[SAJ]ber Kurajber
Uticajan
- Učlanjen(a)
- 17.04.2004
- Poruke
- 20,118
- Poena
- 1,585
Ja zavrsio s trgovinom za veceras. Moram da priznam da sam zaradio lepu "dnevnicu" u trecoj smeni. Laku noc svima a vama ranoraniocima zelim dobro jutro 
https://www.bitfinex.com/pages/announcements/?id=93Hm...mislim da ima veze sa "homestead" objavom (jer će tada par berzi uključiti ETH u svoju ponudu) i očekivanjem da će cena ići preko $9 odnosno čak do $12 ...neko se priprema za lagano prebacivaje u BTC pre juna meseca...
Do leta hashrate ima da bude 3-4 TH/s minimum.Jutro dobro nema stasve se zeleni, ali i diff luduje jos malo kopanja i doce nam kraj :d
Nema sta nista lose, samo na mala srednja vrata da ne zvuci bombasticno.https://www.bitfinex.com/pages/announcements/?id=93
Ko je pratio na času mogao je fino da zaradi
Treba sad biti oprezan jer: lepa vest= pump... a posle....
Do leta hashrate ima da bude 3-4 TH/s minimum.
sta ovo znacihttps://www.bitfinex.com/pages/announcements/?id=93
Ko je pratio na času mogao je fino da zaradi
Treba sad biti oprezan jer: lepa vest= pump... a posle....
Ja se tom logikom vodim jos od prvog velikog skoka zato nisam kupovao jos grafika. Mislio sam da nece dugo trajati sad vidim da sam se zeznuo. Sad kad sam prelomio da kupim grafe ocekujem pad jer u glavnom ide kontra od onog sto uradim.Mislim da ce vec krajem mjeseca ovo biti na granici isplativosti... ne moze stalno cjena rasti i pratiti povecanje diff-a cim se cjena stmoglavi tu ce nam biti kraj. Gurat dok je ovako i molit boga da potraje![]()
sta ovo znaci
it will be free to add liquidity (market maker) and 20bps to remove liquidity (market taker)
iz tog priveska sto si zakacio
Ja se tom logikom vodim jos od prvog velikog skoka zato nisam kupovao jos grafika. Mislio sam da nece dugo trajati sad vidim da sam se zeznuo. Sad kad sam prelomio da kupim grafe ocekujem pad jer u glavnom ide kontra od onog sto uradim.
€dit: New version of proxy released (8.mart) za dwarf ima li ikakvi poboljsanja u mene je stara verzija da skinem ovo ako je ista bolje? ako nije da ne cackam bezveze.
Napad na 0.045 ce ovo biti
Kolega, nisam najbolje razumeo ovaj deo "ETH目前是全球第二大市值的数字货币,以太坊是一个年轻的开发团队,在技术层面ETH有创新性也有缺陷,我们无法估量ETH的市场价值和风险。因此提醒广大ETH爱好者,在投资时注意控制技术风险和市场风险。"
sa tim novim proxy-ijem radi ko zmaj
https://www.chbtc.com/news/show-1312-proclamation
Uleće još Kineza...:eyebrows:
U pampu je taj neko uzeo jos 2-3 milke od nas svih tako da imam kontra misljenje tebe bas. Odnosno govorim vec tri meseca da smo u uptrendu i da su padovi samo konsolidacije i nista vise.Za sad je sve dražesno, a kad se istovari onaj sa 10 milki, pa počnu da sevaju krompiri, ala će da bude proklinjanja!!! Najluđe što uopšte ne postoji drugi iole realan scenario.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari