Šta je novo?

CPU hladnjak lc power cc-120

nemoj kesu, nije higijenski
koristi kondom :p
 
Nemoj uopste da razmazujes. Ja nisam i fantasticne su mi temp.

Ово је послао 6п!
 
Ja sam razmazivao i takodje su mi odlicne temp :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Generalno nikad ne razmazujem :) Kad skinem kuler sledeci put, svaki put bude ravnomerno razmazano.

Ово је послао 6п!
 
Uzeo sam ovaj kuler kao privremeno resenje za 6700k pre 4-5 meseci.
Na 4.5Ghz i 1.32v(realno 1.334), Aida64 mi na Stability testu digne temperaturu na 82c, ali u bilo kojoj igri i bilo kom koriscenju(drzao sam hwinfo64 upaljen nedelju dana), procesor ne prelazi 65c.
Uzimam vodeno u januaru, samo jos nisam odlucio koje.
 
Namestio sam kuler :)
Ventilator uvek vrti na maksimumu (~1670 obrtaja). Šta treba podesiti da to ne bude tako?
Da nije to Cool n Quiet opcija u BIOS-u jer (vidim da je ona isključena)?
 
Ja sam uzeo ovaj kuler jer sma trazio tiho neko hladjenje,samo kad udjem u igricu radi na max obrataju i opste nije glasan,ovako kad surfujem netom i tako to NE CUJE SE vrti na 900 obrtaja,vidi se kako se propeler okrece lagano,Temperatura procesora mi je bila oko 72 u idle,sad mi je oko 26 7,a najniza temperatura izmerena sa ovim kulerom mi je bila na neverovatnih 23 stepeni,Brutalno je dobar ovaj kuler nemam reci
 
Namestio sam kuler :)
Ventilator uvek vrti na maksimumu (~1670 obrtaja). Šta treba podesiti da to ne bude tako?
Da nije to Cool n Quiet opcija u BIOS-u jer (vidim da je ona isključena)?

Ja sam podesio u biosu, a to cool n quiet mislim da ima veze više sa potrošnjom procesora nego sa brzinom ventilatora.
 
Pozdrav svima. Imam FX6300 sa stock coolerom vec 3 godine (don't judge [emoji23]). Sljaka to tako,medjutim pre par dana sam prebacio kuciste na gornju plocu stola,i sad vidim koliko je ustvari glasan fabricki kuler. Jel biste mi preporucili ovaj,da resim to? Nemam nameru da overclockujem procesor,samo mi je bitno da je sto tisi prilikom surfovanja i gledanja filmova\serija\youtubea.


Sent from my 6S using Tapatalk
 
Pozdrav svima. Imam FX6300 sa stock coolerom vec 3 godine (don't judge [emoji23]). Sljaka to tako,medjutim pre par dana sam prebacio kuciste na gornju plocu stola,i sad vidim koliko je ustvari glasan fabricki kuler. Jel biste mi preporucili ovaj,da resim to? Nemam nameru da overclockujem procesor,samo mi je bitno da je sto tisi prilikom surfovanja i gledanja filmova\serija\youtubea.


Sent from my 6S using Tapatalk

Naravno topla preporuka, moj 955 na 4hgz OC ne ide preko 55c u full load-u cak i posle nekoliko sati :)
 
Odlican i tih kuler lc-cc-120, pogotovo za taj novac.

Proveri da li ti stajr u kuciste, posto je dosta glomazan.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Kolika je realna razlika izmedju cc-95, cc-100 i cc-120?
Trebao bi mi jedan za Xeon E5440 kojeg bih malo overkolovao.
 
Velicina hladnjaka, a verovatno nesto i u dizajnu i ventilatorima.
Od ta 3 definitivno 120.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
poslale nemčuge u rekordnom roku AM4 kit, fri of čardž!

dojčland, dojčland uber ales ! :wave:
 

Prilozi

  • IMG_20170302_180418.jpg
    IMG_20170302_180418.jpg
    711.1 KB · Pregleda: 281
Daj mi mail da im pošaljem veceras isto zahtev

Poslato sa Lumia 550
 
na sajtu lepo piše

Mounting materials for AM4 sockets available now!
Please contact our service under [email protected]
 
Ja poslao sliku računa, javili mi da su poslali paket. Pohvala za LC. Nisam ni planirao da zadržim kulera ako ne budem menjao kućište (tesno bre). Ali i ako/kad budem menjao, gledaću opet nešto njihovo (ili BQ ili CM :d )
 
Ja poslao sliku računa, javili mi da su poslali paket. Pohvala za LC. Nisam ni planirao da zadržim kulera ako ne budem menjao kućište (tesno bre). Ali i ako/kad budem menjao, gledaću opet nešto njihovo (ili BQ ili CM :d )

Sta si im od licnih podataka ostavio.
 
nisam im poslao ama baš nikakav dokument o kupovini. ni sliku, ni fiskalni, ni ništa.

pitao sam šta je potrebno da im pošaljem, oni odgovorili samo adresu. stiglo za par dana, nisam platio ni poštarinu.
 
Kad se nakanem posle par dana da posaljem mail

Unfortunately, all AM4 mounting kits are currently out of stock.
A new delivery date is not yet known.
We can let you know when new AM4 mounting kit are available

:smash:

Dakle, ko hoce AM4 soket, neka im salje mail da ga stave na cekanju.
 
Stiglo danas. Sve besplatno. Skidam kapu :)
dec404963998f6610f3ae5e64082a683.jpg


Ово је послао 6п!
 
Nazad
Vrh Dno