Šta je novo?

Ideje za konstrukciju rigova(podeli fotke svog riga)

njemu ce to dobro doci, uzimajuci u obzir gde drzi rigove i koliko prasine ima... samo da stavi neki filter
 
Ah-mladosti-ludosti :D

Ideja bila 7 kartica ili dve maticne... nisam zavrsio nosace za PSU. Srecom ALU ne rdja :D

Pogledajte prilog 194670 Pogledajte prilog 194671

Jedan od urednijih koje sam video, a posluzio kao uzor za ovu moju nakazu.

Pogledajte prilog 194672Pogledajte prilog 194673

Gde u beogradu moze da se naruce ovakve aluminijumske isecene "sipke"
Napravio bih isti ovakav kao na donjim slikama. Nadjoh da je cca 0.4kg po 1 m' sa cenom cca 700din/kg, a meni treba oko 7.5m
To mu dodjem max 3000din za ceo rig.
 
Jeep comerc Kod Autobuske ,Secu na licu mesta.Ne znam cenu ....
Ps

Mislim na Alu cevi i L profile ;)
 
Kako se prevodi kod nas rec Aluminium angle?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Aluminijumski ugao, obavezno sa j :d
 
Sledeca poruka: Gde



Odgovor: frys



Pitanje: Gde



Odgovor: pa Teksas bre, kako ne znaš!
 
:))) hahaha nije Frys :p

Parallel miner
http://www.parallelminer.com

Inace nije u Teksasu nego u Nevadi jer se u Teksasu ne isplati rudarenje :)
U Nevadi je struja jeftina (0.025$ po kwh i tu gde je moj datacentar je hladno (posto je na 1600m nadmorske visine) i vazduh je veoma "suv".
 
Nije u redu da praviš zazubice ovdašnjim majnerima/hardwerljupcima.

[emoji1]

Nisam zapamtio gde beše u USA imaš rudnik, onako napisah Teksas. Nebitno gde, mnogo je daleko i nedostižno. [emoji1]
 
Nije u redu da praviš zazubice ovdašnjim majnerima/hardwerljupcima.

[emoji1]
Nisam zapamtio gde beše u USA imaš rudnik, onako napisah Teksas. Nebitno gde, mnogo je daleko i nedostižno. [emoji1]

Tek sam poceo! :) Salim se smatram da ce moja iskustva svakako biti zanimljiva i za druge da procitaju.
Btw Nevada nema income tax.
 
Poslednja izmena:
:) kakvih zvecarki ima tamo ? hehehe.. ne bih ziveo ako ima i jedna hehhe
salu na stranu, dopada mi se kako su sastavili rig.. bez safljenja..
Ja napravih neki moj nacrt za rig.. Samo cekam da dodju graficke pa da izmerim detaljnije..
rig.jpg
 
Evo da i ja podelim svoju ideju za rig. Pocetnik sam u svemu ovome a ovaj materijal sam imao vec dostupan kuci tako da mi je ulaganje bilo 0din, mislim da je sasvim ok za dve gtx strix 1060 6gb a ako ovo majnovanje bude isplativo pravicu nesto ozbiljnije
7bb6e56ce6b2eb4249135d94a7d230bc.jpg
003755d4c8defce9950e487f620f0612.jpg


Sent from my Lenovo A6020a41 using Tapatalk
 
Ma ljudi se tripuju da izgleda lepo, kao da je bitno. Uzmete lepo dascurine i sklepate, bitno je da je funkcionalno.
IMG_20170424_195112.jpg
 
^Haha, pa sto si ga onda farbao? :d
Ovo su sklepane dascurine a da je funkcionalno:
2017521034050.jpg2017520032647.jpg
Sa sve pecatom od palete. :d:d

@nemanja
Mislim da ti je ta gornja malo presiroka i da ce ti biti problem da ukljucis monitor, blokirace ti izlaze na grafici.
Mada mozda i nece, zavisi od grafike.
 
Poslednja izmena:
Pa zasto neneapravi još jedan nivo za mb i napajanje, šta će ti kućište... potrudi se malo...
 
7qyys4h4zhip.jpg
cf6bk5g0c0en.jpg
p6hgf56jrrj0.jpg

mislio sam da sam ovo vec bio postovao al nisam ...pravio moj drug po uzoru na one moje vertikalne ...njegov je rig nemam fotku zavrsenog ... gore na vrhu su sad 2 megaflow cm 20cm izbacuju vruc vazduh slikacu kad stignem
 
Pa zasto neneapravi još jedan nivo za mb i napajanje, šta će ti kućište... potrudi se malo...

Zato sto je bilo stiglo brdo grafika a ja sam u tom momentu bio maximalno ogranicen s' vremenom. Kucista sam imao a ovo gore priklepao samo da drzi grafike, vidis da su vezane vezicama, samo da rade. krastavac momenat je bio 4+$ dnevno.
Danas je to sve u alu ramovima ali u tom momentu...
 
Nazad
Vrh Dno