Šta je novo?

Zvucnici 2.0 ili 2.1 - za tiho slusanje :)

no_surrender

Cenjen
Učlanjen(a)
30.04.2009
Poruke
41
Poena
154
Ovako: hteo bih da kupim neke zvucnike na kojima cu moci da slusam muziku preko kompa. Ne treba mi nista jako, ali bih zeleo da bude kvalitetno.

Bukvalno mi preko 30-40w RMS nije potrebno; hocu da uzivam u tonovima, lagano opustenom slusanju najrazlicitijih zanrova muzike. Naravno, tu i tamo bih pogledao i neki film, ali retko.

Sada imam Logitech S-220 2.1 sistem, ali mi je to previse plastik-fantastik za satelite i prebrundav bas. Jacina mi je dovoljna. Meni treba nesto elegantnije, ako me razumete.

Budzet je 60-tak eur.

Hvala za svaki savet!
 
Vec sam postovao u drugoj temi... ali, ajde opet. Brod plovi prema nama ;)..mislim Crnoj Gori. Stizu za nekih 10-ak dana, ali verovatno pre kraja maja/ pocetka juna nece biti u prodaji. Mozda cak i posle toga.. U mejlu koji su mi poslali iz Gra****la nisu pomenuli solo 2, :wall: ali se nadam ce ih biti. Solo 6c je "on the ship". :smash::smash::smash:
 
Vec sam postovao u drugoj temi... ali, ajde opet. Brod plovi prema nama ;)..mislim Crnoj Gori. Stizu za nekih 10-ak dana, ali verovatno pre kraja maja/ pocetka juna nece biti u prodaji. Mozda cak i posle toga.. U mejlu koji su mi poslali iz Gra****la nisu pomenuli solo 2, :wall: ali se nadam ce ih biti. Solo 6c je "on the ship". :smash::smash::smash:

hvala za info :)

cekam ih do 10. juna. Ako ih ne bude, a nista polovno ne ubodem do tad od SOlo serije, kupicu neke pasivne kutije i neko budget pojacalo. :,,:

i dalje mi je Solo bolja opcija, i zbog prostora, i zbog cene.
 
Danas sam i ja poslao mejl ponovo, sa istim pitanjem, i dobio identican odgovor - "stizu za dva meseca".:mad::mad::mad:.

E posto sam pre par dana prodao altec 621 :wall: sad neznam sta da radim. Da li da kuliram ,) pa kad stignu tad da razmisljam o tome. Ili da ipak kupim par zvucnih kutija (oko 100 evra je trenutni budzet) posto imam jedan HSR 140. Nisam pametan uopste. Da ne smaram

Problem je gde da smestim ono *****sko pojacalo - ogromno je. Uzas. zvucnike bi uzeo neke dvosistemske, manje. Mada bih ipak solo :p. Ako neko prodaje nek se javi.

Strasno, sad mi je zao sto sam prodao alteka.
 
Hajde da ja uletim u ovu diskusiju i zamolim aktivne clanove a da ne otvatam novu temu,koje zvucnike 2.1 predlazete za 50 tak evra,meni treba nesto poputa ATP3 kojih na zalost nigde nema :( Hvala unapred :)
 
Ili da ipak kupim par zvucnih kutija (oko 100 evra je trenutni budzet) posto imam jedan HSR 140. Nisam pametan uopste. Da ne smaram

Problem je gde da smestim ono *****sko pojacalo - ogromno je. Uzas. zvucnike bi uzeo neke dvosistemske, manje.

U kakvom ti je stanju taj HSR? Nemas njegove kutije? To su bile one trosistemske velike, sa 30cm bass-ovima pri dnu, srednjakom na sredini i visokim gore...Cena sada polovnih (dobro ocuvanih) se krece od 50-80e. Ako ti je HSR ispravan, ako resis da ga uposlis, ne bi bilo lose da ga malo osvezis (ciscenje kontakata, menjanje elektrolita) i uparis s nekim finim kutijama. Verujem da bi to moglo lepo da svira kad se upari sa nekim polovnim, a boljim kutijama. Ima svasta polovno za 100e sto vredi...
 
Imam ja HSR140, komplet, kutije, pojačalo, gramofon, samo što pojačalo moram da šaljem na servis, malo je riknulo. Da li imaš predstavu koliko mogu da dobijem za sve pošto mislim da bi ih se rado rastosiljao?
 
Nazad
Vrh Dno