Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Stigo je drugi propali rudar koji je hteo sa dve grafike da zivi sve u 16... ;)
 
Nema razloga da ga napadate jer je covek sasvim u pravu. Kamo srece da sam ja kada sam pocinjao imao nekog tako mudrog da me posavetuje i objasni mi neke stvari umesto eksperata sa foruma koji su tvrdili da ce vredeti 100 $ do kraja godine.

Ko je reko da slepo treba da slusas bilo kog na ovoj planeti a ne sa foruma gde svako kaze sto mu dodje mislio to/ne mislio.
Pa ja roditelje da sam slusao nit bi kopao niti bi bio deo ovog nit bi od dve karte koje sam kupio od zadnjih 300 eura gde posle nisam
imao za kafu na poslu doso u jednom trenutku do male fabrike pre par godina.
Ja ne znam u koje fantazije vi verujete,ja verujem da cu bar pola prodati kad mi dosta a pola kad "se babi snilo"
I 765 puta je receno da NIKO ne moze da zna neke duze trendove,to sto vi verujete vama na cast.
I drugo ko to ovde kaze da litecoin nece preci 20$ + dolara?!
Ko je to tvrdio da ltc nece skociti 50x za par nedelja?
Ko je tvrdio da btc kad sam ga kopao po 3$ nece otoci na 1203$?!
Ko je tvrdio da vtc(vertcoin) ne moze skociti preko 100x za par nedelja?!
Ili ko je reko da ovog ethereum nema nista ,propao novcic(ja znam ko)?!

Kopaj bre i prodaj kad ti mislis,u protivno izadji iz igre,nisi za nju.
Ovo je za ljude vizionare a ne za one koji kad skoci eth 3x oni kupuju i ulaze za masinama od 10k$>>>
pa normalno da ce oped da propadnu.Jer eth ce potrajati jos 2,3,5,15 dana i ide dole odakle je doso.
Ostace dugovi,krediti,neplacena struja.
Il pukovnik il pokojnik,nema drugo.Ako si kopao nastavi,ako nisi ne ulazi,pogotovu ne sa velikim ulozima..
Mene briga,niko me ne ugrozava,eth je nakopan odavno,no kazem zato sto mozda ovo neki novajlija ili ti "average Joe"
cita,pa da se ne preracuna...
 
Ja sam (kad sam počinjao) čitao da treba "uložiti onoliko koliko si spreman da izgubiš" i to sam prvo zapamtio (ponovljeno bar 1000 puta)...slušao sam i "to da mooon" i sl. ali nisam obraćao pažnju jer da jesam verovatno bih u uzlaznoj putanji više zaradio ali bi kasnije isto mnogo više izgubio tako da bi bilo "džaba ste krečili"... Saslušaš šta ljudi kažu pa ako se poklopi sa tvojim mišljenjem - odlično a ako ne onda opet sam doneseš odluku (izabereš levo ili desno, šanse 50%-50% :p) i niko drugi tu nije kriv do onoga ko donosi odluke a to sam JA.
 
Meni su krivi student, saj, genijalcina, la, omnik...i svi vi sto sam u plusu :)
 
I drugo ko to ovde kaze da litecoin nece preci 20$ + dolara?!
Ko je to tvrdio da ltc nece skociti 50x za par nedelja?
Ko je tvrdio da btc kad sam ga kopao po 3$ nece otoci na 1203$?!
Ko je tvrdio da vtc(vertcoin) ne moze skociti preko 100x za par nedelja?!
Ili ko je reko da ovog ethereum nema nista ,propao novcic(ja znam ko)?!

Ko bi reko da ce Gox propasti?
Ko bi reko da ce Cryptsy propasti?
Ko bi reko da ce te redovno potkradati na menjacnicima, svaki put kad imaju neki napad?
Ko bi reko da ce LTC pasti na ovako mizerne grane i stagnirati vec preko 2 godine!
Ko bi reko da ce MAX i razni drugi alternativni coini totalno propasti?

itd itd, primera je kolko oces, trenutno situacija je veoma siva, da se ne lazemo, pogledajte cinjenice, dal ce biti bolje? pitaj boga, mozda nekad, sve je to u domenu teorije, cinjenica je da smo se nacekali do sad a ko zna kolko cemo se jos nacekati i dal ce ikad dostici neku pristojnu vrednost.

Ovo je za ljude vizionare

e sad me dobro nasmeja.
kakve crne vizionare, obzirom na situaciju, PRAVI vizionari su bili oni koji su kopali BTC kad je bio u zacetku, to je bila VIZIJA i uboli su dzekpot.
vi niste vizionari, vec prosti plagijati, koji se nadate da ce te isto proci, ali naravno, ta ladja je davno otplovila.
obzirom na debelu neisplatljivost i to da sad mozes da kopas samo sa asicima, nekim masinima, ili sa gomilom grafickih, a i dalje nemas adekvatnu zaradu, govori o tome, da ste vi nesto totalno suprotno od vizionara.
budite realni i iskreni, kad budete imali neku zaradu od ovoga aplaudiracu vam, dotle ste vi drugovi moji u deeebelom minusu, iz kojeg mozda nikad necete isploviti.
e to je surova istina i cinjenica, ali kad je neko zaludjen, naravno da to ne moze da vidi, ali vi ljudi nemate nista opipljivo da podrzi vase misljenje.
 
Poslednja izmena:
ee druze bas mi te je zao , nije tebi lako, a i dobro ti kazes nije ovo posao, bolje je raditi za 300 e i onda uzivaj, a mi cemo sad da sadimo cveklu i kupus, zdrava 'rana je zakon : )
 
Na kraju se pokazalo da je Damir sa sa svojom politikom iskopaj, prodaj i zaradi bio sasvim u pravu za razliku od likova koji su pre dve godine savetovali pocetnike da iskopano cuvaju a ne prodaju.
 
Stigo je drugi propali rudar koji je hteo sa dve grafike da zivi sve u 16... ;)

Pomesao si me sa jednim drugim forumasem koji je planirao da sa iskopanim novcem kupi jahtu, vilu i automobil. Moj prvobitni cilj je bio kada sam usao u ovaj biznis da za maksimalno 8 meseci zaradim dovoljno novca da otplatim graficku koju sam kupio a ne da godinama cekam kako bi litecoina porastao dovoljno da kupim jahtu. Stvarno nema potrebe kritikovati vizonare koji su pre dve godine usli u biznis sa genijalnom idejom da sve iskopane litecoine sto pre prodaju umesto da ih cuvaju godinama kako je ovde uradila vecina forumasa.
 
Poslednja izmena:
Na kraju se pokazalo da je Damir sa sa svojom politikom iskopaj, prodaj i zaradi bio sasvim u pravu za razliku od likova koji su pre dve godine savetovali pocetnike da iskopano cuvaju a ne prodaju.

Reci to sad nekom Eth mineru koji kopa ovo osam meseci i ne prodaje :) Sve je relativno,pa kako ti se zalomi :guitar::,,::guitar::,,:
 
taj koji je kopao ETH zadnjih 8 meseci i stekao sad moze samo da :banana::cigar::guitar::,,::,,::happy:

ja sam ipak bio instant seller
 
sta god da sam cuvao sve je propadalo na kraju tako da sa ETHom nisam hteo ni da razmisljam pogotovo zato sto je start bio kilav, sve je nesto radilo/ne radilo tako da sam u njemu video samo kratkorocnu zaradu i prodavao instant...
 
i ja isto, a i da si ga cuvao verovatno bi se istovario na cenu mnogo nizu od ove jer je i to bila dobra cena tako da se nikad ne zna,

nego ima li neki eth klon u najavi mozda?
 
Meni je trenutna namera iskljucivo stekanje ltc-a. Sada cu preusmeriti rudnik na njega i izrudariti jedno 5000 LTC-a i jednostavno cu zaboraviti za to. :) E onda cu za jedno godinu - dve svratit na berzu i videti na cemu sam. ;)

04.03.2013., 03:31

Cena je bila $0.07.

Ehhh...
 
Tacno svi smo uzeli pare na njemu a narocito mi koji smo dosada zaradili 0 dinara pa sada razmisljamo sta da kupimo sa tako zarađenim novcem. :p
 
@student ja ukupno toliko i imam...javi kad da prodajemo :)
 
Tako je.

Ni mene ne zanimaju $$$, vec par godina gledam samo ltc/btc odnos.

Prvi sell order na 0.026, poslednji na 0.035. Ali ovek prosek za prodaju bude ~0.031
 
Svi smo uzeli neke pare samo on kuka na suv vazduh.

Ne vidim sta si ti uzeo, samo stekas taj ltc, cekas ga na 40$ il kolko vec, a u medjuvremenu ti samo lapaju novcice na raznim menjacnicama.

Ko ima zivca da prati sav info u vezi novcica, gleda berze, rudari, kupuje nove novcice itd, nek izvoli, dosta je ovo naporan i rizican posao i mislim da ne vredi para koje se mogu zaraditi.
 
Ne vidim sta si ti uzeo, samo stekas taj ltc, cekas ga na 40$ il kolko vec, a u medjuvremenu ti samo lapaju novcice na raznim menjacnicama.

Ko ima zivca da prati sav info u vezi novcica, gleda berze, rudari, kupuje nove novcice itd, nek izvoli, dosta je ovo naporan i rizican posao i mislim da ne vredi para koje se mogu zaraditi.
Super, ovo ne vredi a verovatno vredi da za 30.000 mesecno negde puca kicma :d
Imam ja dovoljno, ne brini se ti za mene. Bolje se brini sto ti nemas pa vidi ko je na kraju pogresio ;)
 
Nazad
Vrh Dno