Šta je novo?

LG Nexus 5

Isti kao na LP. Vidim menjali su font.
 
Znaci ja nikad nisam zarotirao telefon u setingsu.. :)
I sad ne bi da mi nije pao..
 
Nisam stigao prethodnih dana da se igram, sinoć iskočio OTA update. Pustio ga i legao da spavam, ujutru sve gotovo, pa mogu i malo da se poigram sada.

Lepo radi, definitivno ima ubrzanja, sve od aplikacija što koristim radi. Za bateriju još rano, videću kako će da izgura dan.
 
Iskljuci scaning, i nestace

7413bfed4c41d9082a1f3d2ba062b360.jpg
 
Poslednja izmena:
Definisite to "divlja"?

Ja sam juce dobio OTA i nisam primetio da imam neke probleme sa WiFi-em, doduse, nisam ni obracao paznju :)
 
Kad odes na potrosnju baterije, wifi je bio prvi sa preko 10% usage. Sad sam iskljucio scanning pa cemo videti.
 
Od jutros u 7h kad sam ga skinuo sa punjača, do sada imam 25 min SoT, imao par razgovora po par minuta, uključen 4G i baterija je još uvek na 91%. Ako ovako nastavi, biće jako lepo.
 
Meni se javio problemn nakon OTA Updaet-a na 6.0 da ne mogu s kompa da vidim failove na telfonu ne mogu da im pristupim. MIlsim PC detektuje Nexus ali kada otvorim ne vidi ni jedan fail, kao prazan je, naravno nije prazan posto se falovi na telefonu svi vide. Htedoh da prebacim par pesama jos sa kompa i tako sam provalio da ovo ne radi. Na netu ne mogu da nadjem resenje. Probao sam na 2 kompa menjao kanblove isto. Problem je do nexusa NESTO, probacu nakon hard reseta ako to uopste ima neke veze.
Da li neko nesto zna o ovome?
 
Vidi da ti nije ostao lockscreen / pin- pattern lock na fonu. Mislim da se i kod mene tako ponasa ;)
 
Vidi da ti nije ostao lockscreen / pin- pattern lock na fonu. Mislim da se i kod mene tako ponasa ;)

Ma nisam koristio to nikada taj pin pattern tj nisam to setovao. Radim HARD RESET sve jedno bi uradio posel 6.0.
Samo mi malo cudno sto ovoliko traje HR pise Erasing na ekranu i oinaj robotic stoji rade animacije na njemu kao nesto radi ali nema progess bara. Tako nekih 15-20 minuta. Ne secam se nesto koliko traje HR?:trust:
 
Poslednja izmena:
Ja sam imao taj problem sa wipe cache iz recovery moda i posle 2,3 sata sam prekidao. Jednom se nista nije desilo, 2. put je uspelo ali sam isto morao da prekinem... Pusti ga još neka radi.
 
Ja sam imao taj problem sa wipe cache iz recovery moda i posle 2,3 sata sam prekidao. Jednom se nista nije desilo, 2. put je uspelo ali sam isto morao da prekinem... Pusti ga još neka radi.

kao odradio je brisanje , sad se pjavio onaj boot screen koji traje jedno 2-3 min, nemam pojma sta je ovo?
Ona boot animacija radi ali ne ulazi u sitem, koje sr...e, sta sam mogao da zezenm ako sam nesto zeznuo?
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li si provalio, ali kada ga pribodes, svuces status bar kliknes na ono da je konektovan i onda dobijes charge only, transfer files i jos nesto
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li si provalio, ali kada ga pribodes, svuces status bar kliknes na ono da je konektovan i onda dobijes charge only, transfer files i jos nesto

da to sam sada tek video, to je to. Promenili rapsored komandi, sve vidi ok je.
Hvala ti. Sve radi.
Nije mi bas jasno zasto bootovanje traje duze nego kod 5tice al ajde.
 
Nije mi jasno zasto prilikom svakog kacenja na komp moram da biram da li ce samo da puni preko USB-a ili ce da razmenjuje i fajlove, ne vidim nigde opciju da za stalno chekiram da ga komp uvek vidi kao prenosivi disk. To je moglo u prosloj verziji andorida.
Mozda moze i ovde ali ja ne vidim.
 
Ja se ne sećam da mi je to ikada ponudio na nexusu. Uvek mi je default bio MTP, jedino ako ja hoću da bude PTP, onda promenim u settings.
 
Meni je na m-u ponudio da moram da izaberem sam, mada vidim da u developers option ima da se podesi

c6d9dfce46ed48163a1d7ca56d57a745.jpg


trenutno nisam blizu kompa pa da probam da li je to da bude po defaultu


EDIT: jeste to je to, podesi tamo i nece te pitati vise
 
Poslednja izmena:
Sto se tice prikazivanja Wifi u bateriji, to je izgleda neki bag. Isto se desavalo i na Preview, ne utice uopste na bateriju, samo se iz nekog razloga pojavljuje.
 
Sto se tice prikazivanja Wifi u bateriji, to je izgleda neki bag. Isto se desavalo i na Preview, ne utice uopste na bateriju, samo se iz nekog razloga pojavljuje.
Nije bug. Isključi wifi scanning pod advanced opcijama.
 
Lose sam se izrazio, tj. nisam dobro objasnio. Mislim, u sustini se moze u neku ruku smatrati bagom, nekima prikazuje da je potrosilo ~800mah, a baterija je na 90%, tako da ocigledno nesto nije u redu. Ali da, kada se iskljuci to skeniranje, onda se ne pojavljuje. Na L to niie bilo tako su ili namerno ubacili ili je neka banalna greska. Drugi bag je kada se iskljuci i to skeniranje i sam wifi, u detaljnijim opcijama za bateriju stoji da je wifi bio ukljucen sve vreme, iako je bio u stvari iskljucen.
 
Jel pod "skeniranje" mislite na "network notification" u advanced meniju?
 
Opa charging only opcija po defaultu. Jesi l probao telep to, na recimo USB 3 portu?
 
Pogasio scanning ali i dalje se pojavljuje WiFi i preko noci skinuo 8 posto
 
Nazad
Vrh Dno