Šta je novo?

GTA V

Pa nije intel fanboj :D Pogledaj razliku u fps

manje vise ista kao i svukud,s' tim da uzima best kejs scenarije.meni se doima da je zapravo amd fanboj.izlistaj malo temu pa vidi kako su se proveli ljudi ovde sa amd procevima pa uporedi.a za guru3d mogu da garantujem da je to ako ne i najnaklonjeniji sajt amd-u a da je koliko toliko objektivan.prosto je,dx11 je sam po sebi takav da je bitan performans po koru,kes je nebitan,i sva jezgra/thread-ovi/integreri preko ta 4.ni ova igra nije nikakav izuzetak,niti na dx11 postoji izuzetak.
 
I nakon 60sati igranja, ja premota GTA V :( predobar zavrsetak kao i sama igra, da je makar jos ovoliko glavnih misija i pljacki, ali dobro, ima ovih side misija za zez, kao i online :D

 
Imam copy paste verziju i nailazim na problem menjanja jezika na engleski u regedit-u, jel ima neko resenje?
izmeni u 3dmgame.ini

stavis ; ispred Language=zh-CHT a sklonis ispred Language=en-US
 
Možda glupo pitanje, ali da li postoji neka varijanta da se pusti internet radio streaming, a ne mp3 fajlovi kao radio stanica?
I to mene strasno interesuje, verujem da ce trebati neki patch od Rockstara ako im se posalje dosta zahteva za tu opciju na odgovarajucem mestu. Bilo bi bas cool !

Au pa ovo cudo izaslo, udavi me klinac kaze drugari vec igraju. :D
Da ne bih listao preostalih 2423 posta, moze link gde je najpovoljnije da se kupi cd-key?
Trenutno je najniza cena od 45e na Kinguinu koliko ja znam ako ti i dalje treba info.


u tom slucaju, evo od mene jos 2 zanimljive misije,
#54 krademo redak auto i vrsimo dostavu, ujedno vozimo 007 aston martin sa masinkama i pucamo na policiju da ne zaustave Trevora i pokupe kradena kola, i misija #55 nalazimo uz pomoc gps aplikacije sa fona otetog Majkla i pucamo iz prvog lica dok ga spasavamo da ne postane kobasica :D pocetnik sam u renderovanju ali vidim da 10 000 bitrate @ 720 nije dovoljno kvalitetan nakon sto ga yt propusti kroz sake, probacu 30 000 bitrate @ 1080 ako moze da se uploaduje preko noci jer mi je net 10/1 :/

[youtube]XfFgumC9b_4[/youtube] [youtube]gDRlzoSFcgM[/youtube]
Svaka cast na klipovima extra su(verujem) ali molio bih sve clanove da sve delove misija i bilo kakve vrste opisa o tome stavljaju u spoilere jer neko ko je mozda igrao samo Online a nije se bavio Story Mode-om ne zeli da gleda sta ga ceka u kojoj misiji tek tako na flash. Ako bude zeleo verujem da ce sam potraziti po potrebi. Nadam se da je to ok i logicno.

Hvala unapred!
 
Poslednja izmena:
Skinuo sam GTA i na laptop, posle dva dana blokiranja neta na poslu kolegama :).

Za one koje se možda pitaju da li je Rockstar sredio situaciju sa intel+amd grafičkim kartama na laptopovima odgovor je NE. Eto, da se ne mučite i skidate bezveze barem još neko vreme ako se uopšte smiluju da rešavaju ovaj problem.
 
Za ovakve questove bi trebalo napraviti da je za otkljucavanje dovoljno recimo 35/50. Ovako cu lepo da sednem i zapucam po ovom guide-u kada predjem main story.

Hvala za linkove.
 
BadAss :-D
 

Prilozi

  • GTA5 2015-04-22 22-12-23-98.jpg
    GTA5 2015-04-22 22-12-23-98.jpg
    969.5 KB · Pregleda: 295
  • GTA5 2015-04-22 22-12-27-60.jpg
    GTA5 2015-04-22 22-12-27-60.jpg
    896.8 KB · Pregleda: 274
  • GTA5 2015-04-22 22-26-33-24.jpg
    GTA5 2015-04-22 22-26-33-24.jpg
    511 KB · Pregleda: 266
Malo pre sam probao igru na xeon e5440, 6gb, 7750 1gb ddr5 i radi bas lepo. 1280x1024 rez. Vecina na medium, nesto na high. Aa i slicne stvari pogasene. 40fps min, 80 max.... uglavnom se vrti oko 40-50.
Samo nekada ima neki nelogican stutter, fps ne opada ispod 40,ali bas krene kao da secka... vsync je ugasen,nzm sta bi mogao da bude problem.
 
Evo jedna fora za one koji nemaju adaptive v sync (za ljude iz crvenog tabora). Ukljucite klasican v sync, ponasa se kao fps limiter. Cim izadjete i udjete ponovo u igru, ponasa se kao v sync, tj. ispod 60 fps (60hz), igra se kuca na 30 fps, pa mora da se ponovi isti postupak. Naravno kome smeta screen tearing.
 
Konacno mi radi zakucano na 60fps sa novim intelom :D Evo jedan benchmark od mene:



Sve sam stavio na najjace skoro bez advanced graphic. Snimao sam telefonom, posto znam da sa frapsom hoce da padaju frejmovi, a mrzelo me da se zamajavam sa nekim drugim programima.
 
Poslednja izmena:
Nadam se da ce raditi dobro na mojoj konfi, jedva cekam da krene sprdnjaa :D Jos samo malo da se skinee, haha :d
 
Poslednja izmena:
Ne ocekuj mnogo frejmova GTA V nije optimizovan za AMD procesore!
 
I nakon 60sati igranja, ja premota GTA V :( predobar zavrsetak kao i sama igra, da je makar jos ovoliko glavnih misija i pljacki, ali dobro, ima ovih side misija za zez, kao i online :D


Super je ova tema, 170 strana screenshotova i benchmarka da bi jedan post koji iole govori o igri sadrzao screen pretpostavljam sa kraja igre, i to sve bez spoiler tagova.
 
Super je ova tema, 170 strana screenshotova i benchmarka da bi jedan post koji iole govori o igri sadrzao screen pretpostavljam sa kraja igre, i to sve bez spoiler tagova.

Izvolte i finalna pljacka pred zavrsnu misiju kad si tako lepo zamolio :d naravno u spojleru posto je cak i thumb screenshot too much to handle :p

[youtube]D_0ZbwIx9h4[/youtube]
 
meni 3570k vrsi posao do bola i to NON oc :-D



evo i od mene jedan narkomanski video hahaah znaci placem :-D
 
Poslednja izmena:
Jaoj majko nikako ne mogu da vidim misiju "Strangers and freaks" jer se ona Tonya ili kakogod nece pojavi na tom mjestu. Ne znam je li iko pisao ovdje, posto nemam vremena da listam sve, ali ako neko zna kako da rijesim to neka napise. Naravno piratska verzija, sad stekam za original.
 
Presao sam to bez problema (sve mislije sa njom)...

PS evo voznjice od mene :p Snimio sam davno ovo ali nikako da kompresujem i uploadujem :-D

 
Poslednja izmena:
Jaoj majko nikako ne mogu da vidim misiju "Strangers and freaks" jer se ona Tonya ili kakogod nece pojavi na tom mjestu. Ne znam je li iko pisao ovdje, posto nemam vremena da listam sve, ali ako neko zna kako da rijesim to neka napise. Naravno piratska verzija, sad stekam za original.

Fale ti dva fajla, bilo je na reddit-u objasnjenje sa linkovima ka istima. Malo uposli Gugla. ;)
 
Fale ti dva fajla, bilo je na reddit-u objasnjenje sa linkovima ka istima. Malo uposli Gugla. ;)
Cuj uposli gugla, presao ga uzduz i poprijeko.

I usput posto vec bolje koristite gugl, da posaljete te linkove za te fajlove u pm. Oduzicu se, ne bojte se.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno