Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Kupovao sam ja, ok su.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Super Space Pug - QIYYP-H5HMH-2XQPG

Turbo Pug - KCYC4-4HH4D-G4ELZ

Turbo Pug 3D - DCBE4-MZ072-60DXZ

Turbo Pug DX - HBCL6-PMV90-I94JW

Ko zeli neka uzme, samo neka napise sta je uzeo. :)
 
https://www.humblebundle.com/endless-rpg-lands-bundle

PWYW for Borderlands GOTY, The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, Wurm Unlimited \ BTA for Endless Legend™ - Classic, Borderlands 2 Plus DLCs, Guild of Dungeoneering \ 10$ for Borderlands: The Pre-Sequel
 
^ Dobar ;)

Sent from Xperia T
 
Torchlight i Torchlight 2 dostupni na GOG-u kroz GOG Connect. :)
 
Hvala!
 
Takođe :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ukoliko je neko zainteresovan za Wurm Unlimited iz humble bundle Endless RPG Lands Bundle-a neka se javi na pm
 
Da li neko hoće da mi kupi za 5€ STAR WARS™ Battlefront™ Ultimate Edition

https://www.origin.com/irl/en-us/store/star-wars/star-wars-battlefront/ultimate-edition sa Origin a.

Nikako ne mogu da kupim igru. Ni Itesinom internet kareticom, ni PayPalom ? Da li neko hoće da mi kupi, ja da mu uplatim pare na račun ?


Okeeeej, ovo je stvarno cheap pogotovo za Ultimate edition. Ja sam 50 evra platio ovo na dan izlaska i pošteno se zabavio igrajući.
 
Pored Accessa, EA igre vise ne kupujem, ne zasluzuju ni ovako sitne novce.. Kad izbace pun proizvod, onda mozda..
 
@vladat1 = otvori origin(gore levo) Origin-EA Account and Billing...Na EA strani na Payment Methods -Delete stari payment- ubaci PayPal i stavi na Primary.Zatvori Origin,pa ponovo pokreni i kupi igru iz Origina.Ako budes imao problema ja cu ti uzeti.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
@vladat1 = otvori origin(gore levo) Origin-EA Account and Billing...Na EA strani na Payment Methods -Delete stari payment- ubaci PayPal i stavi na Primary.Zatvori Origin,pa ponovo pokreni i kupi igru iz Origina.Ako budes imao problema ja cu ti uzeti.


Sent from my iPad using Tapatalk

Na poslu sam, a nisam siguran dokle akcija traje
 
Trajace to nemas problema.Bice to free za koji mesec.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
@vladat1 = otvori origin(gore levo) Origin-EA Account and Billing...Na EA strani na Payment Methods -Delete stari payment- ubaci PayPal i stavi na Primary.Zatvori Origin,pa ponovo pokreni i kupi igru iz Origina.Ako budes imao problema ja cu ti uzeti.


Sent from my iPad using Tapatalk

da li postoji opcija da se uzme kao kljuc ili moze samo kao gift?
 
Hvala članu Jontra na pomoći
 
Time ne bi znao da ti kazem.Cim platis igra se pojavi na Origin nalogu.Nigde nisam video kljuc.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Izgleda da je neki veći problem. Ne mogu da primim ni kao gift ? Pisao sam podršci

- Odgovoaraju samo neki botovi, nije vredno mog vremena. Imma pare na kartici, imam PayPal, kolege članovi hoće d ami pošalju gift, i ništa. Steam je za njih majka :D
 
Poslednja izmena:
Idi na live chat.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ako mi dozvole modovi, okačio bih ceo razgovor :D Oni nisu normalni. Ja sam kao uživo pričao sa nekim, i ti pazi sad "Rommel" :D
 
Ako te njakaju traži da te prebace na support tier iznad i tako redom. Doći ćeš do nekog normalnog :d
 
Poslednja izmena:
Nemam ja više živaca za to, i ovako igram samo PS 2 i COH 2. Sačuvali su mi samo pare. Hvala svima koji su hteli da mi pomognu. Posebno @Pex22, @Jontra, @time i naravno @rAMA i
 
Ako nekome treba ;)

Wurm Unlimited:
KIVWA-3TTQC-AX8NY
 
Nemam ja više živaca za to, i ovako igram samo PS 2 i COH 2. Sačuvali su mi samo pare. Hvala svima koji su hteli da mi pomognu. Posebno @Pex22, @Jontra, @time i naravno @rAMA i
Nema na čemu. A da otvoriš novi nalog samo za tu igru?...

Sent from my LG-K420 using Tapatalk
 
Nemam ja više živaca za to, i ovako igram samo PS 2 i COH 2. Sačuvali su mi samo pare. Hvala svima koji su hteli da mi pomognu. Posebno @Pex22, @Jontra, @time i naravno @rAMA i

Jesi koristio možda VPN da bi kupio nešto sa Origina ranije? Bilo onih akcija za Meksiko, pa ljudi kupovali, i rekoše da su EA onda neke od njih onemogućili za dalje kupovanje na Originu ako se dobro sećam.
 
Nikad, za ništa nisam, koristio VPN. Ovo je greška bez presedana jer

- ima para na kartici (Intesa internet)
- neće da primi PayPal
- neće da primi poklon (kolega sa forum je hteo da kupi za mene).

Nismo znali, da li može da se kupi kao ključ, pa da se "key redeem" je.
 
Dobro znaci nisam jedini kome Origin odbija Intesa kreditnu xD
Ja sam hteo access da uzmem al corak.

Erste gift kartica probao neko da snjom uzima na originu ?
 
Nazad
Vrh Dno