Ja isto nisam dobio karticu u pakovanju, drugi telefon je u pitanju doduse ali isto HTC, naravno kupljen preko oglasa, ne u radnji, iz rusije je vidi se na kutiji. Telefon potpuno nov, kutija bez nalepnice, ali se u kutiji dobije ta ista nalepnica 🙂 , dva komada cini mi se i serijski broj nalepnica, za diy original pakovanje, toliko o sigurnosti neotvaranih kutija...
Takodje ne verujem da je iko krao te iste kartice jer to toliko smesno kosta, vec je rezultat kombinacije neke uvozenja i nabavke, ko zna kako to ide. I iskreno bas me briga jer sam dobio nov telefon za skoro upola cene iz prodavnice. Kartica 5e, i to bolja od originalne, tako da suvisno je raspravljati o tome.