Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Za mene skroz jeste. Svaki ima svoju prednost.
N3 ima prijatniji ekran (dok nisam otkrio Blue Filter), veci ekran, OLOVKU. Oba su podjednako brza, za N3 vec imam ROM koji radi sve kako treba, ne bi morao nista da se cimam za bateriju.
WiFi bolje radi na N3. U sustini da dual SIM Note 3 ima LTE, ja ne bi menjao isti sve dok radi, i uzeo 3 komada za rezervu ;)

EDIT: Ali nije mi zao sada, ipak mi Blue Filter itekako prija.
 
Poslednja izmena:
N3 je meni ostao u sećanju samo po škriputanju plastike, kanta najobičnija. Uvijao se i škripao po svim osama. Sreća pa smo različiti......
 
Oduvek je bilo tako, možeš eventualno da probaš da isključiš AutoSave opcija u podešavanjima Vibera.
Kad odeš u njegov Settings > Media.

To će sprečiti da čuva fajlove automatski.
Hmmm.. I dalje tvrdim da nije normalno, evo recimo sad izaberem sliku iz viber images, posaljem preko vibera i nakon toga mi se pojavi u istom viber images folderu jos jedna takva slika... To sigurno nije bilo pre... Triujem da je viber nesto poblentavio od updatea.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Za mene skroz jeste. Svaki ima svoju prednost.
N3 ima prijatniji ekran (dok nisam otkrio Blue Filter), veci ekran, OLOVKU. Oba su podjednako brza, za N3 vec imam ROM koji radi sve kako treba, ne bi morao nista da se cimam za bateriju.
WiFi bolje radi na N3. U sustini da dual SIM Note 3 ima LTE, ja ne bi menjao isti sve dok radi, i uzeo 3 komada za rezervu ;)

EDIT: Ali nije mi zao sada, ipak mi Blue Filter itekako prija.
Imaš program Twilight (i Pro) koji daje taj blue filter na gotovo svakom telefonu/androidu. ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Probao, nije to to. Ili mozda nije na drugim ekranima, kao na S7.
 
Neću da komentarišem nivo besmislica koje si izneo u svoja dva posta. Ne bih da širim offtopic.

Na kraju krajeva svako bira sebi telefon kakav ce da ima i kojem stanju. Nekom je vise vazno nekom manje ;)

Slazem se sa tobom da ne sirimo offtopic
 
Nasao sam i jednu bitnu prednost N3 - veci bezel :) Toliko cesto, posto drzim telefon sa strane jelte, stalno mi se pritisne nesto sto ne treba. N3 i S5 imaju onu lajsnu koja jos pravi odboj od ekrana sa strane, po meni extra stvar.
N5 je malo tezi, manje imam nekog iskustva sa njime da mogu ista ozbiljno da poredim. Ali da, on bi vec bio sigurno dobar, samo sto su bili skuplji od S7 svi dobri primerci.
 
Poslednja izmena:
Jel S7 iz VIP-a sim free? Upravo sam narucio jedan preko oglasa, ali imam mts karticu
 
Jel S7 iz VIP-a sim free? Upravo sam narucio jedan preko oglasa, ali imam mts karticu

Koliko si ga platio ako nije tajna? Gledam da kupim s7 edge, ali nema nista normalno(ili se prodaje bez garancije ili garancija na papiru neke "radnje" od 12 meseci), a pritom dosta naduvanih cena.
 
Poslednja izmena:
Nije tajna, 350e. Jutros uzet u VIPu. Racun, pecat, potpis, garancija, sve redom :) Obicna sedmica, ne edge. Ali takav sam i trazio, edge mi se ne svidja. Jedino sto je gold boja, nije mi to bila primarna opcija, ali svakako ide u neki crni Nillkin, pa mogu da zivim sa tim :) Kad smo vec kod zastite, ima neka preporuka za case i staklo? Znam da je nemoguce da se nadje neko koje ide od ivice do ivice zbog zakrivljenosti ekrana, ali jel ima neko barem priblizno i kvalitetno?
Jel koristio neko RhinoShield? https://rhinoshield.io/collections/galaxy-s7
 
Zar ne misliš da je možda o staklu i zaštitama pričano mnogo puta na ovih milion stana teme? Uveren sam da će ti pretraga dati odgovor.
 
Nisam se toliko udubljivao u postove o zastitama jer nisam imao ovaj mobilni i vagao sam izmedju njega i G6. I bas zato sto ima milion stranica u temi, mislio sam da uhvatim precicu i skratim proceduru. Ali dobro, vrtecu unazad kad budem imao vremena
 
Ne moraš da vrtiš, možeš da pretražuješ u okviru teme... Samo je verovatno bolje da to radiš sa sajta a ne sa TT
 
Koliko si ga platio ako nije tajna? Gledam da kupim s7 edge, ali nema nista normalno(ili se prodaje bez garancije ili garancija na papiru neke "radnje" od 12 meseci), a pritom dosta naduvanih cena.
Kako ništa normalno; pa ovde na oglasima je gotovo uvek aktuelan neki proveren...mislim da i sad ima jedan

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nije tajna, 350e. Jutros uzet u VIPu. Racun, pecat, potpis, garancija, sve redom :) Obicna sedmica, ne edge. Ali takav sam i trazio, edge mi se ne svidja. Jedino sto je gold boja, nije mi to bila primarna opcija, ali svakako ide u neki crni Nillkin, pa mogu da zivim sa tim :) Kad smo vec kod zastite, ima neka preporuka za case i staklo? Znam da je nemoguce da se nadje neko koje ide od ivice do ivice zbog zakrivljenosti ekrana, ali jel ima neko barem priblizno i kvalitetno?
Jel koristio neko RhinoShield? https://rhinoshield.io/collections/galaxy-s7
S7 si platio 350 evra u VIP-u? Bez ugovorne obaveze ili...? Ima li taj model po toj ceni kod njih na sajtu? Ja ga nešto ne nalazim po toj ceni.

Stigla mi zaštitna futrola za S7 Edge. Spigen Neo Hybrid crystal. Odlična! Odustao sam od zaštitnog stakla, onog klasično. Tečno staklo će mi završiti posao. Tj. već ga završava


Послато са SM-G9350 уз помоћ Тапатока
 
Ček ti stvarno misliš da bi vip prodavao telefon 50e ispod cene preprodavaca?!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Naravno da ne mislim, zato i pitam. Ništa mi ne beše jasno. Pigotovo što znam da su kod operatera telefoni skuplji nego po radnjama, preprodavce da ne pominjem. Pitam čisto da proverim da nisam slučajno ušao u Zonu sumraka [emoji16]

Послато са SM-G9350 уз помоћ Тапатока
 
Ne, nemam ja ugovor u Vipu, nego je neki lik uzeo telefon tamo (valjda je on produzio ugovor, sta znam...) i prodao ovaj meni preko KP :)
 
kakav antivirus, gasi to da ti ne radi u pozadini [emoji4][emoji4][emoji4]

from komsa's edge
 
Nedaj bože. Ja samo malwarebytes! Žao mi samo što ga glupi device maintanence ne prepoznaje pa sam zapucan na 90/100. Pisao sam im suportu, možda i reše to nekada.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ček ti stvarno misliš da bi vip prodavao telefon 50e ispod cene preprodavaca?!
Kad hoce da se rese starih zaliha, da. Tako su N3, zajedno sa Nova 1 ukupno na 24 meseca (dakle sve sto te izadje ucesce + rate + N1 *24), prodavali ispod cene u oglasima.
S7E je bio jedno vreme kod VIPa bas ispod cene u oglasima maltene, uz Nova 7.

Sto se antivirusa tice - gasite tu braddju, ne postoji programerski dostupan nacin da oni ista pametno urade, ako nemaju root. Ugradjeni AV su cista napast, za koju AV proizvodjaci PLACAJU Samsungu (i ostalim proizvodjacima) kao reklamu.
 
Poslednja izmena:
I svuda ugovorna obaveza...vidiš da je čovek hteo tel za te pare bez UO ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Upravo tako :D Ja mislio da kupim za 350 u VIP-u pa da prodajem za 400 na KP al' ne vredi [emoji16]

Послато са SM-G9350 уз помоћ Тапатока
 
Kako ništa normalno; pa ovde na oglasima je gotovo uvek aktuelan neki proveren...mislim da i sad ima jedan

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ovde u oglasima ima 1 i vec je rezervisan. A ostali oglasi su uglavnom preprodavci iz balkanske sa garancijama svoje ranje.
 
Postoji li neki foto-editor za ovaj telefon kiji radi sledeću stvar: otvorim sliku, zumiram je a onda snimim tj. sačuvam taj zumirani deo fotografije? Tu opciju sam video u Galerija aplikaciji na Redmi Note 4 telefonu. Baš praktična stvar

Послато са SM-G9350 уз помоћ Тапатока
 
Pa to je crop ako sam lepo razumeo. Ima svaki editor pa i fabrička galerija.
 
zove se "crop" i ima je uglavnom svaki editor slika pa i fabrički....

from komsa's edge
 
Nazad
Vrh Dno