Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala na preporukama, probacu jos nešto od navedenih.
 
Dva filma za gledanje
Phonebooth iliti tlefonska govornica. - napet triler, drzi ceo film.
Terminal sa tom henksom - lepa lagan komedicija za opustanje.
 
upravo zavrsih point break '91. super film, ima taj early 90s senzibilitet :)
 
Ja ne kapiram zasto gledaš uopšte te boom boom pew pew filmove? Znao si da je u fazonu prethodnih delova, znaci po tebi 0/10.Kapiram da ćeš i sledeći Marvel's civil war isto odgledali iako nemaš nikakva očekivanja [emoji6]

Jer je 3D pa cisto radi fore da iskoristim potencijal TV-a. A nije da ima neki izbor dobrih 3D filmova. U ovom cak ni efekti nisu nesto impresivni. Ipak je Avatar bio i ostao keva.
 
Predestination 9.8/10

Jedan od top 10 filmova koje sam odgledao u životu. Ovih 0.2 samo zato što mi se čini da je bilo još malo prostora da se dodatno začini. U svakom slučaju odavno me nije prodrmao utisak o nekom filmu i ako volite trilere sa Sci-Fi momentima, moj vam je savet da ga pogledate bez nekog dodatnog informisanja, nećete zažaliti potrošeno vreme :)
 
Poslednja izmena:
Jer je 3D pa cisto radi fore da iskoristim potencijal TV-a. A nije da ima neki izbor dobrih 3D filmova. U ovom cak ni efekti nisu nesto impresivni. Ipak je Avatar bio i ostao keva.
Marvel Studios npr. uopšte ne koristi 3D kamere za snimanje, već odradi neku basic konverziju sa 2-3 efekta u filmu. Razlog je naravno što prvih par nedelje prikazivanja niko ne sme ni da ponudi 2D verziju u bioskopima. Zato filmovi lako prebace milijardu dolara (karta je duplo skuplja).
 
Bone Tomahawk, odličan! Pravo osveženje za mene. Vestern, horor, komedija. Dijalozi savršeni. Malo mi smeta što su u drugoj polovini filma insistirali na nekim previše brutalnim scenama, srećom nema ih puno.
 
Bridge Of Spies (2015)- 6/10
Na momente mi se cini da Tom Hanks glumi preko one stvari, definitivno je imao boljih uloga od ove. Inace sto se samog filma tice, prica dosadna, definitivno ne preporucujem osim bas ako hocete da ga skinete sa liste.

Obnavljam i ja gradivo, odlgedao sam Batman Begins (2005), sad krecem sa The Dark Knight nastavkom. Nego jel vrede ovi animirani filmovi Batman i Dark Knight? Jel mora redosledom da se gleda ili su ne povezani?
 
Vrede animirani itekako, ja skinuo ovaj najnoviji bad blood ali nikako da ga odgledam.
Inace preporuka hronološki.
Edit. mislio da se pitanje odnosi za generalno gledanje animiranog Betmena.
 
Poslednja izmena:
Bridge of spies, odlican film, prava realiti tema iz tog perioda, dva razlicita sveta, sistema, ko je imao prilike I sanse da se uveri, znace o cemu Spilberg prica, legenda od rezisera
 
Odgledah revenanta. Prvi utisak je da je najnasilniji film koji sam gledao. Znaci cisto brutalno nasilje je u pitanju, ne tarantino fazon. Drugo film drzi paznju svim svojim tokom, ne deluje kao predugacak. Trece, precerase ga sa survivour forama, znacii toliko nerealnih scena nepotrebno isforsiranih da ne razumem sta je bila poruka toga. Sve je moglo umerenije da se odradi. Ipak na kraju visokih 7/10 od mene
 
Odgledah revenanta. Prvi utisak je da je najnasilniji film koji sam gledao. Znaci cisto brutalno nasilje je u pitanju, ne tarantino fazon. Drugo film drzi paznju svim svojim tokom, ne deluje kao predugacak. Trece, precerase ga sa survivour forama, znacii toliko nerealnih scena nepotrebno isforsiranih da ne razumem sta je bila poruka toga. Sve je moglo umerenije da se odradi. Ipak na kraju visokih 7/10 od mene

Složiću se sa tobom. Previše survivala... da je samo malčice realniji u tom pogledu bio bi vrhunski, ovako i od mene jedna 7ica.

Što se Leonarda tiče, meni ovo nije uloga za ostaka a samim tim ni izvođenje, ali neka mu ga uvale već jednom da nam se skine sa glave.
 
Bridge of spies, odlican film, prava realiti tema iz tog perioda, dva razlicita sveta, sistema, ko je imao prilike I sanse da se uveri, znace o cemu Spilberg prica, legenda od rezisera

Slazem se sa tobom. +1
 
Odgledao Avatara produzenu verziju od skoro 3 sata, uzivao sam u gledanju kao i pre 5 godine kada sam ga zadnji put odgledao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno