Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

na novim telefonima ne moze ni da se proveri koliko kontakata staje na sim..

Sent from Galaxy S8



250 je maksimalan broj koji može biti snimljen na sim karticu....



mislim da na USIM tj 4G karticama staje vise.

Sent from Galaxy S8



Jok, 250 je limit, obe su mi 4g kartice i takvo je stanje....



Sad sam proverio ali na Telenor kartici i imam 900 mesta.

znam da sam negde procitao da na 4g kartice staje vise kontakata, valjda 1000. verovatno sam to negde na wiki procitao.

ali ocigledno da ne koriste svi operateri iste kartice, neke imaju vise, neke manje..

Sent from Galaxy S8
 
Zanimljiva stvar, razlima je u kolicini memorije koju ima sama sim kartica 32KB- 250 kontakta, 64KB- 500 kontakta a 128KB preko 600...
A ako je 32k =1G, 64k =2G, 128k = 3G mene zanima kako MTS ima samo 32 Kb memorije a u pitanju je LTE kartica...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kako mogu da predložim ozbiljan predlog mts-u za postavljanje bs ali da to ozbiljno shvate?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
E al tu bi bio pun pogodak majke mi [emoji16] Složilo se celo naselje...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa manje mesto, uzbunili bi se radnici u MTSu da im svi odete, oni bi izgubili posao mozda ;)
Cimajte ih vise vas na SoMed. Ovako - samo veza.
 
Mogu da im dovedem oko 50 ljudi sa ugovorima u mts-u da potpišu da hoće na tom mestu bs..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa odvedi. To verovatno i nece proci an-pasan.
 
Obavezno probajte...

Nego ima li neko informaciju hoće li iPhone 7 stizati skoro ? Bilo je ljudi koji su imali pouzdan info iz mts-a.
 
Blago tebi ako imas takve komšije...
Ovi moji se bunili sto im prolazi opticki kabal kroz baštu pa se tuzili sa Telekomom i odužili radove na vise od 3 godine....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Koji box koristis?
Mozes naravno da produzis ugovor.
Ako si uzeo neki uredjaj na box i imas jos neku ratu da otplatis, preostalo dugovanje ide nov ugovor i tako da tu nema problema.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Box 3, a sada cu BOX 2 + MIX XL da bi dobio 100gb duz cele ugovorne obaveze. Znam da mogu da produzim ali nisam bio siguran dal cu dobiti 100Gb neta...
 
Samo da javim da mi je broj prebačen u mts postpaid posle 7 dana.

Pošto mi je ovo prvi postpaid samo da proverim, znači od danas mi teče 600min za ovaj mesec a onda prvog kreće novi mesec i dobijam minute i poruke koji se nadovezuju na ovaj mesec i za ovaj mesec plaćam proporcionalno broju dana s obzirom da do danas nisam bio na mts postpaid? Miks XL je postpaid.

Takođe, trebalo bi da sam dobio 4g karticu ali ceo ovaj dan sam po centru i nisam video 4g još uvek, čak retko i 3g nego sam h i h+? Pa jel to znači da treba da podešavam nešto?

Unapred zahvalan

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Znam owime...ti si to u sept..kad si dobio 50% na KT...pa su te zeznuli posle...mada sada ispostuju u zadnje vreme.
Brat ih je kontaktirao preko FB i trazio benefite...jedini benefit je upravo ti ili 2 ili 3 meseca za dinar...ako zeznu ga, zalice im se[emoji3].

Samo da javim da mi je broj prebačen u mts postpaid posle 7 dana.

Pošto mi je ovo prvi postpaid samo da proverim, znači od danas mi teče 600min za ovaj mesec a onda prvog kreće novi mesec i dobijam minute i poruke koji se nadovezuju na ovaj mesec i za ovaj mesec plaćam proporcionalno broju dana s obzirom da do danas nisam bio na mts postpaid? Miks XL je postpaid.

Takođe, trebalo bi da sam dobio 4g karticu ali ceo ovaj dan sam po centru i nisam video 4g još uvek, čak retko i 3g nego sam h i h+? Pa jel to znači da treba da podešavam nešto?

Unapred zahvalan

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

Treba da zoves korisnicki centar da ti aktiviraju 4G uslugu.
 
Za sve si u pravu sto si pitao, cenu pretplate podeli sa 30 la izracunaj koliko ces platiti za ovaj mesec.
Saobracaj se prenosi u naredni i to je to.
Sto se tice 4g mreze proveri da li je ukljicena u telefonu 4g mreza a 4g kartica je sigurno tako da si sa te strane miran.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Mozda i nije 4G kartica, imaju belih starih koje nisu, ali to je jako malo verovatno da su mu dali - pre ce biti da nije aktiviran 4G, sto stalno zaborave da ili proslede zahtev (ne pitajte zasto uopste treba zahtev, ne znamo :D).
 
U subotu sam potpisao ugovor u pošti, slali su mu ugovor kurirom ali nisam bio kući pa je kurir ostavio ugovor u lokalnoj pošti, a juče uveče sam dobio poruku da je ugovor aktivan i da imam 100gb svakog meseca...
Inače ugovor mi je isticao 23.07. a 9 meseci tj 3 meseca kad bih mogao da obnovim ugoovr ranije 23.04. tako da sam zadovoljan što su mi izašli u susret da obnovim ugovor skoro 5 meseci pre isteka UO i još sam dobio 3 meseca po dinar...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Za 10 dana mi ističe ugovorna obaveza Mix M koji plaćam 700 din. Da li vredi čekati 1. april u nadi da će konačno ponuditi nove pakete? Ne bih da se ispalim da produžim, a oni posle 7 dana uvedu nešto novo.
Najviše bi mi odgovaralo Mix L sa neo minutima.
 
Pa ako i ponude, ti novi sigurno nece imati i neo minute i 100GB interneta.
 
Za 10 dana mi ističe ugovorna obaveza Mix M koji plaćam 700 din. Da li vredi čekati 1. april u nadi da će konačno ponuditi nove pakete? Ne bih da se ispalim da produžim, a oni posle 7 dana uvedu nešto novo.
Najviše bi mi odgovaralo Mix L sa neo minutima.
Zašto onda ne pređeš u VIP i za slične novce dobiješ neo minute? Mts sigurno neće dati 100 gb pola UO i neo minute.

EDIT: sad tek vidim da je antena napisao sličan odgovor.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Malo je nerealno da krajem marta promene pakete. Prvo, uvek su menjali negde oktobra, na 2 godine otprilike. Drugo... pa Uksrs je ubrzo posle toga, tako da bas gube na marketingu.
U svakom slucaju, ti sacekaj, 10-15 po punoj ceni neces primetiti.
 
Neo minuti i 2-3 gb neta mi je taman i razmišljao sam da pređem u vip, jedino mi ne odgovara što ne može ugovor na 1 godinu.
Zbog toga čekam da vidim hoće li biti nešto zanimljivo u mts.
 
Juče sam pričao sa njima na 064733.
Elem, po rečima tog sa kojim sam pričao, ostaje ova promocija od 100GB, ali će zbog konkurencije uvesti i flet pakete. Neće biti moguće kombinovati flet i 100GB, već će biti ili - ili opcija.
Sad je samo pitanje od kada će zvanično krenuti sa flet paketima, koliko je GB davati uz njih i koje će im cene biti.
 
Mozda covek hoce da prebaci na kratko u dumbfon pa je bitno da ih ima na kartici...

AKo mu jos 10 vas ponovo da moze preko G naloga, da li mislite da ce tek tada shvatiti da moze preko G naloga, or what? :D

A jel moze da se imaju kontakti na guglovim kontaktima ?! :shock:

:eyebrows:

Upravo nesto takvo alfa. :)
 
Juče sam pričao sa njima na 064733.
Elem, po rečima tog sa kojim sam pričao, ostaje ova promocija od 100GB, ali će zbog konkurencije uvesti i flet pakete. Neće biti moguće kombinovati flet i 100GB, već će biti ili - ili opcija.
Sad je samo pitanje od kada će zvanično krenuti sa flet paketima, koliko je GB davati uz njih i koje će im cene biti.

Jel da verujem da će ostati, ili da potpišem, jer ovo se ne sme propustiti ;)
 
Veruj, veca je sansa da ostanu nego i da dodaju nove pakete, a ne da ove kompletno promene...
 
Ne znam šta da ti kažem. Samo sam preneo ono što mi je rekao taj dečko sa tog broja.
 
Mislim da je vredno da se svi strpimo do 01.04. Videćemo šta će biti konkretno.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa ako ostane 100 gb, onda ovi dodaci za net da se ukinu. 10 gb 2000 din.

A tarifa sa 100 gb, 600 min, 600 poruka, 6000 u mreži za 1200.
 
Nazad
Vrh Dno