Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

1. Može li se nekako dobiti badge na ikoni sa brojem unread mailova na gmail aplikaciji?
2. Postoji li mogućnost da se zaključaju aplikacije čim izađem iz njih a otključavaju fingerprintom? Ovi koji su došli sa iOS znaju o čemu pričam(bioprotect ili iProtect)
 
1. Moguće sa nekim launcherom, tipa nova launcher+Tesla unread
2. Applock - fingerprint aplikacija

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Omg koji *****izam, u fb udjem i da pustim gif kad ono on ga otvara u web view :-D kakav krs od fb app.
 
Значи ја џабе куповао.. Што ли сад то.. Бар сад имамо вееелики избор тема..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kupio ih Ms i sigurno im nije cilj da zarađuju na temama. Njima je bitna predikcija , podaci korisnika ...
 
Ja ih ne koristim mesecima. Kad ih je MS kupio?
Google mi je radila mnogo fluidnije, pa sam prešao na nju, ali mi nedostaju 3 jezika paralelno sa Swifta.
Kako sada radi?
 
Meni je nezamenjiva zato sto sam navikao na engleski layout a srpsku predikciju. I meni je to bitnije i od fluidnosti a naravno da Googlova radi bolje...
 
^To sada ima i Touchpal sa qwerty rasporedom.
 
Meni je nezamenjiva zato sto sam navikao na engleski layout a srpsku predikciju. I meni je to bitnije i od fluidnosti a naravno da Googlova radi bolje...
To ima i Googleova tastatura već neko vreme.

ea9f05a2b7c0a7ef6e55464a11066ff7.jpg
 
Ovako, koristim S6 i imam Samsung Smart TV. Ranije sam jednom upario YouTube aplikacije na telefonu i TV-u i to je lepo radilo, pritiskom na cast dugme YouTube na telefonu, automatski se palila aplikacija na TV i sadržaj je kretao. Unazad neko vreme, muke žive, svaki put moram ponovo da uparujem uređaje i ajd bar da rade tu sesiju, sesija se prekine tokom trajanja jedne pesme i onda jovo nanovo. Da li se nekom ovo desava, i da li ima neka alternativa za spajanje YouTube sa tel na TV?
 
Primetio sam da ne dobijam notifikacije u gmail apk kada mi dođe mail na @hotmail akaunt. Za gmail akaunt dolaze not.
Greška sa strane servera ili sa moje strane ? :/

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nema pravila.
Nekada stizu, nekada ne.
Iz čista mira je prestao GoogleAllo da salje daily quotes,funny video i ostalo što sam setovao.
Koliko se sećam, poslednji put sam isključivao i uključivao aplikacije u Draw over other apps, i sad ne mogu da nateram GoolgeAllo da salje notifikacije.
 
Hm, a je l' ima predikciju za dva jezika u isto vreme? Nisam primetio tu opciju. Ako ima - i ja bih se prebacio na google tastaturu.

To nažalost nema.

To je jedina stvar koja me i dalje drži na Swiftkey.

Realno to je super stvar, ali na dva dodira može da se prebaci na engleski tako da sam i na to već navikao i nije mi teško, uz to Googlova mnogo fluidnije radi, ako ikad srede SwiftKey vratiću se na nju.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Vrlo je verovatno da ce da ugase swiftkey tastaturu uskoro, isto kao sunrise kalendar... Zato su je i kupili, zbog predikcije i podataka, pa ce to da ubace u svoju wordflow tastaturu, onda sledi integracija sa cortanom i ko zna sta sve jos. Zalosno.

Probaj ipak Gugl tastaturu, evo nikola1970 je objasnio ukratko i sa svim se slazem osim sa ovim na kraju, nikada vise Swiftkey mada je nikada nisam ni gotivio zbog losije fluidnosti.

smarate sa tastaturama, imate zasebnu temu: http://forum.benchmark.rs/showthread.php?382664-Android-tastature
 
Ne znam gde da pitam pa da pitam ovde. Kako spreciti da google play povuce sve aplikacije za download kada se novi mobilni poveze sa gmail-om? Hteo sam ja sam iz svoje liste aplikacije da poskidam.
 
Idi na SKIPE jer ce te pitati naravno iskljuci auto update.

Sent from my Ericsson 628 using Tapatalk
 
Ne znam gde da pitam pa da pitam ovde. Kako spreciti da google play povuce sve aplikacije za download kada se novi mobilni poveze sa gmail-om? Hteo sam ja sam iz svoje liste aplikacije da poskidam.

Kako to mislis, pa ne povuce nijednu sam automatski.
 
Ne znam gde da pitam pa da pitam ovde. Kako spreciti da google play povuce sve aplikacije za download kada se novi mobilni poveze sa gmail-om? Hteo sam ja sam iz svoje liste aplikacije da poskidam.
Imaš pitanje da li to želiš kada podešavaš telefon. Da li želiš sa vratiš svoj backup.
Nemoj izabrati to.
 
Zamolio bih članove da diskusiju o tastaturama vode na odgovrajućoj temi.
Ne znam zašto je to toliko teško da se razume.

Ovaj topic je iovako prenatrpan, ne treba još da zatrpavamo sa viber/tasture diskusijama koje imaju posebnu temu.

Hvala.
 
Нека апликација којом могу да одредим преко само којих програма да ми нуди "дељење" фотографије? Дa ми не нуди опције типа B92, notes, Mi drop, bluetooth и слично већ само оно што највише и користим, рецимо Viber?
 
Ova guglova aplikacija wallpapers krš, tj dobra je app, ali sadržaj sačuvaj Bože, dodaju jednu novu sliku mesečno fazon.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
ima li neka app za s7e, koja može da isključi lock telefona kada sam na kućnoj wifi? tj.. da mi fungerprint lock radi kada krenem van kuće a u kući da je otključan fon. neka aplikacija koja to odredjuje na osnovu lokacije....

Poslato sa trt-mrt
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno