Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
nije zarobio, to ti se zove premine. :) vidis da je blok 0.

na poloniex/u ionako ne mozes da podizes dnevno ko zna koliko novcica. to ti je kao kazino u rupi, bez prozora, gde ti stalno donose pice. nema greske, kuca dobija uvek. :D

a kazem za mintpal jer svaki novcic koji je dospeo tamo novi je doziveo bunar. to tako ide. DRK nakon sto je dospeo na BFX je umro.
 
Poslednja izmena:
coinotron vec sat ipo ne prepisuje nagradu od bloka.

d9c93cf64b6a23d9390c0c775510bb29.jpg
 
Sad je stigao Auroru!
 
Će da mrdne samo da obrnu koji krug na berzi :-devil-:


edit:
nisam ni obraćao pažnju da još piše 750 to conf. a sada je 320...:trust:
 
Poslednja izmena:
Ne mrda ni confirmed i unconfirmed na Kojnu.

Sad cu na kraju dana da znam tacnu cifru koliko sam sa 210Mh uspeo da izmuzem iz Konja jer sam pre toga isplatio sve na 0 i sinoc u 23 pustio ponovo cisto da vidim kolko ce da isplati...
 
U pampu je taj neko uzeo jos 2-3 milke od nas svih tako da imam kontra misljenje tebe bas. Odnosno govorim vec tri meseca da smo u uptrendu i da su padovi samo konsolidacije i nista vise.
Lepo, ali šta će da radi na kraju sa tim milionima eth, osim da ih proda? Trajanje uptrenda zavisi od nečije volje, nekoga ko ima mogućnost da za nekoliko minuta izazove i sunovrat, a hoće u jednom trenutku, što je i logično. Kada neko u biznisu ima takvu moć, onda to nije zdravo finansijsko tržište, već opasan teren.
 
Saj ako te ne mrzi pisi Poljaku, da vidimo kopamo li u prazno, ako kopamo da menjamo pool!
 
Ko je kupovao na vreme eth taj je super prosao, ali nemojte loziti ljude da sad ulecu, eth je vec skocio 10x i vise...to je kao da kupuju btc na 1000+ ili ltc na 35+ u 2013toj. Ponovo ce se neko zaleteti pa uloziti garsonjeru, kola ili sta vec. Valja samo da se na brzaka obrne nesto. Bolje juriti shitove koji jos nisu napumpani, nego kupovina eth u ovom trenutku.
 
Mene je razocarao cointron zadnji dana, danas poalko prelazim na dwarf mada i ovamo nije bas sjajno, ali kontam primice se ovaj hardfork pa nesto se uskuhalo :d
"DAG file changed in block 1140000" - ovo je poruka sa dwarfa sad kad nam zabodu masine :d
 
Da to su govorili i za btc da ce pasti i za eth na 600k itd. Ne kazem da nece ali uzmi mogucnost upotrebne vrednosti npr.
 
ja nisam brisao,samo pokrenuo bat,on napravio taj polu dag i sad na konjotronu skoro duplo vise saldo
 
Sreca pa sam svratio na forum prije spavanja inace bi mi karte radile cijelu noc u prazno. Pri svakoj promjeni DAG-a zabode mi rig pa tw ne pomaze nego samo direktno na reset dugme.
 
Evo i ja obiso dagove i meni se pojavili .i. .i. .i.

uzgred umesto 4.6 zaradio za 24h tacno 3.768 eth-a
 
Raste diff i razbija. A sto se tice cene ja mislim da ovo jos nije poslednja faza skoka. Bez sale. Niti pokazuje da mu snage ponestaje niti je bilo onog ludackog skoka da svakog dana tera po 20-30%, 50%... Ja to tek ocekujem. Nocas po mojoj proceni bije 360.
Mozda i gresim, mozda ce sutram prekosutra ali ja sedim 100% u ETH. Tu je najlakse da se naprave pare trenutno.


Edit: I krenulo je polako, 338 je vec. Ko nije usao nek hvata poslednji voz.
 
Poslednja izmena:
Pade zidina na 034
 
Ma kakva zidina. 77.000 je volume, nema sada zidova osim ako ne postavi bar 100.000 eth-a. Mozda je i malo onih 360 sto sam prognozirao za veceras. Realno, moze lagano i do 380-390.
 
Sad moze malo privremeno da padne jer je juce krenulo tek oko 3 ujutru pa je sada malo prevelik skok za 24h. Do 6 ujutru pasce 360 300%.
 
Mislim da 0.04 nocas nije odrzivo nikako. Sutra mozda, veceras ne. Videcemo uostalom, aj prvo 360 da probijemo. Ne bi me cudilo da ovih dana napadnu i 0.05.
 
Kradu pool-ovi stranso dif raste al ne moze jedan dan za rig od 88Mh/s 1.9eth, a drugi dan 1.5Eth i sada kad se unese u calc sa 88MH/s treba da ima oko 1.7eth-a, a ja sam jucer kad je manji diff bio dobio 1.5eth teska pljacka, aj da kradu 10% ali ovo je vec otimanje.
 
Zali se upravi vodovoda :D
 
Kradu pool-ovi stranso dif raste al ne moze jedan dan za rig od 88Mh/s 1.9eth, a drugi dan 1.5Eth i sada kad se unese u calc sa 88MH/s treba da ima oko 1.7eth-a, a ja sam jucer kad je manji diff bio dobio 1.5eth teska pljacka, aj da kradu 10% ali ovo je vec otimanje.

Ti nemoj da kopas na poolovima :D
 
Nazad
Vrh Dno