Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da ovo si pitao..I koji još model pored UH603 spada u tu grupu UH600?
Samo UH600.Da nabrojim modele UH serije 6, pošto vidim, da ima problema.
UH600,UH610,UH620,UH630,UH650,i UH660.A to što je pozadi recimo broj jedan ili dva ili tri,kao UH603,UH661 itd.. to je specifikacija za drugo tržišče, ali u osnovi je televizor jednak..
 
Poslednja izmena:
Mislim da je čovek lepo i jasno napisao sledeće:
- poseduje TV
- reč je upravo o UH603 a ne o UH630
- model koji poseduje ima WebOS 3.0 a ne 2.0
Hajde @Martin, kao da je važno. Svakako mu je bolji Philips.
I neka neko odmah piše LG-u da odradi downgrade!
 
OS tva nije bitan, vremenom baguje i uzas je, zato uzmete Apple Tv i preporod! :D Moze naravno i neki drugi model ako ima da se kupi kod nas.. Gledajte kvalitet slike, OS nije bitan ni malo.
 
Ne radi se o tome već je štos
u tome šta ko kaže da ima odnosno nema i kako stvarno stoje stvari po tom pitanju... Ili bolje reći da li verovati svojim očima ili nekim tamo specifikacijama na sajtu...
 
Da li je bolje da se recimo filmovi puštaju ili slika uopšte, recimo d3, total itd preko tih eksternih boksova pa na hdmi ili direktno kabal ili usb u tv?

Sent from my HTC Desire 310 dual sim using Tapatalk
 
Da li je bolje da se recimo filmovi puštaju ili slika uopšte, recimo d3, total itd preko tih eksternih boksova pa na hdmi ili direktno kabal ili usb u tv?

Sent from my HTC Desire 310 dual sim using Tapatalk
Mene nesto slicno zanima. Pitanje za vlasnike smart tv-a: da li i kod vas slika prilikom reprodukcije full hd filmova preko mreze ( dlna ) ili usb-a je mnogo bolja u odnosu da ste taj film pustili preko hdmi-a ( recimo rpi ili neki pc preko hdmi )?
Kod mene je slika mnogo, mnogo bolja kada se pusta preko dlna u odnosu na hdmi. Uskoro cu kupovati jos jedan tv a bitan mi je kvalitet slike, pa da onda znam da li da gledam samo smart tv-e.
 
Uhvatili ste se za taj OS kao da je to najbitnije kod televizora. Dajte neke konkretne informacije koje će svima biti od koristi.
Naravno da je bitan OS, probaj neki philips ili panasonic da uporedis sa LG, pa neuporedivo je.


Lg UH600V ima WebOS 2.0 a UH603V ima WebOS 3.0 i nije beznačajna razlika - 3.0 je dosta bolji!
U čemu je tačno bolji, kad je gotovo sve isto?
Samo nemoj reci da je u brzini jer je web os2 brži od većine nonsmart TV.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U čemu je tačno bolji, kad je gotovo sve isto?
Samo nemoj reci da je u brzini jer je web os2 brži od većine nonsmart TV.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Vidi, mrzi me da kucam, u frci sam. Ali ja sam prešao na web os 2 sa keca, i veruj mi da nimalo ne preterujem kada kažem da sam ODLEPIO ali ODLEPIO koliko su neke stvari glupo rešene!!!

Inače, dajte mi savet za UHD TV 55" do 900e?

hvala :)
 
Vidi, mrzi me da kucam, u frci sam. Ali ja sam prešao na web os 2 sa keca, i veruj mi da nimalo ne preterujem kada kažem da sam ODLEPIO ali ODLEPIO koliko su neke stvari glupo rešene!!!

Inače, dajte mi savet za UHD TV 55" do 900e?

hvala :)

Ovdje imaš.
https://www.idealno.rs/Proizvod/450...ed-tv/philips-smart-led-televizor-55pus640112
https://www.idealno.rs/Proizvod/463...ri/lcd-led-tv/lg-smart-led-televizor-55uh615v
https://www.idealno.rs/Proizvod/450...led-tv/samsung-smart-led-televizor-ue55ku6072
 
Jel ima smisla kombinacija što gluplji tv + chromecast za prikazivanje video sadržaja?
Ako se ima WDTV live koji nije na mreži, ima li smisla kombinovati ga sa chromecast?
 
WDTV meni radi posao odlično, doduše za reprodukciju sadržaja iz fajla.
Koji je npr glup a velik (60-65") a dobar tv ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno