Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

@Simke, nemoj da se ponizavas. Odbili su te i to je to. Nije vredno daljeg cimanja. Plati 5k vise i ostani u Vipu ili migriraj u MTS a fon kupi preko oglasa. ;)
 
Ma ugasi bre stari broj i uzmi novi... ja to nameravam da radim :)
 
Pa ako ti nije bitan... A ako jeste? :)
 
Kako sam se ja razočarao u taj VIP!!
Zamolio sam radnicu,ako je ikako moguće da moje ime stavi na naj crnju moguću listu i da me niko za života i njihovog postojanja ni slučajno ne nazove ili šalje poštom da mi nude nešto.
Zbogom VIP na q-rac te nabijem
 
Ako ti je bitan, prebaci na prepaid u MTS, pa za 3 meseca nazad i novi si korisnik :D
 
Mislim da ide na min 24 meseca.

Moze sigurno na godinu dana dok traje Duplo Sadrzaja (u toku trajanja ugovora, 12/24 meseca znaci).
Dodaci nisu toliko isplativi bez telefona doduse. 500RSD za 1GB, a moze da se dobije 1000 smartova (za slabije pakete manje, pa je isplativiji dodatak, od Smart700 pa navise se dobija 1000+ pa je ispltiviji Smart veci) ili veci Standard paket za tu razliku.
 
Ja sam produzio uz standard 250 + 24 meseca
bez aparata, a za 560 din cu 1gb svakog meseca dobijati. Min i poruke slabije trosim. Ali zato net cepam
 
[Telenor] Postpaid paketi i promocije

sto napustas vip?
 
Koristim ja sva tri operatera nego se ratosiljavam dugorocnih ugovora.

Kad me vec pitas za VIP, njima licno zameram neizlazenje u susret za par molbi iako imam 3 ugovora kod njih i potrosnju oko 4000 mesecno. Moj licni utisak je da maju prilicno jake ugovore. A oni sami u VIPu su toliko rigidni da ih se najtvrdje drze bez izlaska u susret.

Zbog toga cu manje da im dajem, to ce najvise da boli :).
 
Cetiri hiljadarke mesecno je i vise od ljubavne veze, bro! :). Za taj novac moze mnogo bolje.
 
^ 4 hiljadarke znače bi trebalo da potpišete predbračni ugovor :)
 
Jeftina nesto ta mesecna, umeju mnogo vise da kostaju veze ^^
 
Daju do max 6 meseci uz posebnu molbu i odobrenje. Stari paket odmah prestaje da vazi i sledecih 30 meseci bi bio na novom paketu.
Pozovi 1234, meni su to nudili za postpaid.
 
Da li se nekome dešava da mu kasni obracun smartova ?
Primer: U 14:00 sam imao 650 utrošenih smartova,nakon toga sam skidao igrice s gugl pleja i nakon 2h podnesem zahtev na 1260 i idalje stoji isti broj utrošenih smartova.
Na koliko sati se radi obracun smartova ?
 
Jedino mi potrosnja neta malkice kasni (da se zatvori sesija verovatno). Imam net dodatak pa mogu zasebno da primetim, ali i kad sam jednog meseca presao isto se desavalo sa smartovima.
Nije cudno da ne bude u roku od 2h azurirana net potrosnja. Retko, ali desava se.
 
Da li se nekome dešava da mu kasni obracun smartova ?
Primer: U 14:00 sam imao 650 utrošenih smartova,nakon toga sam skidao igrice s gugl pleja i nakon 2h podnesem zahtev na 1260 i idalje stoji isti broj utrošenih smartova.
Na koliko sati se radi obracun smartova ?

Nema pravila, izgleda da je u pitanju job koji radi u neko vreme, pa moze da se desi da job prodje 10 minuta posle potrosnje ili 6 sati posle potrosnje, takodje u pitanju je queue koji ima neki prioritet, pa ako ima vise saobracaja ili rade presek stanja za mesecni obracun onda kasni puno, tipa na dan kada rade racune desi se i po 12 i vise sati da se ne obracuna potroseno na 1260.

Pitanje, jel i dalje vazi placanje bez provizije u ove 2 banke http://www.politika.rs/rubrike/potrosac/Moze-li-se-racun-za-mobilni-platiti-bez-provizije.lt.html ?
 
Za hipo znam da nema provizije, za ovu drugu ne znadem :)
 
Hypo od pre nekog vremena uvela proviziju na VIP racune. Za raiff ne znam.
 
Znači uveli i oni... Kakvi cigusi... Ja nisam dugo lično plaćao račun, ali znam da nije bilo provizije i da je bilo priče u VIP-u ode se tamo u banku i nema provizije...
 
Bilo tako. Placao 2x i sledeci put otisao i sluzbenica kaze ne primamo vise uplate bez provizije. Ipak smo mi ozbiljna banka, a ne obican salter :)
Takodje, VIP mi je poslao SMS da vise nije moguce placanje u Hypo te da predjem na trajni nalog.
 
Za sada su trajni nalozi preko Intese i RF besplatni, a u AIK-u su valjda i dalje i obicno nalozi preko e-bankinga besplatni.
To ce biti verovatno dok ne predje dovoljno ljudi na e-banking pa im se "ne isplati" - sto kod nas, tesko da ce skoro :D
 
Popust do 15.000 dinara na pretplatu u Vip postpejdu

Popust do čak 15.000 dinara na mesečnu pretplatu, ravnomerno raspoređen na period od dve godine, na raspolaganju je novim Vipovim postpejd korisnicima uključujući i one koji u septembru prenesu svoj broj u Vip mrežu. Na ovaj način korisnici su u prilici da se odluče za bolji mobilni telefon u višoj tarifi uz sniženu pretplatu.

Primera radi, ukupan promotivni popust za tarifu Smart 700 iznosi 7000 dinara tako da je mesečna pretplata umesto 1390 dinara sada 1098 dinara što je približno kao u tarifi Smart 400, ali uz više smartova i bolji telefon za 1 dinar.

Tarifa Vip online 9 čija je mesečna pretplata 1090 dinara, u okviru promocije ima ukupan popust od 5000 dinara što znači da će mesečna pretplata iznositi 882 dinara.

Vipova nova postpejd ponuda mobilnih uređaja obogaćena je smart telefonima najnovije generacije poput LG Optimus L4 II, Samsung Galaxy Core, Huawei G510, kao i kombinacijom Vip Cube internet uređaja sa Samsungovim tabletom Galaxy Tab 3 7.0 WiFi.

Promocija važi za sve korisnike koji potpišu ugovor na 24 meseca, bez obzira na to da li se odluče za neki od uređaja iz Vip ponude ili ne, a iznos popusta na pretplatu zavisi od odabrane Smart, Standard, Sigurica ili Vip Online tarife. Popust na pretplatu se odnosi na ukupni popust tokom ugovorne obaveze od 24 meseca. Promocija važi do 30.9.2013.


zlatna.png



VIPmobile sajt
 
Poslednja izmena:
Za sada su trajni nalozi preko Intese i RF besplatni, a u AIK-u su valjda i dalje i obicno nalozi preko e-bankinga besplatni.
To ce biti verovatno dok ne predje dovoljno ljudi na e-banking pa im se "ne isplati" - sto kod nas, tesko da ce skoro :D

Besplatan je tn i u SOGE-u...
 
Znaci obrni/okreni kod VIP-a 11 od 12 meseci u godini ima neka varijanta rodjendanske ili Ekomotivacije :)
 
Nazad
Vrh Dno