Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda da su isplate pustene opet. Jos da proverim da li kucici dolaze na kucnu adresu :D
 
Drugaru stiglo jutros 160k doga, ali to je samo delić koliko treba, ~ 1mil....
 
Drugaru stiglo jutros 160k doga, ali to je samo delić koliko treba, ~ 1mil....

Lepo da bilo sta stize,objavljujte updateove o stanju redovno :)
JA gledao kod mene nista,aj sad cu da povucem sa raznoraznih kombinacija naloga da vidimo hoce li nesto kapnuti...
 
Ja što sam slao od 3 dana samo za jedan dan stiglo od 4 naloga :( a sve free nalozi sa zaradom 4-6e
 
neka stiza samo i po evro dnevno isplartivije je od svega ostalog :)
 
Verovatno ce i ubuduce stizati tako po nesto sitno... da se narod nada.. :)

Da,mislim da je to kljuc.Nada...
Ja sto sam pustao od prekjuce nista,a sad sam pustio toliko da cu server da im zakrcim.
Dakle imam na cekanju sigurno preko 2+MIL i mislim da necu dobiti nista znacajno.
Jos danas cekam,a onda sutra zatvaramo kojn pricu i idem dalje...
 
To je ono sto sam ja pricao pustice po nekome da se ostavi nada ljudima, odma krene prica po forumima, nekome se isplacuje, ostali cekaju i nadaju se, joooj kako su namazani ccc.
Hajde bar nek stize koliko bilo bolje ista nego nista, tako je stanje krastavac, meni nista ne stize danima, kaznili me :D
 
Da li vi kojima je stiglo kopate sa telekoma?

Mislim da to nema veze,al ja kopam sa svim x-o-koma i nista jos... :D
Inace gde imam vise ip adresa,to je provider u cijem opsegu ne kopa verovatno niko osim mene,
tako da ne verujem da su prioritetizirali ISP-ove
 
Nema to veze sa IP adresama za isplatu
ja ovamo gde kopam na moj provajder znam sa sigurnost 100% da niko drug ne kopa pa opet nema nikakve isplate zadnja 3 dana
 
Ja sam sad napravio nove free naloge da oprobam, vjerovatno sa oni stari free naloga nece ni stici, probat preko novi free naloga da i to oprobam mozda stigne koji evric.
 
Ovo je novo
Error
Some of your IP addresses (DAonApEgu6JD3xxxxxxLgrWxG6idUGFQNne, 212.158.x.x,)
has been flagged by our anti-bot system, to unblock your account please proceed with
(DAonApEgu6JD3xxxxxxLgrWxG6idUGFQNne) je moja doge adresa
:)
 
Ne stize ni sa novih, ja sinoc povukao prvi put sa novih i nista...mrka kapa...
 
ja sam juce povukao sa free naloga sa kojih nije nista jos dizaTO :) medjutim jos nista ne laje na mutlidogama... bice da su zaboli skroz... obicno produvaju te isplate ponedeljkom ali jos uvek nista, tako da je izgleda svecani kraj ...
 
Ovo je novo
Error
Some of your IP addresses (DAonApEgu6JD3xxxxxxLgrWxG6idUGFQNne, 212.158.x.x,)
has been flagged by our anti-bot system, to unblock your account please proceed with
(DAonApEgu6JD3xxxxxxLgrWxG6idUGFQNne) je moja doge adresa
:)

nije to novo to smo imali jos pre nove godine
 
Ne znam samo ako su vec videli da im ide sve losije, zasto nisu na vreme poostrili kontrolu 1 IP adresa - 1 nalog. Ako im je cilj bio da prodaju ugovore, sa istim nalogom se mogao kupiti veci broj ugovora. Ko god je imao vise od jednog naloga po IP adresi im je samo izvlacio pare iz sistema.
 
poslao ujutru sa 12 free naloga,stiglo sada ,oko 100 k kerova...nadam se da ce i ostalo od prije par dana
 
btw, krenulo da stize... stiglo sigurno 2% od poslegnjih 3-4 dana ;)
 
Poslednja izmena:
Meni nista ne stize. Da vam ne stize ona razlika koju su pomenuli,ako vam nije isteko paket koji ste uzeli i niste uspeli da vratite pare pa vam stize razlika kolko vam ostalo da vratite pocetni kapital!?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno