisao(la):
e;5441195]Pitanje za ljude koji su potpisali 100 gb, jel ste odmah dobili 100 ili ?

Ja nisam mogao više da čekam i potpisao al ne dobih 100 :D
Ja dobio odmah dok mi još pravio novi ugovor u pošti.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja ih lepo molim da mi daju ugovor na 5 godina a oni meni zakinuše 50 gb :D
 
Pitanje za ljude koji su potpisali 100 gb, jel ste odmah dobili 100 ili ?

Ja nisam mogao više da čekam i potpisao al ne dobih 100 :D
I prvi i drugi put sam dobio taj dan kad sam potpisao ugovor. Mada, drugi put kad sam potpisao ugovor tj pre 7-8 dana prvo sam dobio 54gb pa su mi sledećeg dana dodali tj promenili na 100gb...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ma[emoji768 je napisao(la):
e;5441409]Ja ih lepo molim da mi daju ugovor na 5 godina a oni meni zakinuše 50 gb :D
Puni mb iz paketa i 50gb ravno. Greska u sistemu sigurno, zovi ih. Verovatno osoba koja ti je kreirala ugovor nije lepo ukucala. Pozovi da se ne bi ponovilo u aprilu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Pozdrav svima.
Hteo bih da uzmem posptejd mobilni internet sa usb modemom, Net S paket je u pitanju, ovaj za 449 din mesecno, 5 GB, uz ugovornu obavezu od dve godine, pa me zanima kolika je maksimalna moguca brzina u 3G mrezi, posto u mom mestu nema 4G signala, sudeci po mts mrezi pokrivenosti?
Kakav je kvalitet signala, da li ima pucanja i slicnih smetnji, ili radi besprekorno i sta u slucaju kad potrosim tih 5 GB pre isteka meseca, koliko mi se smanjuje internet protok? Nije mi toliko bitna brzina, koliko kvalitet same veze, pa svi predlozi, sugestije i informacije bi mi dobro dosli.
Hvala unapred.
 
Hvala @Sl_ng nista uzecu njega onda ako je stvarno bolji od ostalih.Mada mene nesto sve vuce na htc,imao 2 komada i bio prezadovoljan.Dan danas sljakaju ko zmajevi.Al ne bih ni da se predjem pa da budem zarobljen 2 godine sa krsom od lenova ko sto sam do sad bio
 
Pozdrav svima.
Hteo bih da uzmem posptejd mobilni internet sa usb modemom, Net S paket je u pitanju, ovaj za 449 din mesecno, 5 GB, uz ugovornu obavezu od dve godine, pa me zanima kolika je maksimalna moguca brzina u 3G mrezi, posto u mom mestu nema 4G signala, sudeci po mts mrezi pokrivenosti?
Kakav je kvalitet signala, da li ima pucanja i slicnih smetnji, ili radi besprekorno i sta u slucaju kad potrosim tih 5 GB pre isteka meseca, koliko mi se smanjuje internet protok? Nije mi toliko bitna brzina, koliko kvalitet same veze, pa svi predlozi, sugestije i informacije bi mi dobro dosli.
Hvala unapred.
Ne vredi da ti mi to kazemo, vec neko iz tvog mesta ko koristi MTS.
KOja god mreza, naci ces mesta u Srbiji gde je krs, a naci ces i mesta gde jedina funkcionise.
Za 5GB mesecno, vidi da li VIP ima 4G kod tebe, i ako ima, pogledaj cene neta kod Globaltela (koji koristi VIP mrezu), cini mi se da moze jeftinije da ispadne! A prepaid je.
 
Hvala na brzom odgovoru, gledao sam cenovnike sva tri operatera, mts je najpovoljnije resenje koje mi odgovara, dok vip ima bolju pokrivenost 4G mreze, ali je malo skuplji i nema odgovarajucu ponudu za mene, paket od 9GB je minimalni u ponudi (sto mi je puno) i iznosi 600 din, a flet kucni net je 1000 din 10/2 brzina, sto mi je takodje puno. Moze li mi neko reci otprilike makar brzinu u 3G mrezi, od koliko do koliko mbit/sec je teoretski moguca?
 
Hvala na brzom odgovoru, gledao sam cenovnike sva tri operatera, mts je najpovoljnije resenje koje mi odgovara, dok vip ima bolju pokrivenost 4G mreze, ali je malo skuplji i nema odgovarajucu ponudu za mene, paket od 9GB je minimalni u ponudi (sto mi je puno) i iznosi 600 din, a flet kucni net je 1000 din 10/2 brzina, sto mi je takodje puno. Moze li mi neko reci otprilike makar brzinu u 3G mrezi, od koliko do koliko mbit/sec je teoretski moguca?
42/5.76 je teoretski maximum kod nas, ali to u praksi neces videti nigde :)
Pogotovu ne u delovima gde nema 4G, pa se svi vezu na 3G.
Globaltel nije VIP, samo koristi njihovu mrezu, prepaid je, i ima drugih paketa.
 
Hvala svima na odgovorima, sve ok jutros.


rIGdiqVl.png
 
Da se javim u vezi one potrošnje neta koja se različito pokazivala na MTS aplikaciji i od mobilnog merača potrošnje.

Posle skidanja "novih" podešavanja za MMS i Internet i usklađivanja merača opet sve radi kako treba. U čemu je bio problem ne znam. Znam da sam morao da ručno podešavam neke stvari kod Internet podešavanja, jer mi neki forumi nisu hteli da učitavaju. S druge strane, ta podešavanja sam radio prema uputstvima koje mi je slala njihova tehnička podrška. Da nisu ta podešavanja u pitanju znam po tome što sam ta podešavanja radio na proleće/leto, a neusklađenost merača je počela od decembra/januara.
 
Nazad
Vrh Dno