Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ako neko hoće da podelimo DAEMON Tools Lite, ima 3 licence (po 2€ svako) ja se javljam :)

3 PCs | Lifetime updates | Ads free
 
Da, sada je ta cena bez Ads free
 
Nije bila akcija za Daemon tools, nego za ovaj reWASD, na Daemon tools sajtu iz nekog razloga.
 
Kp 4000 cini mi se, ali proveri

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam od jednog člana, njemu je bio višak, pa smo se našli na 4e. Ionako bih prodao ostatak bundle-a na g2a, pa bih bio na 0 otprilike :d
 
:) Iskreno se nadam da ce ti se svideti vise nego meni.
 
zarpavo taj tajer dva je po mojoj meri, mada se bojim da hurtworld više niko ne igra :(
Peak concurrent players yesterday: 904 manje, više, to je to, 'ebala ih duboka survival progresija koja nije trivijalna kad namestiš bazu.
 
Ako neko bas zeli da proba Hurtworld

5AQ80-T2P92-D2AWF

Ja ga sigurno necu igrati :D
 
To mu dodje nesto kao Rust? Jel se isplati dati tih 3$ na njega?
 
meh, ubiju me i ostane mi pola stvari koje sam imao u inventaru. ma idi...

dakle presuda je - hurtworld je igra koja se plaši da bude hard core, ali u osnovi nije dovoljno casual da može da se dopadne i onima što izbegavaju pvp.

s tehničke strane, generator terena (ako nešto tako uopšte i postoji, tj. ako ono nije uvek jedna te ista mapa kao u ark-u) je daleko lošiji nego u rust-u, engine jeste "mekši" ali su pokreti totalno neprirodni. kada pogasiš sve na lowest (JER TAKO SE IGRAJU PVP FPS-OVI) igra izgleda baš loše, mada je vidljivost naravno daleko bolja.

da nema tih "ovakvih" igara koje povremeno probam, ne bih ni shvatio koliko zapravo facepunch ulaže truda, i to ne samo na balansiranje po nervima igrača drastičnim promenama progression mehanike, već i upeglanom i doteranom "šminkom" koja ostavlja utisak da je rust igra iz budućnosti u odnosu na ostale savremene nazovi survival naslove.
 
meh, ubiju me i ostane mi pola stvari koje sam imao u inventaru. ma idi...

dakle presuda je - hurtworld je igra koja se plaši da bude hard core, ali u osnovi nije dovoljno casual da može da se dopadne i onima što izbegavaju pvp.

s tehničke strane, generator terena (ako nešto tako uopšte i postoji, tj. ako ono nije uvek jedna te ista mapa kao u ark-u) je daleko lošiji nego u rust-u, engine jeste "mekši" ali su pokreti totalno neprirodni. kada pogasiš sve na lowest (JER TAKO SE IGRAJU PVP FPS-OVI) igra izgleda baš loše, mada je vidljivost naravno daleko bolja.

da nema tih "ovakvih" igara koje povremeno probam, ne bih ni shvatio koliko zapravo facepunch ulaže truda, i to ne samo na balansiranje po nervima igrača drastičnim promenama progression mehanike, već i upeglanom i doteranom "šminkom" koja ostavlja utisak da je rust igra iz budućnosti u odnosu na ostale savremene nazovi survival naslove.

Kupio sam ovaj pack 2 zbog ove Hurtworld, svidjela mi se ideja, sinoc malo igrao, dobra ideja ali igra je prelosa, kao da nisu nista radili na njoj od kad su je izbacili. Sad prvi put cujem za ovaj Rust ne znam kako sam propustio ovakvu igru, moram je kupiti, sad ne znam da li da cekam neku akciju ili da je kupim za 10$
 
Kome treba neka nosi posto vec odavno imam komad za sebe:

Sid Meier's Civilization® III: Complete
5MC7M-8NWVQ-0M6IR
 
^^^ Uzeo hvala.
 
Niko ne spominje ali Mafia 1 je dostupna na GoG-u!!! :)

Osakatili su je izbacivsi dobar deo OST-a iz igre ali su fanovi vec pronasli resenje i uploadovali na netu, tako da moze da se odigra u "punoj slavi". :)
 
Dostupna za 9.99€. :D

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Sta mislis koliko traze pilicari za kljuc na steamu? :d
 
Nazad
Vrh Dno